dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

214 900 zł29 m² 7 410,34 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dąbrowskiego o pow. 29m2. Doskonałe pod inwestycje! Mieszkanie znajduje się na dziewiątym piętrze w budynku monitorowanym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

379 900 zł86 m² 4 438,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Podzamcza 4 pokoje kuchnia łazienka wc - spiżarnia duży balkon Lokal do odświeżenia w zadbanym budynku. Wymieniona stolarka okienna, kuchnia w zabudowie i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie (72,79m2) z balkonem klasycznym i francuskim w cichej i zielonej okolicy w Piasecznie. Mieszkanie posiada kw, jest pełna własność. Można na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Nasielsk,mazowieckie

399 000 zł72 m² 5 522 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

-na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie- nasielsk- tylko u nas! - Nie szukaj dalej Na sprzedaż mieszkanie w Nasielsku przy ul. Warszawskiej opis lokalu: oferowany lokal, posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

650 000 zł50 m² 13 020,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament nad morzem, położony bezpośrednio przy wydmach, w otoczeniu lasu, w miejscowości Pobierowo. Lokal z dwoma tarasami, o powierzchni 49,92 m2, składa się z z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

149 000 zł36 m² 4 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Nieruchomość znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu, przy ul. 1 maja 4. To doskonała okazja na zakup przestronnej kawalerki w dogodnej lokalizacji. Powierzchnia mieszkania wynosi 36 m , co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Legnica,dolnośląskie

489 000 zł54 m² 9 124,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament z prywatnym miejscem postojowym w garażu podziemnym , Legnica, centrum miasta, ul. Powstańców Śląskich. Wyjątkowa oferta Zadzwoń i umów się na Dzień Pokazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

665 554 zł77 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 77,39 m2 położone na drugim piętrze budynku z wystawą okien na wschód i południe. Pokój dzienny o pow. 17,86 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Swarzędz,wielkopolskie

400 672 zł53 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe mieszkanie 2-pokojowe z opcją wydzielenia trzeciego pokoju. Ostatnie dostępne w tej inwestycji. Budynek oddany do użytkowania. Brak pcc i prowizji. Możliwa rezerwacja teraz - zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupię mieszkanie 1-2 pokojowe, w pobliżu kampusu A uniwersytetu, o powierzchni 30-50m2, w cenie 250-350 tyś. Płatność w gotówce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Wojcieszyce,dolnośląskie

273 866 zł23 m² 11 729 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kup gotowy apartament i zarabiaj rocznie nawet do 8% przez 20 lat! Przedmiotem sprzedaży jest gotowy wykończony apartament położone na 3 piętrze o powierzchni użytkowej 19,88m2, na którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł57 m² 17 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

*Wyłącznie u nas* Szukasz gotowego mieszkania na osiedlu Saska? Nie musisz już dłużej szukać. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Osiedle Saska, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł56 m² 11 012,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Jasne, rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 56,30 m2, zlokalizowane na 5 piętrze budynku z 1968 roku, na Starych Bielanach. W skład mieszkania wchodzą nastepujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kaszubski

Gdynia,pomorskie

1 120 000 zł66 m² 17 021,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wersja językowa: polish, english, german. Kompleksowa obsługa formalno - prawna. (pl) gdynia śródmieście, plac kaszubski, apartament blisko morza! Zapraszam na prezentację apartamentu który znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jankego

Katowice,śląskie

265 000 zł50 m² 5 323,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Katowice Piotrowice ul. Jankego, 50 mkw, 2 pokoje, gotowe do wprowadzenia, 0% prowizji Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

260 000 zł52 m² 5 022,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 51,77m2 położone jest na parterze budynku wielorodzinnego w Jeleniej Górze - Goduszyn, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bydgoska

Piła,wielkopolskie

439 000 zł66 m² 6 643,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z dbałością o każdy szczegół, funkcjonalnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o pow. 66,08m2 blok, II piętro, loggia Piła, ul. Bydgoska Pokoje o pow.: - 19,50m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy rozkładowe mieszkanie na 5 piętrze w dzielnicy Piaski Nowe. Na powierzchnię 57 metrów składa się: -przedpokój, -otwarty salon z wyjściem na balkon, -otwarta osobna kuchnia, -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

359 000 zł56 m² 6 431,39 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Umowa Przedwstępna Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,72 m2 z przynależną piwnicą 3,10 m2,oraz dodatkowo zaadaptowaną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

519 000 zł49 m² 10 665,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Któż nie chciałby mieszkać w nowym, jeszcze pachnącym świeżością mieszkaniu. Świetne mieszkanie usytuowane na parterze bloku mieszkalnego przy ul. Transportowej, należącego do inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Flagowa

Warszawa,mazowieckie

400 217 zł32 m² 12 506,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji i pcc zalety: - idealne na wynajem - gotowe do użytku - 15 min do centrum możliwość zakupu Z najemcą rynek pierwotny dostępne wykończone mieszkania Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Wałbrzych,dolnośląskie

314 900 zł61 m² 5 121,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

= rezerwacja = Do sprzedaży prezentujemy Państwu nowoczesne, w pełni wyposażone i umeblowane, trzypokojowe mieszkanie w wysokim standardzie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł46 m² 12 935 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Świetne mieszkanie po kapitalnym remoncie w kamienicy od cichej strony! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Otoczenie nieruchomości: kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Warszawa,mazowieckie

933 920 zł54 m² 17 397,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i pcc zalety: - 3 jasne pokoje - system smart home - duży salon - balkon - 15 min do centrum nowa inwestycja na warszawskiej woli! pełna infrastruktura miejska - 15 min do centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Doki

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł41 m² 11 890,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Unikatowa nieruchomość przy Placu Solidarności, europejskim Centrum Solidarności oraz kultowej bramie Stoczni Gdańskiej z pięknym widokiem na centrum miasta. Mieszkanie: lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ku Morzu

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

582 161 zł66 m² 8 789,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz spokojnej oazy nad morzem? Chcesz zainwestować w apartament w zielonym otoczeniu. jedyne 150 metrów od plaży? Ta oferta skierowana jest dla właśnie do Ciebie! Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

587 000 zł57 m² 10 356 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

413 200 zł55 m² 7 533,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

550 000 zł65 m² 8 407,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Lokalizacja: łódź, górna, osiedle Chojny Szukasz mieszkania, które nie tylko zapewni Ci wygodę, ale także dostarczy odrobinę uroku i humoru? Pozwól nam przedstawić Ci to niezwykłe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

435 000 zł33 m² 12 992,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Park V. Planowany odbiór mieszkań na III Kwartał 2024. Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

370 073 zł30 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wrocław, krzyki, okolice ul. Opolskiej, tramwaj 500m od inwestycji! Przestronna kawalerka z balkonem w budynku z windą. Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz pcc If you.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

349 000 zł67 m² 5 195 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ofertę stanowi nowo budowany parterowy budynek mieszkalny z dwoma mieszkaniami o łącznej powierzchni użytkowej 67,18 m2 każde. Lokale z poddaszem użytkowym. Znajdujący się na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

603 031 zł78 m² 7 724 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski firmy sdp nieruchomości: zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z zerowym podatkiem pcc oraz zerową prowizją dla biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saperów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

389 000 zł64 m² 6 031,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 4 pokojowe, do zamieszkania, 2 piętro, ul. Saperów, ogródek. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg przedstawiają mieszkanie przy ul. Saperów o powierzchni 64,5m2 wraz z dwoma piwnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

425 000 zł33 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

DO sprzedania: dwupokojowe mieszkanie na ul. Bolesława Chrobrego 16. W dzielnicy Krzyszkowice w Wieliczce. Mieszkanie, położone jest na I piętrze w budynku z cichobieżną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

1 000 100 zł70 m² 14 287,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży 3-pokojwe mieszkanie w pełnym rozkładzie na Grabiszynie. Wysoki parter w 2 piętrowej kamienicy. Idealne dla rodziny! Cena do negocjacji! Układ pomieszczeń: - kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Łódź,łódzkie

285 000 zł38 m² 7 484,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,08 m2, znajdujące się na drugim piętrze kamenicy w dzielnicy Łódź Górna. W skład mieszkania wchodzi salon z balkonem "francuskim", kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Marysińska

Łódź,łódzkie

380 000 zł69 m² 5 479,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się na Balutach na ulicy Marysinskiej, w jednym z najwyższych budynków w okolicy. Jest to 10. piętro, co gwarantuje imponujący widok na panoramę miasta. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Włocławek,kujawsko-pomorskie

169 000 zł33 m² 5 121,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 33m2 z balkonem i piwnicą. Nieruchomość mieści się w niskim bloku na 2 piętrze na Osiedlu Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Macedońska

Wrocław,dolnośląskie

564 500 zł52 m² 10 961,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam do sprzedaży, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na Psim Polu. Nieruchomość o powierzchni 51,50m2 składa się z: salonu z wyjściem na balkon sypialni oddzielnej kuchni łazienki wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniecka

Bożepole Wielkie,pomorskie

100 000 zł39 m² 2 570,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Zajmuję się także najmem długoterminowym okazjonalnym. Sprawdź opinie o firmie na.