dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

654 000 zł54 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, usytuowane na parterze (2 piętra), w kameralnym osiedlu Ostródzka. Mieszkanie jest ciche. Znajduje się w połowie osiedla, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

250 000 €85 m² 2 941,18 €/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Apartament dla Osób ceniących sobie wyjątkową lokalizację w atrakcyjnym kurorcie - niewiele jest takich miejsc w Międzyzdrojach. To miejsce łączy w sobie sąsiedztwo morza, wolińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

391 501 zł41 m² 9 650,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 40,57 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 1,08 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

***nowa cena!*** Mieszkanie idealne na start dla rodziny. Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Zalety mieszkania: - rozkładowe, - dwustronne, -jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł48 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,89 m2, zlokalizowane na ulicy Karola Kniaziewicza. Ta ulica jest ważnym traktem, łączącym ulicę Dworcową z ulicą Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

330 000 zł51 m² 6 511,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. NA sprzedaż! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,68m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Rybnik,śląskie

336 000 zł78 m² 4 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe i bardzo wygodne 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe w Rybniku. Usytuowane na parterze budynku jednorodzinnego, z osobną Księgą Wieczystą. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Warszawa,mazowieckie

1 197 000 zł38 m² 31 171,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż I Dwa pokoje I Wola I Cisza I Komfortowe Zamieszkaj w eleganckim mieszkaniu, przy ulicy Syreny 4, wśród licznych terenów zielonych i bogatej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

422 468 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

760 000 zł87 m² 8 708,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Siechnice/4pok./dwupoziomowe/lux./balkon/Ratusz Polecamy Państwu na sprzedaż piękne, wyposażone mieszkanie dwupoziomowe w miejscowości Siechnice ul. Piłsudskiego. Ścisłe centrum w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

584 580 zł66 m² 8 914 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 66 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

387 515 zł37 m² 10 536 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

669 550 zł77 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

375 871 zł36 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kacze Buki

Gdynia,pomorskie

440 000 zł44 m² 9 997,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,01 m2. Nieruchomość znajduje się w Gdyni Wielkim Kacku na osiedlu Kacze Buki. Budynek trzypiętrowy z windą, halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni wyposażone, 47 m , salon z aneksem + sypialnia Do sprzedaży w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m , ul. Sołtysowska (czyżyny) na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

229 000 zł27 m² 8 577 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania na ul Szkolnej 26,7m2 os Jagiellońskie W skład mieszkania wchodzi - duży widny pokój ( 15m2) - widna kuchnia -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Straszyńska

Gdańsk,pomorskie

423 045 zł36 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -kameralna okolica ze świetnym połączeniem z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

823 000 zł59 m² 13 949 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023