dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

591 255 zł52 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Trzypokojowe mieszkanie z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

385 000 zł64 m² 6 015,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Nowe, funkcjonalne, idealne pod wynajem mieszkanie na Białołęce. Metraż 50,76 mkw. Autobus. Zaletą jest niski czynsz, poniżej 10 zł/mkw, dzięki zastosowaniu pomp ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

557 077 zł40 m² 13 895,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2.B.1.01 Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowy lokal użytkowy na pierwszym piętrze z widokiem na Motławę. Lokale stworzone z myślą o inwestycji, wszystkie przeznaczone na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czarna

Warszawa,mazowieckie

645 722 zł66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wilanów/na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 65,89m2 Mieszkanie składa się z: - holu, - kuchni, - pokoju, - salonu, - łazienki, oraz balkonu o powierzchni 7,90 m2 Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

460 000 zł88 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferuje do sprzedaży parter domu z ogrodem, w bardzo dobrej lokalizacji w sąsiedztwie zieleń , cisza. Mieszkanie ma swój niepowtarzalny klimat składa się z salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł61 m² 16 393,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą mieszkania gotowego do zamieszkania o powierzchni 61 metrów kwadratowych z przestronnym 6-metrowym balkonem. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

499 000 zł87 m² 5 735,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż apartament o pow. 87 m2 z dużym tarasem - położony na pierwszym piętrze z osobnym wejściem w doskonałej lokalizacji - Tarnowskie Góry centrum. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

484 200 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

925 000 zł67 m² 13 874,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament 3-pokojowy z tarasem na ostatnim piętrze. Zakup bez pcc i prowizji! Atuty: - przestronny 12-metrowy taras z widokiem na Wartę i panoramę miasta, - industrialny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witosa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

530 000 zł59 m² 8 983,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Pragnę Państwu przedstawić ofertę mieszkania idealnego do zamieszkania przez parę lub rodzinę szukającą przestrzeni do komfortowego życia. Zdecydowanym atutem mieszkania jest nowoczesne budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

760 000 zł87 m² 8 708,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w miejscowości Siechnice. Ścisłe centrum z widokiem na teren zielony i ratusz. Blisko infrastruktura: przedszkola, szkoła, komunikacja. Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

782 676 zł72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Narożne mieszkanie z ogródkiem. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

509 900 zł54 m² 9 531 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł54 m² 9 022 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocja tylko do końca tygodnia - mieszkania z widokiem na las lub na zbiornik wodny = brak sąsiadów zaglądających W okna! Ciesz się wyjątkowym mieszkaniem, o jakie trudno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

493 099 zł53 m² 9 340,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

> zakup bezpośrednio od dewelopera < 0% Prowizji 0% pcc Umowa deweloperska 0 zł- w 3 dni od podpisania umowy rezerwacyjnej. System inteligentnego domu Smart Home gratis Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

918 480 zł53 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (a/14) w Bronowicach o powierzchni 53,40 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

316 600 zł28 m² 11 430 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży gdańsk -> sprzedaż od dewelopera, możliwy kredyt 2% + program bez wkładu! nowa promocja październikowa na mieszkania oraz miejsca postojowe - skorzystaj z okazji - umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

370 000 zł55 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55m2, położonego w Białymstoku, na osiedlu Antoniuk. Powierzchnia mieszkania składa się z: - 3 pokoi, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ikara

Gdynia,pomorskie

610 000 zł59 m² 10 339 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Urokliwe Mieszkanie z Widokiem na Morze w Dzielnicy Babie Doły, gdynia Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł25 m² 13 481,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,2 m2 położona w niskim bloku otoczonym zielenią na ulicy Grabiszyńskiej. Kawalerka położona na pierwszym piętrze (drugiej kondygnacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 089 990 zł33 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:2/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mennica Residence I Sprzedaż I Wola I 2 pokoje I Grzybowska 43 Mennica Residence to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Luksusowe apartamenty zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

711 405 zł27 m² 26 835,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Zamieszkaj w najbardziej reprezentacyjnej dzielnicy Warszawy. Wybierz już teraz swoje wygodne miejsce do życia w południowej części śródmieścia Stolicy. Do sprzedaży piękny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł55 m² 5 945,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 5 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł58 m² 12 569 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o łącznej pow. 57,75 m2 posiada 3 pokoje (salon z aneksem kuchennym), łazienkę balkon, miejsce postojowe w hali garażowej wraz z pomieszczeniem na jednoślad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

635 000 zł49 m² 12 959,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Budynek - ocieplony, wokół budynku ogólnodostępne miejsca postojowe dla mieszkańców, klatka schodowa zadbana, domofon, winda. Mieszkanie mieści się na 7 piętrze, ma 49 m2, ekspozycję południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stachury

Gdańsk,pomorskie

879 000 zł40 m² 21 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie dwupokojowe 40 m w Gdańsku Wrzeszczu, położone na modnym i nowoczesnym osiedlu Garnizon Mieszkanie znajduje się na I-szym piętrze czteropiętrowego apartamentowca z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, mamy niepowtarzalną okazję zaprezentować Państwu doskonałą ofertę mieszkania inwestycyjnego o powierzchni 65m2, znajdującego się na Prądniku Białym, przy ulicy Mackiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

538 508 zł44 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 000 zł45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością chcę Państwu zaprezentować bardzo przytulne dwupoziomowe 2- pokojowe mieszkanie na 2-gim piętrze 2 piętrowego bloku z 2015r. roku, o powierzchni ok. 45 m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

449 900 zł45 m² 9 936 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 45,28 m2, polanica- zdrój Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Usytuowane na wysokim parterze. Ogrzewanie gazowe. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

459 900 zł48 m² 9 581,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyremontowanego mieszkania z dużym potencjałem zlokalizowanego na ulicy Bończyka w Opolu. To część Opola która jest bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

1 085 000 zł87 m² 12 471,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polecamy!rodzinne mieszkanie Z tarasem! kameralna inwestycja! płaszów! posiadamy inne mieszkania W tej inwestycji! Mam przyjemność przedstawić przytulne mieszkanie dwupozioowe znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

835 944 zł69 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc. W ofercie mieszkania od 40,14m2 do 101,67m2 prywatny park na terenie inwestycji 1ha Boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna, 4 km ścieżek, trasy biegowe Place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł25 m² 13 877,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

545 000 zł49 m² 11 191 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe 3 pokojowe w super lokalizacji. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze w budynku z windą z 2022 roku przy ulicy Hallera. Metraż mieszkania, to 48,70m2 :salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Trzebnica,dolnośląskie

360 000 zł59 m² 6 101,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 3 piętro okolice Polnej w Trzebnicy. Składa się z 3 pokoi, łazienki, wc, kuchni i korytarza. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł58 m² 10 324 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,02 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

675 500 zł39 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,60 m2. Inwestycja mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 000 zł137 m² 11 687,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Novator centrum nieruchomości poleca: luksusowy apartament 4 pokojowy z 2 tarasami oraz windą w budynku - Centrum Lokal składa się z : I poziom mieszkania: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

56 000 zł47 m² 1 188 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47m2 w Centrum za odstępne prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa, centrum Aleje nmp O mieszkaniu Lokal mieszczący się na 1 piętrze w kamienicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij