dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

1 520 000 zł76 m² 20 121,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyposażony w pełni apartament na osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz. Komfortowe 3 pokoje o powierzchni 75,54 m2 położone na drugim piętrze dwunastopiętrowego budynku. Apartament dwustronny, narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł48 m² 7 945,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (13m/9m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

1 444 560 zł64 m² 22 571,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży unikatowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 64 m2 z balkonem przy ul.Francesco Nullo, dzielnica Grzegórzki. Mieszkanie położone na 1 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

413 828 zł39 m² 10 696 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdańskiej dzielnicy Jasień, ulica Stankiewicza - powierzchnia lokalu to niecałe 40m2, znajduje się on na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

674 000 zł69 m² 9 768,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na os. Bukowym. Składa się z dużego salonu (z balkonem) połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 894 zł44 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44,36 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trocka

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł46 m² 12 527,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ustawne w super lokalizacji ( 2 minuty pieszo do Metro Trocka) z 2 osobnymi pokojami - mieszkanie o powierzchni 45,9 m znajdujące się na 5 piętrze 10 piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

494 475 zł66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin Prezentacje mieszkań na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 - 20:00 piękne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 65,69 m2 Bronowice - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe ( salon plus 2 sypialnie). Kuchnia z pełnym wyposażeniem( Kuchenka gazowa, lodówka, pralka automatyczna. Łazienka z kabina prysznicową i wc. Okna plastikowe, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

650 000 zł62 m² 10 557,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

-nieruchomość zarezerwowana- jeśli szukasz zadbanego, gotowego do zamieszkania trzypokojowego mieszkania w Markach - to takie właśnie prezentujemy. Lokalizacja Ul. Legionowa 55 - 2 min autem ( 1 km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

677 875 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Niezwykle kameralny projekt z dwoma budynkami po 6 apartamentów każdy. Realizacja II kw 2024 Zacisze osiedlowej uliczki w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Klimat spokojnego przedmieścia poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

** mieszkanie I wola 39m2 I doskonały punkt komunikacyjny I doskonała inwestycja ** Oferuję mieszkanie 39m2, z 2017r., zlokalizowane na bliskiej Woli, przy ul. Sławińskiej 6,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

471 336 zł38 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,32m2 usytuowane na 1 piętrze. W skład lokalu wchodzą ; Salon z aneksem kuchennym 19,63 m2 Pokój 9,69 m2 Przedpokój 4,60 m2 Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł39 m² 11 421,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni całkowitej 39,4 m2 z czego piwnica wynosi 2,8m2, a powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 36,6m2 położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł44 m² 10 810,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie o powierzchni 43,94 m2 mieszczące się na parterze kamienicy przy ulicy Murarskiej na Pilczycach we Wrocławiu. Mieszkanie jest rozkładowe, składa się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

619 000 zł48 m² 12 939 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Obozowej w Krakowie, na parterze trzypiętrowego bloku z roku 2010 w bardzo atrakcyjnej, spokojnej okolicy miasta Krakowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

386 000 zł69 m² 5 569,99 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie usytuowane w cichej i spokojnej okolicy, pełnej zieleni. W pobliżu wygodny parking, szkoła, sklepy. Funkcjonalny rozkład mieszkania z kwadratowym niemalże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł35 m² 22 802,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

WE speak english! English describe below Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z dbałością o każdy szczegół. Mieszkanie przeznaczone szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawna

Komorniki,wielkopolskie

499 000 zł98 m² 5 112,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzy Ci się nieruchomość w cichej, zielonej okolicy jednocześnie z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? A może planujesz mądrze ulokować środki? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wizjonerów

Kraków,małopolskie

795 000 zł54 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Infinity Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesny apartament w inwestycji Mieszkaj w Mieście. Mieszkanie zlokalizowane apartamentowca z 2020 roku przy ul. Wizjonerów. Nieruchomość: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

578 436 zł67 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z oddzielną kuchnią. Termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2022r. Nieruchomość mieści się w Szczecinie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

685 000 zł60 m² 11 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne dwupoziomowe 2 pok. 60 m2, łazarz, poznań. Na pierwszym poziomie znajduje się salon połączony z jadalnią oraz kuchnią, z miejscem na dużą, komfortową sofę oraz tv. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

524 900 zł34 m² 15 393 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Krzyki/ślężna/2 pok./2 BALKONY/TOPLOKALIZACJA! ŚWIETNE INWESTYCYJNIE ZE WZGLEDU NA LOKALIZACJĘ! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m przy ulicy Ślężnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe 38m2 przy ulicy Hozej.Pietro 3z4.Balkon,piwnica,wiele miejsc parkingowych wokół.Cena 195 tys. Do negocjacji.Zapraszam do kontaktu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

494 162 zł30 m² 16 229 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: lg237-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - duża łazienka 6,5m2 - balkon 5m2 - realizacja już IV Q 2023 - przedpokój miejscem na szafę - mieszkanie w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

798 484 zł56 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Żyj nurtem Śródmieścia! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z trzema balkonami na nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji. Osiedle jest położone w północno-wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferuję na sprzedaż przytulne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Broniewskiego. Bardzo dobra komunikacja Budynek 10-piętrowy z lat 70-tych, zadbany,w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Krosno,podkarpackie

250 000 zł50 m² 5 010,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone w Krośnie na osiedlu Markiewicza, przy ulicy Powstańców Warszawskich. Znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku z 1980 roku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kielanówka

Kielanówka,podkarpackie

445 291 zł58 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,83 m2. Prezentowane mieszkanie znajduję się w nowopowstałej inwestycji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zarzecze

Kraków,małopolskie

1 479 500 zł110 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

-Do sprzedania luksusowy apartament w nowo powstałej plombie z 2022 roku przy ul. Zarzecze. Nieruchomość: jeden z dwóch apartamentów w całym budynku Zlokalizowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zaczernie,podkarpackie

530 000 zł89 m² 5 933,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości posiada na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej usytuowane na piętrze o powierzchni 89, 33m2 ( 127,76 m2 ) Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł73 m² 13 684,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Nowa cena! Dla zdecydowanych do negocjacji. Sprzedam bezpośrednio 4 pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Powierzchnia 73 m2. 4 samodzielne pokoje. Oddzielna łazienka i toaleta. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

759 000 zł66 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję Państwu słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na parterze budynku wybudowanego w 2022r. , w jednej z najlepszych dzielnic Krakowa - Płaszowie. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

554 900 zł52 m² 10 774,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51.50m2 gotowe do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje Oddzielna kuchnia Balkon Piwnica Cena: 554 900zł nr oferty :oms Interesuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marynin

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł37 m² 15 471 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Nowoczesne mieszkania niedaleko centrum, wśród zieleni i w kameralnej atmosferze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, ul. Ulanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł120 m² 8 332,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Ogłoszenie prywatne - mieszkanie bezpośrednio od właściciela rezerwacja! informacja dla pośredników - chętnie nawiążemy współpracę z doradcami, którzy mają zainteresowanych klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Łask,łódzkie

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale mimo wszystko w dobrej lokalizacji i z pełnym dostępem do podstawowych usług? Potrzebujesz dużego balkonu i niskiego piętra?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

299 000 zł56 m² 5 301,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. DO sprzedaży Mieszkanie 3-pokojowe umeblowane. Mieszkanie.