dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

875 000 zł51,13 m² 17 113,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.13m2 znajdujące się na ul. Reduta na Prądniku Czerwonym. Lokalizacja: prądnik Czerwony - ul. Reduta to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł90,40 m² 8 838,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja Skierniewice ul. A. Mickiewicza 24 - Teren zamknięty Blisko dworca pkp Powierzchnia użytkowa 90,4 m2 Powierzchnia liczona po podłodze 98,5 m2 III piętro 4 pokoje Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 875 zł28,87 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa kawalerka na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie kawalerka ma powierzchnię 29.23 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 74.32 m2 zlokalizowane na DRUGIM piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 440 zł66,04 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne dla rodziny lub pary , dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20 min -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7m2 zlokalizowane w samym centrum w Rzeszowa przy ul. Józefa Piłsudskiego. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania blisko centrum Uzdrowiska Ciechocinek. Wejdź do środka. Kliknij video i zobacz film. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł63,18 m² 10 430,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, słoneczne, ustawne mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem 43m2, osobną kuchnią! Mieszkanie idealne jako pierwsze lokum dla par, rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł66,71 m² 7 255,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej w miejscowości Boguchwała tuż przy granicy z Rzeszowem. Funkcjonalne 4-pokojowa nieruchomość. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł45,23 m² 13 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz komfortowego mieszkania z balkonem, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty: - szybki wyjazd na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28 m z dużym balkonem, położone na ostatnim, 11. piętrze nowoczesnego budynku z 2026 roku w dzielnicy Piaski Wielkie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł131,57 m² 4 940,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 34 m2 w bardzo bliskiej okolicy dworca metropolitalnego oraz poddasze o powierzchni 80 m2 z możliwością przekształcenia na lokale mieszkalne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł46,47 m² 21 304,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,47 m , położone w samym sercu Gdyni, przy ulicy Batorego 7. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł70 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie | 70 m | 4 piętro | gotowe do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m2, zlokalizowanego w Opolu przy ulicy Grota.

Szczegóły ogłoszenia

477 386 zł49,47 m² 9 650,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z dużym balkonem | blisko Politechniki i Areny | świetna inwestycja na przyszłość W bezpośrednim sąsiedztwie budowany będzie szpital wielospecjalistyczny. 49,47 m | 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz gotowego mieszkania po kapitalnym remoncie - dzwoń   Tylko u Nas! Lokalizacja: bydgoszcz, ul. Bohaterów Kragujewca Piętro: drugie - najlepsze Budynek: blok z Wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

166 666 zł22,03 m² 7 565,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wejdź do kapsuły czasu głębokiego prl-u przy ul. Gandhiego 4 w Łodzi! Na 22 m skondensowano historię polskiego designu z ostatnich czterech dekad. Jeśli marzysz o żywym muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

539 999 zł44,69 m² 12 083,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,69 m , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu z windą (z bezpośrednim zjazdem do garażu podziemnego). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł63,20 m² 4 224,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wystawione jest mieszkanie w centum Świdwina w kamienicy na drugim piętrze składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

1 258 000 zł60,77 m² 20 701 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

/ w kilku słowach: przestronne, jasne i bardzo ustawne trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Żupniczej. Blisko 61 m powierzchni zaprojektowanej tak, aby nie stracić ani centymetra.

Szczegóły ogłoszenia

204 999 zł53,60 m² 3 824,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z działką i garażem - Salno, gmina Gruta (20 minut od Grudziądza) Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 336 zł75,22 m² 7 808,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. 6 sierpnia w Łodzi - 400m od ul. Piotrkowskiej ( częśc deptakowa ) oraz 200m od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego metra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80m2 zlokalizowane na 2 piętrze pięknej Kamienicy Z Windą w najlepszej okolicy śródmieścia Katowic. Mieszkanie posiada 2 Balkony!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 400 zł46 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

771 726 zł74,55 m² 10 351,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż duże mieszkanie 3 pokojowe tylko teraz w promocyjnej cenie! Odbiór mieszkania przewidziany na czerwiec, zostały ostatnie mieszkania w inwestycji! starna cena - 867.

Szczegóły ogłoszenia

731 850 zł86,10 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z otwartą kuchnią) o powierzchni 86,10m. Mieszkanie położone na 3 piętrze w nowym, trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł65,19 m² 7 654,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Duże mieszkanie w samym centrum idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł45,10 m² 8 758,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Wejherowo, osiedle Harcerskie Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45m2 ,zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze budynku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł36 m² 18 861,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje - Po remoncie - Przymorze Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w samym sercu gdańskiego Przymorza. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł90 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w samym centrum Starego Miasta w Zamościu jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie lokalizacji w regionie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł50,22 m² 15 432,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,22 m2 zlokalizowane na parterze w budynku sześciopiętrowym.Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: blok z miejskim co, okolice Urzędu Miasta, łatwa szybka droga do Centrum, w zasięgu cała infrastruktura; sklepy, szkoła, przedszkole, przystanki autobusowe, urzędy. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł61 m² 5 573,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę mieszkania w Zgierzu przy ul. Staffa Mieszkanie o powierzchni 61m2 składające się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł26,25 m² 16 342,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny w centrum Gdańska | 26,25 m | widok na rzekę | parter i ogród Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 26,25 m , zlokalizowana w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 54m2, usytuowane w inwestycji "nowa Letnica" Robyg, mieszczącej się w bliskiej odległości od morza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania Nowe Osiedle w rewelacyjnym miejscu w super atrakcyjnej cenie! 0% dla Kupującego Bezpieczne zamknięte osiedle. Osiedle, to 30 lokali. Każdy lokal ogrzewany będzie za pomocą pompy.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł59,50 m² 12 420,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie u nas! Klucze w biurze. W niskim budynku na Grabiszynie! Trzy pokoje. Dzienny z aneksem kuchennym, dwie niezależne sypialnie (jedna z garderobą). Po remoncie: instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 100 zł67,46 m² 13 550,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w czerwcu. 4 pok. z 60m ogródkiem. Wysoki parter 2 piętro. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 144 zł80,80 m² 10 930 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł26,87 m² 7 406,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie jednopokojowe z osobną - widną kuchnią, znajdujące się na półpiętrze pomiędzy drugim a trzecim piętrem w czteropięrowym bloku mieszkalnym wybudowanym w latach 70'.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł42,81 m² 21 957,49 zł/m²