dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

Rynek pierwotny

499 000 zł46,79 m² 10 664,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam! Prezentuję Państwu nową Inwestycję w Rumi. . Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania z ogrodem Tym razem w ramach zadania inwestycyjnego powstanie 5 - kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł39 m² 17 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone na warszawskiej Ochocie w części miasta, która łączy dobrą komunikację z pełną infrastrukturą miejską, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46,40 m² 7 737,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na sprzedaż - Słupsk, ul. Zygmunta Augusta | Osiedle Zatorze | Spółdzielczo-własnościowe Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 46,40 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł46,50 m² 17 849,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku. Nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł62,50 m² 10 704 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pierwsze 3 zdjęcia przedstawiają propozycję umeblowania pokojów* Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na 2. piętrze zadbanego budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 172 zł53,11 m² 10 151,99 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,11 m , położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji w Rumi, bezpośrednio przy Błoniach Janowskich. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,62 m , zlokalizowane na 1 piętrze kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealna propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 747 zł55,05 m² 8 151,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brb Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowego, 3-pokojowego mieszkania w malowniczym Ciechocinku. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry! Oferuję Państwu apartament posadowiony na parterze w nowo powstałej inwestycji w Gdańsku Letnicy. Apartament o metrażu 65,11m2 z tarasem do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł121 m² 9 504,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

121 m2 w Skotnikach: ogród, fotowoltaika, warsztat. Czerwone Maki Szukasz nieruchomości, która łączy miejską wygodę z sielskim spokojem? Prezentujemy wyjątkową ofertę w krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł130 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Kraków Stare Miasto ul. Siemiradzkiego 130 m2 Nieruchomość: przestronny i elegancki apartament o powierzchni 130 m , zlokalizowany na I piętrze w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł142 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Szukasz przestronnego apartamentu w spokojnej, zielonej okolicy, która pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewnia szybki i wygodny dojazd do Warszawy? Ten wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 070 zł33,88 m² 25 739,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 33,88 m , zlokalizowany na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,50 m² 15 973,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 przy ul.Klimasa na strzeżonym i zamkniętym osiedlu. Nieruchomość na nowoczesnym osiedlu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

850 367 zł58,90 m² 14 437,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest kompleks apartamentów w Dziwnówku. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

912 694 zł66,62 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

842 500 zł52,01 m² 16 198,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy nowoczesny design, komfort i prestiżową lokalizację? Ten 52,01 m apartament na 2. piętrze inwestycji Diasfera Łódzka II został stworzony.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł51,36 m² 13 824 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro M2 Estate prezentuje na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,36 m usytuowane na pierwszym piętrze. Idealne dla pary, singla lub małej rodziny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł64,64 m² 9 112 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,64 m , zlokalizowane na cenionym i bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu Staromieście przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł144 m² 1 631,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w miejscowości Siedlisko, koło Sępólna Krajeńskiego! Powierzchnia lokalu 144 m . Działka 1263 m ! Spokojna okolica! Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53 m2 zlokalizowane w Dębicy przy ulicy Rzeszowskiej 83. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 400 zł98,99 m² 19 601,98 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Penthouse dla miejskich koneserów przestrzeń ponad miastem. Wyjątkowe miejsce dla osób, które cenią energię miasta, ale chcą wracać do własnej, cichej przestrzeni ponad codziennym zgiełkiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł78,83 m² 19 028,29 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż "gotowiec inwestycyjny" zlokalizowany w inwestycji Bastion Wałowa w Gdańsku przy ulicy Wałowej. Jest to inwestycja składająca się z czterech 17-piętrowych wież.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł52,40 m² 7 786,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m2, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość z osobną kuchnią, balkonem oraz mediami.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48,10 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-Pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m 2 usytuowane na 1 piętrze w bloku na ul. Św. Antoniego. W lokalu znajdują się : 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 559 zł28,15 m² 11 352,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł80 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie z ogrodem | 4 pokoje | Inwestycja Chabrowa 8 | Wrocław lokalizacja: wysoka to spokojne miejsce do życia z szybkim dostępem do miasta. Mieszkanie przy ul. Chabrowej to doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,70 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kompleksowo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze w dziesięciopiętrowym bloku położonym przy ul. Turystycznej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł104,88 m² 8 390,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: wrocław, nadodrze - kamienica w świetnie skomunikowanym punkcie, blisko Rynku i uczelni. Przestrzeń: imponujące 104,88 m powierzchni, które dzięki wysokości 3,30.

Szczegóły ogłoszenia

824 850 zł54,43 m² 15 154,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 3 - pokojowe. w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na parterze niskiego budynku z lat 60., na Żoliborzu w Warszawie. Układ pomieszczeń: salon, sypialnia, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł104,52 m² 5 836,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1750

Biuro Nieruchomości mp Home ma przyjemność zaprezentować niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 104,52 m 2 , zlokalizowane w Jedlinie- zdroju w okolicach Parku Zdrojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 420 zł56,58 m² 21 923 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki 3 pokojowy apartament zlokalizowany blisko centrum miasta. To propozycja dla osób ceniących wysoki standard życia, ponadczasową estetykę oraz bezpośredni kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 500 zł65 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny apartament z dwoma balkonami (do których dotrzemy windą - to jedne z zalet tej oferty) i piwnicą (cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament trzypokojowy o metrażu 64 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Bronowice. Lokal jest gotowy do odbioru na już. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 280 zł43,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 28 m2 usytuowana na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Marszałkowskiej 67. Układ: - salon z aneksem kuchennym - osobna sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł56 m² 4 535,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Chorzowskiej (bytom, arki Bożka). Jest to idealna nieruchomość dla pary oraz małej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł31 m² 10 322,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Wygodna kawalerka w niskim budownictwie na Bronowicach /kośminku. Szybki termin wydania. Dla inwestora - możliwość zakupu dwóch kawalerek w tym samym budynku. Pierwsze piętro - dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska Brak podatku pcc Szczegóły parametrów mieszkania w kolekcji zdjęć Wieloetapowa inwestycja obejmuje sześć kameralnych apartamentowców wkomponowanych w otoczenie zieleni,.