dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cicha

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

438 000 zł66 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,83m2 Mieszkanie jest dwupoziomowe i mieści się na 3. oraz 4. piętrze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z: poziom 1. -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Częstochowa,śląskie

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super okazja! Tylko 5365 pln/m2. Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże, ustawne 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku 10 piętrowym na ul. Baczyńskiego, dzielnica Północ. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwatery Głównej

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł110 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Piękny apartament w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu przyrody Olszynka Grochowska na warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie znajduje się na parterze z dużym ogrodem (loggii 11 m2, ogrodka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czackiego

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł48 m² 28 125 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mamy do sprzedania piękne mieszkanie zlokalizowane w najlepszym punkcie Warszawy, przy ul. Świętokrzyskiej. Lokal składa się z: - 2 pokoi - kuchni - łazienki Usytuowany jest na 2 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

798 000 zł38 m² 20 890,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

NA sprzedaż okazja inwestycyjna! mieszkanie W centrum gdańska Z widokiem na ulicę długą - stopa zwrotu rocznie ok. 10%! Prezentujemy Państwu mieszkanie w kamienicy z 1950 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bohaterów Monte Cassino

Katowice,śląskie

549 000 zł60 m² 9 116,57 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 60m2 w dobrej lokalizacji Katowic. Balkon. Parking. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

485 560 zł40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,8m2 na IV piętrze 8-piętrowego budynku z windą. Inwestycja realizowana jest na Wieniawie nieopodal Miasteczka Akademickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3-ego Maja

Myślenice,małopolskie

549 000 zł47 m² 11 681 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji michał e-mail: jeżeli szukasz mieszkania do remontu ale z dużym potencjałem to ta alternatywa jest dla ciebie :). Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

799 900 zł102 m² 7 842,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne umeblowane mieszkanie w centrum Wrocławia o powierzchni 102 mkw. Mieszkanie mieści się w centrum między dworcem pkp, a Galerią renoma. Cena 7.900 zł za mkw. 3 duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wieliczka,małopolskie

427 000 zł36 m² 11 927,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Proponujemy Państwu 2 pokojowe, ustawne mieszkanie z osobną kuchnią, położone w Wieliczce na os. Sienkiewicza. Osiedle zadbane z dużą ilością zieleni. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

569 775 zł49 m² 11 699,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.70 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Chorzów,śląskie

225 000 zł37 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 w Chorzowie na ul. Gwareckiej w skład którego wchodzą: - otwarta kuchnia na salon - pokój - sypialnia - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

414 105 zł40 m² 10 363 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia- bez prowizji Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39,96 m2 2 pokoje - 11,36 m2 i 9,87m2, aneks z salonem 20,19 m2, łazienka 4,06 m2, korytarz 4,13 m2 balkon 4,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł67 m² 12 298 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe, wykończone w dobrym standardzie, usytuowane przy ulicy Glinianej Atuty mieszkania: - doskonałe doświetlenie dzięki wystawie okien na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

320 000 zł43 m² 7 476,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie O powierzchni 42,80m 2 - jaworzno - podwale Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42,80m 2 w Jaworznie, dzielnica Podwale. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

343 011 zł57 m² 5 971,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 5 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

394 999 zł40 m² 9 899,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Centrum/śródmieście/nadodrze/2 pok./TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż doskonałe inwestycyjnie 2-pokojowe mieszkanie na Nadodrzu w centrum Wrocławia przy ul. Św. Wincentego. Lokal 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

330 000 zł56 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. NA sprzedaż! Mieszkanie na Os. Górnym ul. Mickiewicza. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

524 998 zł34 m² 15 395,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Krzyki/ślężna/toplokalizacja!/2 pok./2 BALKONY ŚWIETNE INWESTYCYJNIE ZE WZGLEDU NA LOKALIZACJĘ! PO REMONCIE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie o pow. użytkowej 33 m2 (pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój oraz duży balkon). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

408 421 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,89 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

705 000 zł73 m² 9 672,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania piękne mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie na osiedlu Zabobrze w Jeleniej Górze. Mieszkanie usytuowane na drugim (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenedów

Koszalin,zachodniopomorskie

338 939 zł46 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie deweloperskie: 2 pokoje, pow. 46,43 m2. w pobliżu centrum Koszalina. 1 piętro z windą.W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł26 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Top/centrum/krzyki/zielińskiego/winda/piwnica toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Tadeusza Zielińskiego. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

526 998 zł37 m² 14 359,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Plac legionów/centrum/kolejowa/3 pok./PIWNICA/TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, po kapitalnym remoncie, dwustronne, rozkładowe, słoneczne, o pow. 36,6 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł47 m² 9 706,07 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 47,29 m położone przy ulicy Bałtyckiej w Rzeszowie. Jest to doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

275 930 zł30 m² 9 268,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Super oferta pod wynajem! Ofertą sprzedaży jest lokal usytuowany na nowo powstałym osiedlu na Gumieńcach. Nowoczesny siedmiopiętrowy budynek, wyposażony jest w cichobieżne windy oraz halę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

572 917 zł50 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,30 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Łódź,łódzkie

419 000 zł45 m² 9 342,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 45m2| 2 pokoje| do wprowadzenia| dąbrowa Nieruchomość położona na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku. Blok po termomodernizacji i odnowieniu elewacji. Klatka schodowa zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

645 722 zł66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wilanów/na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,89m2 Mieszkanie składa się z: - holu, - kuchni, - pokoju, - salonu, - łazienki, oraz balkonu o powierzchni 7,90 m2 Miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

770 000 zł62 m² 12 475,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Bieżanów- prokocim, ul. Wielicka w Krakowie. Okolica: bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł47 m² 7 815,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,19 m . Znajduje się ono na drugim piętrze niskiego budynku z lat 70. w dogodnej lokalizacji. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

271 206 zł25 m² 10 843,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

02 - Podaj numer porządkowy inwestycji podczas rozmowy [w pigułce] promocyjna cena -36.165 OD KATALOGOWEJ DO 20.10.2023 - W PULI TYLKO 10 z 269 LOKALI Z TAKIM RABATEM! PODPISZ SPRAWNIE UMOWĘ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 360 zł44 m² 7 480 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalna okazja na zakup mieszkania przy samym parku (w ofercie mieszkania z bezpośrednim i częściowym widokiem na park)!ucieknij od zgiełku miasta, mając całą niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

409 000 zł54 m² 7 588,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,9 m2 mieszczące się na 2 piętrze 3 piętrowego bloku z 2009r. przy ul. Fenikowskiego w Wejherowie budynek Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

459 999 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biskupin/garsona/blisko zoo/hala 100-lecia/2 pok Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 40 m2 znajdujące się na parterze przy ul. Gersona na Biskupinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

500 988 zł54 m² 9 192 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 998 zł86 m² 8 391,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Centrum/toplokalizacja/galeriadominikańska/top! tanio! okazja! krasińskiego Centrum Rynek Top Lokalizacja- galeria Dominikanka 86,9m2 /3pokoje! Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie w Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarki Wojennej

Tarnów,małopolskie

305 000 zł33 m² 9 327,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Piękne nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na 6tym piętrze 6piętrowego bloku, blok z 2017r winda, miejsca parkingowe pod blokiem, w mieszkaniu nowoczesny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospodarcza

Sosnowiec,śląskie

259 000 zł57 m² 4 543,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz doskonale skomunikowanego mieszkania do własnej aranżacji , dodatkowo w cichej okolicy ? Doskonale trafiłeś! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokoje+ kuchnia do remontu, znajdujące się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

144 000 zł32 m² 4 526,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nieruchomość do kapitalnego remontu, idealna dla osoby lubiącej wyzwania :) Mieszkanie 31,81 m2, świetne pod inwestycję, przechodnie, położone na parterze w kamienicy zlokalizowanej na osiedlu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij