dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 235 ogłoszeń

Rynek pierwotny

588 900 zł39,34 m² 14 969,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,34m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł71,02 m² 5 618,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przytulne, 4-pokojowe mieszkanie w sercu Głogowa ul. Długosza Jeśli szukasz mieszkania w centrum miasta, a jednocześnie blisko zieleni i spokojnych miejsc do spacerów, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł71,43 m² 7 265,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 71,43 m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł52,23 m² 7 179,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje | 52,23 m | balkon | piwnica | Świdnik - os. Słoneczne Na sprzedaż jasne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,23 m , położone na 3. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Premium Apartment prezentuje: twoje nowe, komfortowe życie zaczyna się tutaj - Jędrzejów, ul. Warsztatowa 21 Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe wykończone pod klucz - gotowe, byś od razu poczuł się jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 624 zł58,56 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ruszył II etap sprzedaży nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych przy Dolinie Gęśnika w Zielonej Górze jednej z najbardziej cenionych, zielonych części miasta. To wyjątkowe miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

"nieruchomości apartament" karolina kubicka-zalesska tel:   Mieszkanie 2 pokoje w legnicy/nowa inwestycja Osiedle piekary Do sprzedania nowoczesne 2 pokoje o pow.30 m2+ 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł44,63 m² 10 194,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe, wykończone chełmiec winda 2 piętro a sprzedaż komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 44,63m2 zlokalizowane w Chełmcu na 2 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Błonie w Bydgoszcz. To propozycja dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania lokalu w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł39,01 m² 8 074,85 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

***rezerwacja do dnia 20.05*** Mieszkanie do remontu DOBRA CENA dogodna lokalizacja **wynagrodzenie dla pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości** LOKALIZACJA: Toruń, osiedle Mokre, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 310 zł48,43 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46,70 m² 10 042,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje wyjątkową okazję, by stworzyć przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł94,70 m² 7 866,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4-pokojowe mieszkanie W kamienicy na poddaszu Funkcjonalny układ | Oddzielna kuchnia | Po remoncie instalacji | Gotowe do zamieszkania | Pełne wyposażenie w cenie | Parking ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 100 m z balkonem, ogrodem i dużą piwnicą Gdańsk Wrzeszcz | kamienica | 3 pokoje | 2 piętro Na sprzedaż duże, ciepłe i bardzo dobrze utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł39,20 m² 6 862,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, blisko uczelni - 39,2 m , położone na drugim piętrze w wieżowcu po termomodernizacji. Świetna lokalizacja dzielnica Tysiąclecie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,85 m2 (powierzchnia wraz z piwnicą), bez piwnicy ok. 60m2, zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44,60 m² 10 067,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,6 m położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Gruntowej na osiedlu Młodych w Białystok. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł51,70 m² 13 133,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania w Złotnikach kluczowe informacje Mieszkanie jest bezczynszowe i gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie sprzedaży Kawalerka do generalnego remontu, szczecin Pomorzany Na sprzedaż kawalerka o praktycznym układzie oddzielny salon, kuchnia wewnętrzna oraz osobna łazienka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł57,36 m² 12 534,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe- po wszytskich odbiorach - możliwy zakup przez cudzoziemców- bardzo dobra lokalizacja kameralna inwestycja tylko 8 lokali dwa miejsca postojowe - W cenie ogródek dwie bramy wjazdowe wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 000 zł75,70 m² 8 203,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w otulinie natury w gminie Leszno Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w gminie Leszno. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł52,50 m² 7 028,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym na spokojnym osiedlu przy ul. Małachowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł74,50 m² 19 718,12 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronny, trzypokojowy apartament na sprzedaż. Apartament znajduje się na 3. piętrze i w jego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym 2 sypialnie (około 13 m i 16 m ) łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 556 zł29,98 m² 17 930,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową prestiżową inwestycję w centrum Świnoujścia - Baltic Luxury 2 Mieszczący się nowy budynek przy Placu Wolności wykonany w standardzie premium mieści 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł36,60 m² 23 196,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chmielnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3, wodzisław Śl. do remontu Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 45,57 m2 położone na dogodnym I piętrze w niskim bloku w Wodzisławiu Śl. Lokal składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł76,60 m² 3 342,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Biuro nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe ulokowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku wielorodzinnego w Sobieszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł37,43 m² 14 293,35 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 37,43 m Reda City, etap II ul. Bronowicka, gumieńce, szczecin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w II etapie nowoczesnego osiedla Reda City przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 000 zł52,76 m² 10 765,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro noeruchomości Mały Domek zaprasza do zapoznania się z fantastyczna ofertą nowych,pieknych mieszkań w najbardziej prestiżówej ,zielonej dzielnicy w sródmieściu Jeleniej Góry tuz.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł44,48 m² 7 081,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,48 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Koszalina przy ul. Marszałka Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,97 m² 8 117,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień otwarty w najbliższy czwartek tj. 14.05 godz: 15:00-18:00 Serdecznie zapraszam! Proszę o telefon w celu umówienia się na konkretną godzinę- tak by każdy miał czas dla siebie na.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł44,14 m² 6 116,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Woźniakowski Nieruchomości prezentuje jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,14 m , usytuowane na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkaj na swoim! Cena: 670.000zł (do negocjacji) Mamy przyjemność przedstawić wyjątkową nieruchomość, jaką jest dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w bloku przy Szosie Chełmińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł40,09 m² 18 084,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż słoneczne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,1m2, położone przy ul.Coopera 9B na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł61,02 m² 7 538,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61m2, usytuowane na viii/xp. bloku na os. Widok w Skierniewicach. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie w centrum życia Jelcza-Laskowic. 4 pokoje dają przestrzeń nawet dla dużej rodziny. Pierwsze piętro nie zmęczy starszych osób, a jednocześnie da poczucie kameralności.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł66,89 m² 9 553 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń - Pełna infrastruktura handlowo- usługowa - Cicha i spokojna okolica - Świetna lokalizacja w centrum Redy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł127,44 m² 7 054,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny dom K1 dla rodziny Wólka Kosowska Układ lewy wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova wólka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Zambrowie przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie położone na czwartym piętrze z balkonem, wymienione okna pcv. Lokal jest trzy pokojowy każdy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz nieruchomości z dużą wartością inwestycyjną? A może zacisznego kąta, gdzie możesz odpocząć od codziennych problemów? Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością.