dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łabędzia

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Lokal (spółdzielcze własnościowe prawo) o powierzchni ok. 50 m2 zajmuje 11 piętro wysokiego budynku z windą i dzieli się na strefę dzienną: hall z miejscem do przechowywania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Ozorków,łódzkie

215 000 zł36 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

e-mail: jeśli poszukujesz przytulnego mieszkania, w pobliżu wszystkich udogodnień życia codziennego ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Lokalizacja: ozorków ul. Bema Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

422 468 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

470 000 zł55 m² 8 519,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

-Oferta wstrzymana- polecam zapoznanie się z ofertą mieszkania 3-pokojowego, w stanie deweloperskim, w ulubionej przez młodych ludzi lokalizacji, na osiedlu Nowa Wygoda. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

591 263 zł71 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

669 550 zł77 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

781 900 zł74 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** 850m w linii prostej do Morza **10min zajmuje dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł33 m² 7 993,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Duża kawalerka na os. Szwederowo, ul. Leszczyńskiego Na sprzedaż kawalerka o pow. 33m 2 znajdująca się na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku wybudowanym w 2001 roku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samotna

Bytom,śląskie

249 000 zł47 m² 5 276,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania w malowniczej dzielnicy Miechowice w Bytomiu. To doskonała okazja dla tych, którzy poszukują przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pojezierska

Łódź,łódzkie

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Prezentujemy Państwu ,duże słoneczne mieszkanie w znakomitej lokalizacji Łódź ul. Pojezierska 24 Nieruchomość skradnie serca osobom,które doceniają niepowtarzalny klimat,duże okna,wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł28 m² 12 243 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Designerskie studio idealne pod inwestycje wyposażenie W cenie! Na sprzedaż klimatyczne designerskie studio w inwestycji premium w apartamentowcu in city w samym centrum miasta na ul 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł48 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Premium/ Centrum 2-pok 48m 2 Pod Inwestycje lux Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 48m2 po generalnym remoncie. Jest możliwość stworzenia 2 lub 3 niezależnych pokoi. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnuszkowa

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł56 m² 12 389,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Premium 2-pok/ 56,50 m2 Loggia Garaż Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (deweloper Dach-bud, blok z 2017 roku, ulica Czarnuszkowa) o powierzchni 56,50 m2, które znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poelziga

Wrocław,dolnośląskie

798 005 zł67 m² 11 946,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe zerniki 64,5m2/lux premium/garaz!l! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nowe Żerniki, przy ulicy Poelziga. Mieszkanie o powierzchni 63,39m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

480 589 zł43 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

609 996 zł55 m² 11 082,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oltaszyn Piekne 52m2 Piwnica M postojowe /hit/!premium/ polecamy ul. Parafialna (ołtaszyn), w bloku 4 piętrowym jak na wakacjach w Grecji. W środku budynku znajduje się atrium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł28 m² 19 848,40 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Funkcjonalna kawalerka w samym centrum Warszawy przy stacji metro Świętokrzyska. Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dostępne od zaraz! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

675 000 zł55 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas! Umowa na wyłączność - nie musisz szukać dalej. Apartament znajduje się w Katowicach, ul. Ceglana 59 - osiedle Zdrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

857 800 zł74 m² 11 591,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników funkcjonalnych układów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze pieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada widne pokoje, aneks kuchenny, łazienkę i balkon. Najbliższy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

688 000 zł51 m² 13 570 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Posiadamy na sprzedaż atrakcyjne, ustawne mieszkanie o powierzchni 50,7 m2 z balkonem 5m2 po generalnym remoncie obejmującym: ściany, podłogi, sufity, drzwi z futrynami, wymianę okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł96 m² 4 894,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie w Szczecinie, ul. Jagiellońska, śródmieście Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,82 m2 położone na drugim piętrze narożnej kamienicy z 1903 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszei

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł48 m² 6 494,85 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! toruń, ul. Raszei Zapraszam do obejrzenia mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

539 000 zł35 m² 15 578 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie mieszczące się na Woli - dzielnica stworzona dla osób ceniących sobie bliskość centrum miasta oraz rozwiniętą infrastrukturę. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 000 zł56 m² 6 619,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie o powierzchni 56.5 mkw w dzielnicy Bielawy w Bydgoszczy. Doskonała inwestycja pod wynajem, lub do zamieszkania. Blisko dzielnicy muzycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł52 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Posiadamy do sprzedania mieszkanie gotowe do wprowadzenia, umeblowane i wyposażone zgodnie ze zdjęciami W bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego, w pobliżu szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sokołów Małopolski,podkarpackie

312 000 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Pileckich w Sokołowie Małopolskim. Nieruchomość o powierzchni 48m2 znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku.