dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

370 321 zł27 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

387 515 zł37 m² 10 536 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 641 200 zł82 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Ostatnie 17 piętro, mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Morze! Zapraszam do prezentacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł34 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

229 000 zł57 m² 3 989,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bardzo Przytulne M2 Do Wprowadzenia *zobacz sam* Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

850 253 zł82 m² 10 398 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** 850m w linii prostej do Morza **10min zajmuje dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

591 263 zł71 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Energetyk

Dobrzeń Wielki,opolskie

360 000 zł65 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Biuro nieruchomości Expander prezentuje zadbane 3-pokojowe mieszkanie położone w Dobrzeniu Wielkim na Osiedlu Energetyk. Do dyspozycji razem z dużą piwnicą oraz balkonem mamy 79,97 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł40 m² 8 923,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta sprzedaży bardzo przestronnej kawalerki o powierzchni 40,23 m 2 zlokalizowanej w centrum Szczecina, tuż przy Parku Noakowskiego. Usytuowana jest ona na 3 piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł63 m² 12 220,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Muchobór wielki / lux./3 pok./balkon/autobus/HIT Proponujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

412 000 zł48 m² 8 592,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zamieszkaj od zaraz w urządzonym apartamencie w nadmorskim Władysławowie. Nie tracisz czasu i pieniędzy na remont. Nasza ekipa spędziła tu 3 miesiące, by dokładnie wykończyć każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyścigowa

Radom,mazowieckie

399 900 zł43 m² 9 222,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Wyścigowej Idalin. Nowy blok z 2022 roku! Mieszkanie wykończone, częściowo umeblowane. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

697 950 zł62 m² 11 203 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Top Rozkładowe duże na gaju/winda/inwestycja/bk 2% Oferujemy na sprzedaż ładne duże mieszkanie trzypokojowe znajdujące się przy ul. Orzechowej na Wrocławskim gaju. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł83 m² 10 361,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Klecina/4pok./83m2/lux./Bielany Wrocławski/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 83 m2 na Klecinie. Mieszkanie jest zadbane, po remoncie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

882 000 zł49 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Trzypokojowe mieszkanie 49m2 (salon z aneksem + 2 sypialnie) , z dużym balkonem w klimatycznym bloku blisko metra, na Starych Bielanach , z dużym balkonem w klimatycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Bochnia,małopolskie

299 900 zł83 m² 3 633,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prime Property proponuje słoneczne mieszkanie z położone w samym centrum Bochni, na ul. Kazimierza Wielkiego Lokal usytuowany na poddaszu stylowej kamienicy. Składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Lotników

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł38 m² 14 633,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Wyłącznie w ofercie naszego biura Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bloku na Mokotowie przy al. Lotników. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 38,20 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

807 513 zł47 m² 17 181 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalne studio w historycznej kamienicy z tarasem! Zakończenie prac budowlanych w lipcu 2023 roku. Najważniejsze informacje: - media miejskie - Winda - Kamienica po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Łódź,łódzkie

262 038 zł26 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, chcielibyśmy podzielić się z Państwem niezwykłą okazją - mieszkanie deweloperskie, które jest idealnym rozwiązaniem dla Waszych synów i córek studiujących na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjazna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł43 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż przy ulicy Przyjaznej. Mieszkanie. Mieszkanie wykończone w starszym stylu ale czyste i zadbane. Okna pcv, mozaika parkietowa na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Warszawa,mazowieckie

556 000 zł54 m² 10 296,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54 m2, 2 piętro w niskim bloku na Białołęce przy ul.Jana Husa. Doskonała lokalizacja - blisko do komunikacji a zarazem cicho,zielono i spokojnie.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

395 000 zł73 m² 5 410,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na Pólnocy niedaleko Auchana na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Piękne miejsce otoczone zielenią, ciche i spokojne. Cztery pokoje, osobna kuchnia , którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

1 200 000 zł153 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! |r| Property prezentuje piękny apartament na sprzedaż mieszczące się w Zielonakch przy ulicy Na Popielówkę. Lokalizacja: inwestycja położona jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Radzymin,mazowieckie

490 000 zł49 m² 9 974 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,13 m znajdujące się przy ul. Reymonta w Radzyminie. Nieruchomość położona jest na parterze bloku mieszkalnego z windą wybudowanym w 2012r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sieroszewskiego

Puławy,lubelskie

480 000 zł57 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57 m2 usytuowane w apartamentowcu przy ul. Sieroszewskiego 15. Mieszkanie dobrze doświetlone o wysokości 2,7 m składa się z: 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Zielona Góra,lubuskie

361 000 zł71 m² 5 084,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. Trzypokojowe mieszkanie na deptaku - ul. Żeromskiego W zielonej górze. Mieszkanie o powierzchni 71 m2 położone jest na II piętrze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

399 000 zł56 m² 7 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Komfortowe mieszkanie Z widokiem na zielony skwer na radogoszczu Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50 m 2 z balkonem, na osiedlu Radogoszcz Wschód z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

394 000 zł34 m² 11 486,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność- jedyna W swoim rodzaju! piękne wykończone mieszkanie na nowoczesnym wyjątkowym osiedlu! Mieszkanie położone w budynku wybudowanym w 2020r. przez jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Piekary Śląskie,śląskie

215 000 zł46 m² 4 673,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do zamieszkania o powierzchni 46m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Jana Pawła II. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł65 m² 11 935 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z dwoma ogródkami przy ul. Rybnickiej. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku wschodniego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ostroróg

Ostroróg,wielkopolskie

187 425 zł32 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przy tej ofercire dla biura oraz podatku pcc. Oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Możliwość zakupu przez obcokrajowców. Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie 39m2 znajdujące się w kamienicy na wysokim parterze. Mieszkanie do remontu składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki. Standard oferowanych mieszkań do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

386 710 zł31 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe o pow. 30,57 m2 z tarasem i ogrodem o pow.9,6 m2 Inwestycja znajduje się w Podgórzu Duchackim oraz posiada bogatą infrastrukturę. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł53 m² 10 883,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie niesamowite 2 poziomowe w nowej inwestycji przy ul. Malczewskiego zrealizowaną przez firmę Siemaszko. Lokalizacja przy ch Galaxy, na bazie kamienicy z XIX wieku,.