dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m2. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze. Funkcjonalny układ mieszkania z oddzielną sypialnią, przestronnym salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

486 160 zł41 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze miejsce do mieszkania dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego oraz studentów Uniwersytetu Medycznego! Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" Bezpośrednie sąsiedztwo wielu Wydziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

514 500 zł37 m² 13 905,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m2 na skraju dwóch wrocławskich dzielnic - Szczepin / Stare Miasto. Gotowe do wprowadzenia się, komunikacja miejska "pod blokiem", spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

435 000 zł44 m² 9 993,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,53 m , 1 piętro w 2-piętrowym bloku bez windy z 2023 roku -nowy Dwór Mazowiecki, ul. Partyzantów. W skład lokalu wchodzi: - salon plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łacina

Poznań,wielkopolskie

562 506 zł48 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz nie tylko aktywnie wypoczywać w najbliższej okolicy Jeziora Malta czy znaleźć wytchnienie w obecności terenów zielonych, ale także łatwo i szybko dotrzeć do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Częstochowa,śląskie

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 47m2, usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czerwonak,wielkopolskie

449 000 zł59 m² 7 597 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Przylesie w Czerwonaku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cyprysowa

Lublin,lubelskie

599 000 zł75 m² 7 965,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ciepłe i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na Ponikwodzie. Niski 4 piętrowy budynek z pustaka, wybudowany w 2010 roku. Nieruchomość składa się z 2 osobnych, ustawnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Flisacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

346 328 zł38 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Nowe Flisy na Osiedlu Czyżkówko otworzy zupełnie nowy rozdział na rynku mieszkaniowym w Bydgoszczy. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

555 314 zł44 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Dostępne również inne metraże! Idealne na start mieszkanie na Ołtaszynie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bytomska

Siemianowice Śląskie,śląskie

139 000 zł26 m² 5 358,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokjowe na ulicy bytomskiej Z rekuperacją I ekologicznym ogrzewaniem Mieszkanie o powierzchni 25,94 m2 składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

185 000 zł42 m² 4 394,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwu pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Bytomiu, dzielnicy Śródmieście przy ul. Powstańców Warszawskich o pow. użytkowej 42,10 m2. CO sprzedajemy ? Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Wyszków,mazowieckie

294 000 zł48 m² 6 162,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie w centrum Wyszkowa, ul. Gen. Józefa Sowińskiego Do sprzedaży: dwustronne, rozkładowe mieszkanie z dwoma oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł33 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przedstawiamy Państwu ofertę zakupu przytulnego jednopokojowego mieszkania, które z łatwością można przekształcić w komfortową przestrzeń z osobną sypialnią i pokojem dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Gdańsk,pomorskie

971 000 zł47 m² 20 805,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo. Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,67m2 znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

357 513 zł39 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kredyt 2 % , to się opłaca. Zapytaj o szczegóły. Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura - 0% prowizji. Ponadto brak pcc - 2%. Udogodnienia: to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pochyła

Warszawa,mazowieckie

520 047 zł46 m² 11 218 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Piękna i dobrze zagospodarowana okolica z obiektami rekreacyjno-sportowymi (np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł84 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie przeznaczone na biuro W pięknej kamienicy W samym centrum miasta budynek: wspólna 50/50a czyli inaczej Rezydencja na Wspólnej to przykład bardzo dobrej renowacji i dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

178 900 zł29 m² 6 168,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuję na sprzedaż kawalerkę w Sosnowcu dzielnica Sielec. Ciepłe, komfortowe i nisko-kosztowe mieszkanie w utrzymaniu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

3 317 330 zł134 m² 24 666 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze budynku w inwestycji Młyny Mogilska. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Mogilskiej. Planowane oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

295 000 zł47 m² 6 330,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży przytulne, ustawne dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

595 000 zł36 m² 16 741,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atuty: świetna lokalizacja, zaledwie 500 metrów od Skweru Kościuszki, zaledwie 5 minut na pieszo od przystanku autobusowego, bardzo wysokie mieszkanie na wysokim parterze Miejsce postojowe na prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

857 999 zł100 m² 8 588,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Radwanice/lux/3pok./NISKI BLOK/3 BALKONY/GARAŻ/TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament 3-pokojowy w Radwanicach. Apartament mieści się na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

709 000 zł79 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe z balkonem i przynależną do mieszkania piwnicą, położone na os. W. Jagiełły na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

349 900 zł24 m² 14 889,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz kawalerki W najlepszej okolicy? idealnie trafiłeś! atuty nieruchomości: - bardzo kameralna okolica ze znakomitym dojazdem do uczelni wyższych, - świetne wykorzystanie przestrzeni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł52 m² 4 810,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 51,76m2. Znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy, która przeszła termomodernizacje. Składa się z przedpokoju, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł47 m² 11 781,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,6m2. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 475 000 zł78 m² 18 871,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Vita Parc według projektu pracowni jems Architekci przy ul. Stryjeńskich. Lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sycyńska

Radom,mazowieckie

350 000 zł58 m² 6 534,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia w super lokalizacji w zielonej części Radomia. Idealne dla rodziny ze względu na układ pomieszczeń, piwnicę oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, oraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł45 m² 12 753,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Prezentuję ofertę idealną dla młodych i ambitnych, dla singli i par. Szukasz swojego pierwszego mieszkania i pragniesz spokojnej okolicy przy parku, tuż obok metra a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Świdnica,dolnośląskie

235 000 zł34 m² 6 811,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy przy ul.Kościelnej o powierzchni 34,5m2 składajace się z kuchni z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piekary Śląskie,śląskie

242 900 zł34 m² 7 144,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wysoki standard! 2 pokoje po generalnym remoncie! | Piekary Śląskie ul. Hallera zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

629 000 zł88 m² 7 147,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wombat Nieruchomości poleca do zakupu najprawdopodobniej najlepiej zlokalizowane mieszkanie w nowym budownictwie w Świdnicy. Takiej oferty, jak ta nie znajdziecie nigdzie! Pozostał już tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie : - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, - powierzchnia 48m2, blok ocieplony, wybudowany w roku 1976, - IV piętro, 2 pokoje (salon około 25m2, sypialka ponad 8m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 711 zł27 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

414 075 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowana w Rzeszowie w dzielnicy Słocina. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

867 828 zł45 m² 19 221 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. W ofercie mam dla Państwa 2-pokojowe mieszkanie w okolicach Alei ken. Inwestycja ta jest wyjątkowa - do stacji Metro Kabaty idzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł40 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowy Apartament / top/lux /klima/garaz /yop Piękny apartament 40 m2 w nowym budownictwie ul Strzegomska 3b Mieszkanie w pełni umeblowane , klimatyzowane Media miejskie Miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiklinowa

Chełmno,kujawsko-pomorskie

299 000 zł56 m² 5 292,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle wiklinowe W chełmnie Oferta tylko u Nas! Sprzedaż mieszkań Osiedle Wiklinowe w miejscowości Chełmno, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Ofertą sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Jabłonna,mazowieckie

500 000 zł62 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62m2, usytuowane na ostatnim 4 piętrze zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy - Jabłonna ul. Graniczna. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł48 m² 6 783,51 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentację ładnego, ustawnego mieszkania o powierzchni 48,5m2 znajdującego się w wysokim bloku przy ul. Tadeusza Czackiego. Wolne od zaraz! Cena do negocjacji. Układ : Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij