dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczna

Niepołomice,małopolskie

699 000 zł84 m² 8 321,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Pozostał ostatni wolny lokal! Prezentuję na sprzedaż lokal mieszkalny w kameralnej inwestycji w Niepołomicach, zlokalizowanej w odległości zaledwie kilku minut od historycznego Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł48 m² 14 979 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy wolne mieszkanie 48,4m2. trzy pokoje z kuchnią prześwit. Usytuowane na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku z roku 1968, przy ul. Bukowińskiej! Do Stacji Metra Wilanowska ok. 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł44 m² 4 525,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Makler nieruchomości serdecznie poleca na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Bydgoszczy. W skład mieszkania wchodzi: -salon -kuchnia -sypialnia -łazienka -wc Mieszkanie posiada dużą piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł70 m² 9 071,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Gotowiec inwestycyjny! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m2 po remoncie (w 2020 r.). Położone jest na 4 piętrze kamienicy w okolicach Parku Tołpy - rejon ul. Prusa/nowowiejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M3 Z balkonem; wielka płyta - I piętro! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 49 m2 usytuowany w bloku przy ul. 3 maja. Salon, sypialnia, pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solidarności

Rzeszów,podkarpackie

904 000 zł64 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Marcinkiewicz & Partnerzy prezentuje Państwu na sprzedaż 2 - poziomowy apartament o pow. 64 m2 na osiedlu Zawiszy. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w nowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

328 999 zł49 m² 6 741,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/tanio/3pok./BALKON/PIWNICA/WINDA/LUX./TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, komfortowe w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie położone w Oleśnicy przy Plac Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

621 830 zł57 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Trójstronne mieszkanie z balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł52 m² 9 788,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w niskim bloku, usytuowane na 1 piętrze z balkonem, zlokalizowane przy ul. Lubelskiej. W pobliskim sąsiedztwie przystanek mpk, sklepy, osiedle skyres,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 990 zł52 m² 12 584,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Muchobór wielki/lux./OGRÓD 70M2/TOP/HIT/TANIO Proponujemy Państwu na sprzedam w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania, mieszkanie około 52 m2 usytuowane w dzielnicy Muchobór Wielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

599 486 zł45 m² 13 190 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,45 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

614 000 zł55 m² 11 163,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Bielany, osiedle Chomiczówka, dużo zieleni, dobra komunikacja, autobus do stacji metra Młociny. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 000 zł66 m² 5 996,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie drugi kwartał 2024r zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybińska

Swarzędz,wielkopolskie

375 839 zł48 m² 7 749,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania (oferty biura sprzedaży dewelopera). Nie płacisz prowizji! :charakterystyka: + 2-pokojowe mieszkanie + Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

635 169 zł61 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,55 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

514 900 zł37 m² 14 068,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 na ul. Legnickiej - znakomita lokalizacja, blisko pl. Jpii, orląt Lwowskich itd. Gotowe "od zaraz". Tramwaje z każdą stronę miasta, niezwykle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni, - 2 sypialni, - łazienki, - holu, - balkonu. Mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Ekspozycja okien na południe zapewnia dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł79 m² 15 215,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nieruchomość oferuje unikalną okazję do stworzenia własnej, wymarzonej przestrzeni mieszkalnej, ze znacznymi potencjałem i wieloma atrakcyjnymi cechami, takimi jak duża piwnica, własny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

569 000 zł56 m² 10 119,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum naszego miasta, przy ul. Lipowej 16. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Powierzchnia użytkowa to 56,23 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł56 m² 13 553,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Mieszkanie po generalnym remoncie na zielonych Bielanach przy ul. Josepha Conrada. Składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

582 825 zł47 m² 12 400,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,00 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

441 396 zł57 m² 7 695,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie w naszej nowej inwestycji nieomal w centrum Szamotuł. Termin realizacji to grudzień 2023r. Lokalizacja: - 2 min do stacji pkp, - 2 min do szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł94 m² 15 998,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecamy! wyjątkowe mieszkanie Z prywatnym patio na dachu! kameralna inwestycja! płaszów! Mam przyjemność przedstawić nietuzinkowe mieszkanie znajdujące się na ul. Myśliwskiej - Płaszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

486 900 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bronowice - 4 minuty do centrum lublina! Mieszkanie dostępne tylko na 1 piętrze! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem Posiadamy w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne, ciche i ciepłe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej okolicy ścisłe centrum miasta przy ul. św. Mikołaja. Na powierzchnię 54 m składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 007 zł68 m² 11 161,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Okazja 4 pokoje 68m2 lux Premnum 2022r! polecam na mieszkanie 4 -pokojowe o powierzchni 67m2 z 15 m2 tarasem, doskonale wyposażone, położone na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmińska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

175 000 zł45 m² 3 880,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie typu M-3 położone na czwartym piętrze niskiego bloku, przy ul. Warmińskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 45,1 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł47 m² 9 310,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uniwersalne mieszkanie z loggią Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z loggią, w spokojnej okolicy bogatej w tereny zielone, a jednocześnie zapewniającej dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

882 219 zł72 m² 12 236 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni ~ 72 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 039 000 zł88 m² 11 854 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opis Mieszkania Zapraszamy do odkrycia uroków tego przestronnego apartamentu o powierzchni 87,56 mkw. Składa się on z 4 pokoi, w tym salonu z aneksem kuchennym oraz 3 osobnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

449 000 zł48 m² 9 315,35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie , na 2 piętrze, w bloku z windą. Bardzo dobra lokalizacja (ul. Waszyngtona). W pobliżu żłobek, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe (umb, uwb, politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

466 000 zł73 m² 6 351,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejny etap inwestycji zlokalizowanej w zachodniej części Rzeszowa w dzielnicy Dworzysko. Powstające osiedle to zespół niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

440 553 zł47 m² 9 460,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46m2, które jest mieszkaniem narożnym. Układ pomieszczeń umożliwia wiele aranżacji. Mieszkanie jest doskonale doświetlone, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

469 278 zł54 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,94 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

1 104 000 zł58 m² 19 034,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż mieszkanie posiadające następujące atuty: 1. Centrum Wwia (2,4 km do Rynku, 650 m od Sky Rower)- niewiarygodna cisza 2. Nowy budynek, przyjemne otoczenie: klatka schodowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł39 m² 10 740,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł51 m² 9 824,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie na Nowym Dworze- bezpośrednio. Mieszkanie w bloku, jednostronne, dwupokojowe z oddzielną kuchnią. Dokładny rzut i metraż pomieszczeń na zdjęciu. Dodatkowo balkon ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł36 m² 19 806,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, które idealnie nada się jako produkt inwestycyjny do najmu ze względu na atrakcyjną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

375 871 zł36 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pod Lasem

Rybnik,śląskie

490 000 zł85 m² 5 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

85m2, 4 pokoje, 2 balkony i własna klatka schodowa w nowym budynku na Zamysłowie mogą być Twoje. Mieszkanie będzie oddane W stanie podwyższonym deweloperskim rynek pierwotny Jest to.