dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł42 m² 12 191,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu na Nowym Dworze. Mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni, - sypialni, - przedpokoju, - łazienki, - loggi Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrody

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł53 m² 6 242,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemność przedstawić Państwu trzypokojową nieruchomość (53 m2) położoną na górnym tarasie Bydgoszczy - na Osiedlu Wyżyny. Mieszkanie położone na szóstym piętrze z jedenastu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

492 439 zł59 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park B3! Apartament dostępny również na parterze , oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

349 900 zł41 m² 8 588,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Apartament sprzedany, ale jak jesteś zainteresowany tą nieruchomością to zostaw do nas swój kontakt, ponieważ niedługo będziemy mieli w ofercie kamienicę o zbliżonym adresie. To już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Gliwice,śląskie

419 000 zł56 m² 7 415,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Możesz kupić to mieszkanie w programie Bezpieczny Kredyt 2%, jeżeli posiadasz zdolność i spełniasz wszystkie wymagania programu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

349 998 zł22 m² 15 624,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Megacena/gaj/krzyki/borowska/1 pok./PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,87 m2 mieszczącą się na drugim piętrze 3-piętrowrj kamienicy z 1940r. bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

474 816 zł54 m² 8 830,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie., ZACHODNIE 3 POKOJE W DUŻYM 9 METROWYM BALKONEM. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 379 906 zł94 m² 14 730 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C12) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł52 m² 11 553,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, nowoczesne apartamentu w stylu glamour z pomieszczeniami o wysokości 2,7 metra oraz dwoma dużymi tarasami! Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żary,lubuskie

349 000 zł71 m² 4 890,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ul. Lelewela w dzielnicy Kunice. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o powierzchni około 16m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skoczowska

Ustroń,śląskie

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament na pięknym osiedlu Leśny Zakątek w Ustroniu w dzielnicy Hermanice, otoczony zielenią z dala od miejskiego hałasu,położony u podnóża Lipowskiego Gronia. Położony na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

273 100 zł35 m² 7 906,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2 pokojowe mieszkanie przy stacji pkp ul. Sosnkowskiego 29 do własnej aranżacji, bezpośrednio Idealne na wynajem mieszkanie - budynek z cegły - metraż 34,54 m2 - do mieszkania przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w znakomitej lokalizacji znajdujące się przy ulicy Marii Grzegorzewskiej przy stacji metro imielin Wyśmienite 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

640 000 zł72 m² 8 949,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Doskonała oferta dla rodzin - 3 pok na zielonym osiedlu z doskonałą infrastrukturą Bieżanów / Rżąka Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

599 000 zł44 m² 13 497,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa oferta 50 metrów od morza Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy i słoneczny w pełni urządzony apartament z dużym tarasem zlokalizowany na wysokim parterze 4. piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł55 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opis Na sprzedaż pięknie wykończone, bardzo przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

360 000 zł71 m² 5 070,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

DO remontu Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w centrum Dąbrowy Górniczej. Mieszkanie 4 pokojowe z możliwością połączenia małego pokoju z kuchnią. Łazienka i toaleta oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł65 m² 12 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Home Brand oferuje w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 na Wagnera. Lokal na pierwszym piętrze to: - duży i przestronny salon z wyjściem na balkon - otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie | 67m2 | Bydgoszcz | Perłowa Dolina Pełna własność z księgą wieczystą. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bliska

Bielsko-Biała,śląskie

487 000 zł47 m² 10 361,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Podana cena jest ceną netto - należy doliczyć 23% vat Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy i zaprojektowany z dbałością o szczegóły apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

281 972 zł30 m² 9 343,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja, ale posiadamy dostępne kawalerki w innych inwestycjach w Poznaniu. Poszukujesz swojej kawalerki na start? Co powiesz na: - 30 m2 funkcjonalnej przestrzeni, którą będzie łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

685 000 zł81 m² 8 456,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartamenty sławinkowskie! apartament - 81m2 środkowy - usytuowany :2 pokoje i kuchnia od wschodu, sypialnia i salon od zachodu. Z salonu wyjście na obszerny ogródek 58m2 który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sikornik

Gliwice,śląskie

239 000 zł30 m² 7 869,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chcesz się usamodzielnić i szukasz Swojego pierwszego "M"? A może masz zaoszczędzone kilka groszy i chciałbyś/chciałabyś je zainwestować? Mamy dla Ciebie mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle 1000-lecia PP

Wejherowo,pomorskie

329 000 zł42 m² 7 741,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 mieszczące się na 3 pietrze 4 piętrowego bloku z lat 70 tych przy ul. Osiedle 1000-lecia w Wejherowie budynek Budynek kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Piłsudskiego

Rzeszów,podkarpackie

439 999 zł53 m² 8 239,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe (początkowo było trzy pokoje) o pow.54,3m położone na czwartym piętrze w niskim bloku przy ul.Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł27 m² 20 850,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Mengs oferuje na sprzedaż kawalerkę w stanie deweloperskim w nowo budowanej inwestycji Echo Development Rytm Kabaty. Transakcja na zasadzie cesji umowy deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komeńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

385 000 zł75 m² 5 113 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1919

AS nieruchomości poleca klimatyczne mieszkanie trzypokojowe Z dużym tarasem Elbląg , ul. Jana Amosa Komeńskiego. * gotowe do wprowadzenia. * trzypokojowe. * 75,30 mkw. * pierwsze piętro. * centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Oboźna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

465 000 zł73 m² 6 352,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjne, komfortowe mieszkanie dwupoziomowe z nowszych zasobów w świetnej lokalizacji w centrum miasta, przy ul. Oboźnej w Elblągu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

686 925 zł92 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem w zabudowie bliźniaczej - podkrakowskie Mogilany- gotowe do odbioru zakup bez prowizji I pcc metraż: 91,59 m2 cena: 686 925 pln miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

420 000 zł64 m² 6 552,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż lub Zamianę 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 1 piętrze. Idealne pod wynajem lub dla rodziny! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

666 398 zł56 m² 11 868,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Grunwald Park Szczytnicki / przy Kredce i Ołówku Idealne pod inwestycję, pełna komunikacja - autobusy i tramwaje, blisko uczelni! Nieruchomość z doskonałym rozkładem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 998 zł53 m² 10 416,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kozanów/kolista/2 pok/duży taras/parter/top okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z tarasem 11m2, osobną łazienką , toaletą oraz kuchnią , mieszczące się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł57 m² 6 544,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Basia prestige Nieruchomości Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na czwartym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipowicza

Kraków,małopolskie

649 000 zł52 m² 12 361,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie z rewelacyjnym układem - po remoncie! Prezentuję dwupokojowe mieszkanie, o metrażu 52,5 m2 , w spokojnej oraz cichej okolicy - świetny wybór dla pary, rodziny z dzieckiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstań Chłopskich

Gdynia,pomorskie

3 561 251 zł153 m² 23 220 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 153 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klonowica

Toruń,kujawsko-pomorskie

799 000 zł151 m² 5 305,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1889

Oferta tylko u nas! Dwu poziomowy apartament na 1 piętrze kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

775 372 zł63 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Na sprzedaż rozkładowe nowoczesne 3-pok. mieszkanie w nowej inwestycji. Inwestycja Osiedle tworzą dwa bliźniacze pięciopiętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł42 m² 12 235,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

rezerwacja / 2 pokoje + balkon+piwnica Mieszkanie zarezerwowane! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,60m2. Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w budynku z laty 80 tych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

522 750 zł62 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 61,50 m2 na parterze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,09 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł61 m² 6 559,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży oferujemy bardzo ładne, przestronne i słoneczne mieszkanie 3 pokoje o pow. 60,83m2 z dużym balkonem od strony południowej. Zalety mieszkania: 1. Doskonała lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Próchnika

Łódź,łódzkie

442 500 zł84 m² 5 299,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Duże mieszkanie w samym sercu Łodzi, możliwy podział na dwa mieszkania z uzyskaniem samodzielności lokalowej mniejsze 33,50m2 - sypialnia z garderobą, łazienka, osobne wc, aneks kuchenny.