dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

1 295 000 zł83 m² 15 602,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. To gotowiec inwestycyjny z lokatorami przez cały rok, co gwarantuje wysoką stopę zwrotu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

777 000 zł55 m² 14 127,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Home Brand oferuje mieszkanie o powierzchni 55m2 na Zatorskiej Lokal na drugim piętrze to: - salon z aneksem kuchennym - pokój - pokój - łazienka z wanną udogodnienia: - 3 pokoje - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

339 416 zł44 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Chcesz mieszkać na osiedlu premium w rewelacyjnej lokalizacji dającej zarówno bliskość udogodnień miasta oraz ciszę niczym na wsi ? Mamy coś idealnego! Mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

365 000 zł37 m² 9 864,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 37 m2, które zlokalizowane jest na Osiedlu Sienkiewicza. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2 pokoje w bloku na 2 piętrze. Powierzchnia mieszkania 35,14m2 składa się: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Oto najważniejsze zalety tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajcza

Wrocław,dolnośląskie

660 972 zł58 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie pod kredyt 2% Nowa inwestycja już w sprzedaży. Świetne mieszkanie które posiada: salon 22,13 m2 Sypialnia 9,44 m2 Sypialnia 9,44 m2 Korytarz 11,13m2 Łazienka 4,22m2 Balkon 4,26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

2 250 000 zł100 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament w prestiżowej nowej inwestycji przy ulicy Mogilskiej. Salon z aneksem kuchennym, dwie duże sypialnie, łazienka, dodatkowo duża sypialnia z prywatną łazienką i garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł96 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro ładna willa nieruchomości prezentuje oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu gocławka zamknięta prestiżowa enklawa na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bez windy dwupoziomowe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Europejska

Szczecin,zachodniopomorskie

664 000 zł51 m² 12 941 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51,31 m2 z dobrze nasłonecznionym 10 metrowym balkonem typu loggia. Mieszkanie w nowym budynku z windą. Budynek wybudowany został w 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

654 000 zł61 m² 10 654,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży unikatowe mieszkanie 3 pokojowe z widnym aneksem do aranżacji na mieszkanie 4 pokojowe z kuchnią w aneksie o powierzchni 61,38 m2 zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

719 132 zł42 m² 17 237,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bez prowizji dla Kupującego. Lokalizacja Kraków, bronowice, na Błonie, kameralna inwestycja położona w zielonej części Bronowic, inwestycja Kameralny budynek mieszczący 29 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Wałbrzych,dolnośląskie

250 000 zł70 m² 3 584,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż duże mieszkanie z garażem i wspólnym ogródkiem na Białym Kamieniu. Położony na wysokim parterze (wchodzimy po kilkunastu schodach do bramy) lokal skałada sie dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł53 m² 6 252,38 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest 52.62m2 mieszkanie usytuowane na VI piętrze bloku z winda na osiedlu Staszica. Lokal mieszkalny składa się z 3 oddzielnych pokoi, przedpokoju z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

849 225 zł67 m² 12 675 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne dla Rodziny Narożne mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

784 000 zł69 m² 11 362,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje / zabudowana loggia / niska zabudowa / klimatyzacja / do zamieszkania / dwustronne / blisko tramwaj Do sprzedaży nieruchomość o powierzchni ok. 70 m2 położona na 3 piętrze w bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

345 000 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

W doskonałej lokalizacji mieszkanie do wprowadzenia 46 m2 dla młodych ludzi dla par lub jako lokata kapitału. W skład mieszkania zaliczamy: -Salon z kuchnią i wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Legnica,dolnośląskie

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 70m2 na wysokim parterze w kamienicy w Legnicy przy ulicy Nowy Świat. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

400 000 zł49 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze w jednej z kamienic w Śródmieściu Opola, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Ariańska

Kraków,małopolskie

600 000 zł25 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Świetna lokalizacja kilometr od Rynku Głównego! Nowy budynek z 2016 roku zlokalizowany w pobliżu ulicy Lubicz. Apartament typu studio z dużym z efektownym przeszkleniem na całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł37 m² 12 069,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie w Kompleksie Atanera- ul.Katowicka 67 Obiekt z dostepem dla mieszkańcow do basenu, kortów i boiska Mieszkanie na 2 ptr , winda. Widok z okien i balkonu na ladny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

620 000 zł57 m² 10 877,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest przyjazne 2. pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,98 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze niskiego, 3. piętrowego budynku z windą, na przepięknym osiedlu Magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

876 740 zł74 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania inwestycji- marzec 2024 * Świetna lokalizacja Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 159 000 zł98 m² 11 777 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg100-rz Zapraszam do obejrzenia. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - gotowe do odbioru- zapraszam do obejrzenia - przedpokój z miejscem na dużą szafę wnękową - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

470 000 zł33 m² 14 034 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Park V. Planowany odbiór mieszkań na III Kwartał 2024. Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

436 000 zł61 m² 7 147,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zadbane 3 pokoje na szwederowie balkon, piwnica Oferta mieszkania zlokalizowanego na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Szwederowo. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Korczak

Kalisz,wielkopolskie

409 000 zł71 m² 5 760,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 71m2, mieszczące się na pierwszym piętrze w 3- piętrowym bloku z cegły. W jego skład wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dambonia

Opole,opolskie

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Opolu os. Dambonia na I piętrze o pow. 57 m2, które składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł38 m² 13 026,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w niskiej zabudowie. Nieruchomość składa się ; -salonu z wyjściem na balkon -sypialni -łazienki z wc przedpokoju. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Kraków,małopolskie

1 543 745 zł63 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie posiadające dwa niezależne wejścia z klatki schodowej - podzielone i przygotowane do najmu, każde po ok. 32m2 posiadające pokój dzienny z kuchnią, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Walecznych

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

247 000 zł30 m² 8 288,59 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zakupu kawalerki na Kapuściskach w świetnej lokalizacji przy ulicy Walecznych. Mieszkanie o powierzchni 29 m2 wykończone jest gotowe do zamieszkania. Na ścianach gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Litomska

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł65 m² 14 292,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Home Brand oferuję do sprzedania 3-pokojowy apartament na starym mieście przy ulicy Litomskiej. Apartament: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym, który ma ponad 30m2 - 2 sypialnie - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 000 zł42 m² 7 971,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Szwederowie o powierzchni 42m2. Lokalizacja - Osiedle Szwederowo położone jest górnej części miasta. Blok położony jest bardzo blisko ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł27 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje w bardzo dobrej lokalizacji pod inwestycje lub singla kawalerkę na Sadybie. Lokalizacja przy ul. Św. Bonifacego zapewnia świetną komunikacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Siemianowice Śląskie,śląskie

164 000 zł33 m² 4 970 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu w sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Bytomskiej. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Michałkowice, w kamienicy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Elfów

Tychy,śląskie

555 000 zł68 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo słoneczne mieszkanie z 4 oddzielnymi pokojami. zabudowaną kuchnią, świeżo wyremontowanym balkonem. łazienką i oddzielnym wc. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

325 000 zł37 m² 8 736,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielczo-własnosciowe bez kw Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na piątym piętrze wieżowca z windą znajdującego się na Zabobrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Uniejów,łódzkie

332 150 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Pactum Nieruchomości poleca: 0% prowizji! 0 zł podatku pcc apartamenty termalne - wyjątkowe osiedle położone nieopodal Term Uniejów. Doskonałe do zamieszkania! Idealne jako inwestycja! Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Białystok,podlaskie

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2 na ulicy Palmowej (os. Dziesięciny). Mieszkanie jest obustronne, usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Przy bloku parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł47 m² 6 985,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią oraz łazienką z wc w bardzo komfortowym układzie pomieszczeń, do generalnego remontu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

498 460 zł49 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 3 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, o powierzchni 49,47 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bramińskiego

Gdańsk,pomorskie

736 584 zł76 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem w sprzedaży tej inwestycji. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru (jeżeli potrzebujesz.