dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

609 000 zł71 m² 8 553,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Odpoczywaj- zamieszkaj w Sobótce - w luksusowym kompleksie ze strefą wellness w malowniczym otoczeniu gór i leśnej flory. Inwestycja realizowana przy ulicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

759 590 zł84 m² 9 076 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego wyjątkowe duże mieszanie, jedyne takie na tej inwestycji mieszkanie 3 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 999 zł47 m² 11 824,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Stare miasto/rynek/balkon/piwnica/centrum/hit/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 47,5 m2. Mieszkanie składa się z: -2 pokojowe mieszkanie (17,63m2+11,84m2) , -z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł46 m² 12 284,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m2, zlokalizowane w sąsiedztwie ul. Grabiszyńskiej i Lwowskiej. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, jednostronne (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

219 000 zł27 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 27m2. z pięknym widokiem na góry- blisko centrum jg Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego położonego blisko centrum Jeleniej Górze o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nasielska

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł49 m² 15 587 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjne, 2-pokojowe, narożne mieszkanie (49,4m2) z dużym tarasem i podwójnym miejscem garażowym! Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni całkowitej 49,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł70 m² 19 203,40 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bardzo komfortowe, przestronne mieszkanie z widokiem na morze oraz panoramę miasta ? okolica: inwestycja Nowa Letnica powstała w sercu najszybciej rozwijającej się dzielnicy Trójmiasta.To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myrka

Legnica,dolnośląskie

608 855 zł64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie gotowe do zamieszkania lub inwestycyjnie do najmu. Lokalizacja: legnica ul. Myrka 13, osiedle Scala. Spokojna i cicha okolica, bardzo dobry dojazd do strefy ekonomicznej oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Oleśnica,dolnośląskie

359 894 zł50 m² 7 193,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oleśnica/centrum/loggia/od zaraz/top/hit/park/lux. Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Żeromskiego w Oleśnicy o powierzchni prawie 50m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Milanówek,mazowieckie

384 000 zł37 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w zielonej części Milanówka na osiedlu Jedwabnik. Nieruchomość usytuowana w świetnym miejscu, które jest bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cynamonowa

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł54 m² 13 611,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 54 m2 położone na osiedlu Lipa Piotrowska,we Wrocławiu, blisko ul. Waniliowej ( Dzielnica Psie Pole ) z Garażem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

402 248 zł52 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycję powstającą na osiedlu Drabinianka, zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 999 zł46 m² 13 237,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wojszyce/2pok./lux./balkon/top/tramwaj/autobus/hit Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą o powierzchni: około 46 m2 w Wojszycach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł53 m² 9 487,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Tyrmanda (wrocław-Dzielnica Fabryczna Muchobór Wielki) Powierzchnia użytkowa 52,70m2 plus balkon ok 3-4 m2 i piwnica 3,10m2 niski blok z 2000 roku piętro 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

295 000 zł54 m² 5 442,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 54.20m2 usytuowanego na pierwszym piętrze w centrum Brzegu. Lokal składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł25 m² 17 075 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Podana cena jest ceną brutto. Możliwość odliczenia podatku vat w wysokości 23% Mam przyjemność zaprezentować państwu apartament w inwestycji starter 2 przy placu Grunwaldzkim. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 990 zł47 m² 12 768 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kozanów/hit/2pok./TARAS/LUX./PARK/KOMÓRKA/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy, w bliskim sąsiedztwie parku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jarosław,podkarpackie

329 000 zł58 m² 5 672,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m2 w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Armii Krajowej w Jarosławiu. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze budynku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

558 300 zł61 m² 9 152 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizji Wołyńskiej

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł55 m² 10 670,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż słoneczne , dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55,2 m2 na Oruni Górnej. Nieruchomość wykończona w dobrym standardzie. Mieszkanie składa się z: korytarza, kuchni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

338 999 zł73 m² 4 621,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oleśnica/4pok./piwnica/PP/komórka/TOP/pociąg/TANIO Polecamy Państwu na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie 73,36 m2 w cichej i spokojnej kamiennicy. Mieszkanie posiada : -4 duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

222 100 zł56 m² 3 994,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się w Łodzi przy ul. Kilińskiego 46. 2 pokoje, 55,60 m2, parter/3 czynsz ok. 340zł. Położone jest w oficynie, przez co jest bardzo ciche. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

650 000 zł101 m² 6 452,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Długołęka/dom/2balkony/ogród/autobus/kolej/poczta Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom bliźniak w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, dwa wejścia do domu. Dom parter oraz 1 piętro. Dom z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 515 500 zł87 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament na 16 piętrze! widok na rzekę, ponadstandardowa wysokość! Luksusowe mieszkanie z dużym balkonem od strony Odry, usytuowane na szesnastym piętrze unikatowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

735 000 zł56 m² 13 008,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Lawendowe Wzgórze! Mieszkanie o powierzchni 56.5m2, składa się z: - sypialni o powierzchni 10,12m2, - gabinetu o powierzchni 11,50m2, - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

629 994 zł67 m² 9 431,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Siechnice/3pok./dwupoziomowe/2 balony!/strych/hit Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 66,62m2 położone na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku w Siechnicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł26 m² 15 525,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalera 25,7 m2 w centrum Wrocławia na osiedlu Szczepin. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze z 10. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bojary

Białystok,podlaskie

425 000 zł32 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*** 2 pokoje *** *** nowe bojary *** *** 2023 *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na piątym piętrze w bloku z windą z 2023 roku blisko centrum Białegostoku. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rybnik,śląskie

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 63,65m2 usytuowane w Rybniku, dzielnica Nowiny na 8 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: dwie sypialnie, salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł66 m² 11 773,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 m2 na Bemowie. W skład lokalu wchodzą: - pokój 18,50 m2, - pokój 11,60 m2, - pokój 8,79 m2, - widna kuchnia 7,28 m2, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

417 000 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. W dalszym ciągu są dostępne inne metraże i rozkłady Zapraszamy iska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł64 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Makler Nieruchomości poleca Państwu na sprzedaż bardzo funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku na Bartodziejach. Mieszkanie jest duże i jasne dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

699 000 zł81 m² 8 629,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ofertą sprzedaży jest słoneczny, przestronny, komfortowy i w pełni wyposażony dwupoziomowy ponad 80 metrowy apartament położony na 4 piętrze w najbardziej malowniczym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

368 000 zł64 m² 5 789,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1111

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Mieszkanie 4-pokojowe na zamościu powierzchnia 63,56m 2 , IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

449 000 zł47 m² 9 619 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

390 000 zł41 m² 9 519 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Budynek znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji. Przy budynku przebiega ścieżka pieszo - rowerowa, którą można dotrzeć do portu jachtowego, molo, parku nadmorskiego. W odległości kilku minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł76 m² 18 807,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania na Żoliborzu w Warszawie! Przestronne 3 pokoje o powierzchni 75,5 m2 czekają, by stać się Twoim wymarzonym domem. Otulające zieleń - ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

485 000 zł38 m² 12 617,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe widokowe mieszkanie - os. Jagiellońskie lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, os. Kazimierzowskie w Bieńczycach. Osiedle Jagiellońskie cechuje świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

423 600 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nową ofertę mieszkań w zabudowie szeregowej w super cenie i świetnej lokalizacji! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plantowa

Łódź,łódzkie

227 000 zł38 m² 6 027,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3, 37,66 m2, IV p./IVp , Teofilów A, ul. Plantowa. Doskonała oferta, cicha, spokojna, zielona okolica, wygodny dojazd do centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Betańskiego

Rzeszów,podkarpackie

540 000 zł98 m² 5 519,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej okolicy? A może chcesz zainwestować i znaleźć mieszkanie do wynajmu? Mamy coś idealnie wpisującego się w te preferencje! Mieszkania.