dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 266 ogłoszeń

1 290 000 zł76,30 m² 16 906,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowy apartament położony w prestiżowej Jaśkowej Dolinie to propozycja dla osób poszukujących harmonii między wielkomiejskim stylem życia a kojącą bliskością natury. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł34,33 m² 12 729,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: maciej Mituś tel.   Kawalerka Idealna dla singla lub pary, którzy docenią bliskość przyrody i spokój. Kameralne osiedle oddane do użytku w 2023 r. zlokalizowane obok.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł74,75 m² 3 344,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy w Lwówku lokalizacja: lwówek ul. Emilii Szczanieckiej 62 specyfikacja: powierzchnia łączna: 83,93 m2 w tym -.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł43,70 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

@@@@nowa Oferta!@@@@ Prezentacja 2-pokojowego funkcjonalnego mieszkania 43,7 m w Pszczynie z balkonem i windą! Osiedla Piastów! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 175 zł30,75 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie przy Metrze Chrzanów promocja - 3% od ceny w ogłoszeniu *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 320 zł51 m² 15 849,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63 m² 10 317,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę, przestrzeń i świetną lokalizację ta oferta naprawdę się wyróżnia. Cena promocyjna: 650 000 zł - obowiązuje tylko do końca maja 2026 r.! To.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż parter, 2 pokoje, ogródek, biały Kamień Wałbrzych Biuro Obrotu Nieruchomościami Marek Kowalski prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,60 m² 9 435,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie przestronne mieszkanie o powierzchni 65,6 m , położone na 5. piętrze 8-piętrowego budynku z windą przy ul. Matejki w Świnoujściu. Lokal jest zadbany, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł37 m² 19 594,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł74,31 m² 14 130 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Okopowej 33, blisko Centrum Warszawy. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z możliwością założenia księgi wieczystej. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł64,52 m² 7 238,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe miejsce w sercu Wałcza! Marzysz o mieszkaniu, które będzie Twoją bezpieczną przystanią, inwestycją na przyszłość lub przestrzenią idealną na start? Poznaj nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł55,40 m² 7 924,19 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w samym Centrum Szczecina - przy pl Rodła. Mieszkanie posiada 55,40m2 i znajduje się na 2 (wysokim) piętrze z 11 w wieżowcu z lat.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł49,50 m² 4 929,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Targowej w Dębicy. Mieszkanie o powierzchni 49,56 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł47 m² 3 829,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowy lokal mieszkalny położony jest w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Szczytnie przy ul. Krótkiej 5, w centralnej części miasta. Budynek usytuowany jest pośrodku zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 145 zł44,27 m² 16 108,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc 2% planowany termin oddania do uzytkowania 2026-09-30 Szukasz czystej karty, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To jasne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny sprzedam - wynajmę! perfekt Biuro nieruchomości oferuje do sprzedaży bądź wynajęcia lokal mieszkalny położony przy ulicy Partyzantów nr 28 w Olsztynie Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku na Olechowie. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, sypialni, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł28 m² 18 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł62,90 m² 15 421,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Stefana Szolc- rogozińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł121 m² 4 537,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Nieruchomość lokalowa, w której skład wchodzą dwa mieszkania: 3 oraz 1 pokojowe, a także garaż część piwnicy o łącznej powierzchni 121,1 m kw i fragment ogrodu. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł46 m² 13 673,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta dostęna tylko U nas! idealne miejce do zamieszkania lub pod inwestycję! mieszkanie: usytuowane na pierwszym piętrze o powierzchni 46 m2, na którą składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł102 m² 11 764,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Klimatyczne, starannie wykończone mieszkanie z naturalnych materiałów, położone na dwóch poziomach (1. i 2. piętro) w kameralnej zabudowie szeregowej. W każdym segmencie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż komfortowy mieszkanie w świetnej lokalizacji Mieszkanie w Nowym budownictwie! 3-pokojowe po remoncie | Osiedle Projektant ul. Dukielska Na sprzedaż piękne, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulne, słoneczne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 4 pokojowe położone w bardzo cichej i dobrze skomunikowanej dzielnicy! lokalizacja: gdańsk Chełm to cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

214 900 zł53,20 m² 4 039,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W kamienicy po remoncie W dzielnicy stary zdrój W ok. UL. Żeromskiego. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,20m2 i całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję na sprzedaż 48-metrowe mieszkanie z piwnicą przy ul. Ligockiej 6 w Katowicach. Lokal usytuowany jest na 6.piętrze, 10-piętrowego bloku. DO 19.05.2026 MIESZKANIE W TRAKCIE.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37,19 m² 6 453,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa kawalerka z widokiem, który pokochasz od pierwszego spojrzenia! Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 37,19 m idealna zarówno jako inwestycja, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 583 zł84,62 m² 16 315,09 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie z balkonem w cichej okolicy *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 821 zł76 m² 9 208,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 788 zł84,98 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.