dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Piła,wielkopolskie

285 000 zł60 m² 4 731,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Mieszkanie 4- pokojowe na sprzedaż- piła- śródmieście!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł69 m² 11 869,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żywiec

Żywiec,śląskie

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 49 m2 na IV piętrze IV piętrowego bloku na osiedlu 700-lecia. Lokal składa się z przedpokoju, pokoju, salonu z balkonem, dużej kuchni otwartej łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

185 000 zł24 m² 7 740,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 23,90 m 2 położone na I piętrze w budynku przy ul. Słowackiego w centrum miasta Ełku. Lokal składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

409 512 zł40 m² 10 111 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gliwice,śląskie

289 000 zł54 m² 5 385,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Możesz kupić to mieszkanie w programie Bezpieczny Kredyt 2%, jeżeli posiadasz zdolność i spełniasz wszystkie wymagania programu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Załatwimy za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

180 000 zł26 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wspaniałą kawalerkę. Mieszkanie o powierzchni 26,0 m2 usytuowane w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

629 999 zł74 m² 8 512,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Siechnice/4pok./LUX./AUTOBUS/POCIĄG/LAS/TOP/TANIO Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 74m2 w Siechnicach. Mieszkanie posiada: *pierwszy poziom(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wasilków,podlaskie

359 000 zł53 m² 6 786,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Poszukujesz miejsca dla rodziny lub mieszkania pod wynajem? Zapraszam! Chciałabym zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej części miasta Wasilków - na osiedlu Lisia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Biała Podlaska,lubelskie

269 000 zł51 m² 5 243,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Idealnie nadaje się dla pary, rodziny oraz jako lokata kapitału np. pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radzymińska

Białystok,podlaskie

449 000 zł72 m² 6 244,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Polecamy mieszkanie 4-pokojowe w Białymstoku przy ul. Radzymińskiej na osiedlu Białostoczek. Lokal o powierzchni 71,90 m2 znajduje się na I piętrze w niskim bloku z płyty po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Oleśnica,dolnośląskie

519 999 zł72 m² 7 192,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/4pok./LUX./BALKON/PIWNICA/WINDA/TANIO/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowe i w pełni rozkładowe - 4 pokojowe mieszkanie położone w Oleśnicy przy ulicy Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

512 800 zł56 m² 9 174 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rybnik

Rybnik,śląskie

163 000 zł40 m² 4 037,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz swojego pierwszego "M"? Potrzebujesz mieszkania w świetnej okolicy i okazyjnej cenie? A może jesteś inwestorem i szukasz nieruchomości, która może dać ci zysk? Mam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

748 999 zł69 m² 10 886,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Żerniki wr./lux./3 pok/parking/ogród/Ślęza/top/hit Polecamy Państwu na sprzedaż: przestronne, wyposażone mieszkanie o powierzchni 68,5m w Żernikach Wrocławskich, 1km od Wrocław/Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

710 000 zł52 m² 13 786,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 51,5 m usytuowane na parterze, położone zaledwie 80 metrów od Parku Krowoderskiego oraz 250 metrów od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł68 m² 19 558,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Polecamy jasne, zadbane 3 pokojowe w kamienicy na Bielanach 2 min tramwajem do Metra Słodowiec Kamienica przedwojenna z 1937 r, cegła Wysokość 2,90 m Ekspozycja wschodnio-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

485 000 zł38 m² 12 763,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe 38 m2 mieszczące się na parterze w 4 pietrowym bloku Mieszkanie będzie wolne od kwietnia 2024 r. mieszkanie: - pokoje: 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

239 900 zł26 m² 9 118,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie o powierzchni około 26m2 Prezentowane mieszkanie znajduje się na nowowybudowanym osiedlu Kościuszki w Chorzowie i jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Świdnik,lubelskie

180 000 zł24 m² 7 450,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 24,16 m2 położoną przy ul. Racławickiej w Świdniku w pobliżu Galerii Venus. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

764 995 zł51 m² 15 118,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lux | Krzycka | 3 pok. | taras! top Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, położone na parterze w budynku 4-piętrowym z windą na zamkniętym osiedlu "na Krzyckiej". Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

556 250 zł63 m² 8 788 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Odbierz klucze - budynek Z pozwoleniem na użytkowanie! Umów się na oglądanie mieszkania na żywo i skorzystaj z promocji październikowej + w tym także na miejsca postojowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unitów Podlaskich

Siedlce,mazowieckie

355 000 zł48 m² 7 349,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Nowoczesny Lokal przy ul. Unitów Podlaskich na I pietrze w 3 piętrowym bloku! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł29 m² 16 206,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie dwupokojowe przy samym śródmieściu na rogu ul. Anielewicza i Esperanto. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. 100 metrów od domu autobusy i tramwaje. Do metra Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzegowska

Bytom,śląskie

192 000 zł149 m² 1 284,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie idealne pod inwestycje - Tylko u nas! - Szombierki! - Witam, z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu mieszkanie o pow. użytkowej 121,36 m2 (pow. całkowita 149,42),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starodęby

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł43 m² 16 431,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to urokliwe, zadbane dwupokojowe mieszkanie położone na parterze, z przepięknym ogródkiem. Idealne dla osób ceniących sobie komfort, spokój oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

207 000 zł35 m² 5 956,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 34,75m2 blok, III piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 009 zł58 m² 12 763,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Centrum nowy/lux/57m2 pomorska nowy blok! Top Apartamentowiec 2-3 pokoje! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum na ul. Pomorska nowy apartamentowiec 55m2 , apartamentowiec , garaż dodatkowo płatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

745 000 zł96 m² 7 749,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Bezczynszowe, mieszkanie 3-pokojowe o pow. 96,14 m2 na 1 piętrze budynku w cichej i spokojnej dzielnicy Szerokie wraz z garażem o powierzchni 49,56 m2. Powierzchnia łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowarzyka

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł28 m² 15 431 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w nowym budownictwie! Wykończona wysokiej klasy materiałami oraz w pełni wyposażona, do zamieszkania od zaraz! Opiekun oferty: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,00m2, na 2 piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to 5-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

769 994 zł56 m² 13 725,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe Zerniki 55m2/3 pokoje /garaz /taras/lux premium Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,71 m2 wraz z prywatnym ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

387 515 zł37 m² 10 536 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-