dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 346 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wojska Polskiego

Świdwin,zachodniopomorskie

39 950 zł17 m² 2 589,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najtańsza w Świdwinie kawalerka, pow. 17,36m2 do kapitalnego remontu. Lokal z Księgą Wieczystą stanowi pełną własność z udziałem wynoszącym 493/10000 w częściach wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konarskiego

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł64 m² 12 421,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64m2. Kameralne położenie wśród zieleni, w spokojnym miejscu przy ul. Konarskiego, sprawia, że jest to wyjątkowa oferta dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

367 700 zł38 m² 9 676,32 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

06 [konkrety] -odbiory kluczy: 2/3 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -brak pcc I prowizji -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł62 m² 7 996,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ostatni moment na skorzystanie Z kredytu 2%! przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu zainwestój swój kapitał jeszcze przed nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Radom,mazowieckie

300 000 zł47 m² 6 323,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone na osiedlu XV Lecie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku, składa się z 3 pokoi ( jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

418 500 zł55 m² 7 570,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartamenty w lokalizacji Oś. Kukułek ul. Klimontowska. W sprzedaży ostatnie południowe mieszkanie w tym układzie. Klucze dostępne od ręki Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł43 m² 15 325,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2 w Gdańsku w dzielnicy Przymorze przy ulicy Lecha Kaczyńskiego. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 373 020 zł87 m² 15 853 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 86,61m2 znajduje się na 14 piętrze 17 piętrowego budynku z szybkobieżną windą Komórka lokatorska, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

412 960 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

390 000 zł85 m² 4 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Prezentuję Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w Świdnicy na osiedlu Zarzecze. Informacje o mieszkaniu; mieszkanie jest dwustronne o powierzchni 85m2,znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł69 m² 11 869,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż wyremontowane, słoneczne 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielanach przy ul. Conrada. Nieruchomość o powierzchni 69m2 znajduje się na trzecim piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

658 006 zł58 m² 11 248 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kozanow/pilczyce/3 pok/tramwaj/rozklad/balkon/top Polecamy Panstwu na sprzedaz w doskonalej lokalizacjio 3 pokojowe mieszkanie wrocław - kozanów przy ulicy Gwareckiej. Rok oddania budynku do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

415 000 zł38 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna cenowo oferta! 1 pokojowe mieszkanie o pow.38m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Kuchnia osobna. Lokal po generalnym remoncie. Ogrzewanie i cieła woda z własnego pieca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

339 000 zł68 m² 4 985,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Sosnowcu-Centrum o powierzchni 68 m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje w tym jeden z balkonem - kuchnia - przedpokój - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł38 m² 12 369,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty: 2 pokoje 38,40m2 bezpieczny zakup gotowiec inwestycyjny Opis: pragnę Państwu przedstawić 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż , znajdujące się w na ul. Architektów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

930 800 zł72 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 71,6 m przy ul. Młyńskiej, do remontu z potencjałem re-aranżacji układu pomieszczeń. Lokal jest oczyszczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł28 m² 13 908,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż, komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 28,4 m2, usytuowana na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą znajdującego się na nowo powstałym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Police,zachodniopomorskie

394 000 zł55 m² 7 204,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie o doskonałej lokalizacji blisko komunikacji miejskiej oraz przedszkola. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysockiego

Milanówek,mazowieckie

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52m2, w cichej i zielonej części Milanówka. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, idealne również jako inwestycja pod dalszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

760 000 zł107 m² 7 102,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie w Kątach Wrocławskich - taras 30mkw! Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie! Sprzedam 107-metrowe mieszkanie w Kątach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

670 000 zł61 m² 10 992,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż 5 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie na inwestycji hsd Arrow przy ul. Pękowickiej/paszkowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w kameralnej inwestycji położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

529 656 zł43 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 43,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Otwock Mały

Otwock Mały,mazowieckie

339 885 zł41 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w III etapie inwestycji. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 40,95 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 20,43 m2, pokoju o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

615 000 zł41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Krakowie przy ul. Borkowskiej. Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie o pow. 41 m, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Bolszewo,pomorskie

267 000 zł28 m² 9 673,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Mieszkanie na 1 piętrze, urządzone i wyposażone. Szybkie wydanie! Świetne jako inwestycja lub mieszkanie na start. Lokal o powierzchni użytkowej 27,60 m2 Nowe budownictwo - 2019 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnowiejska

Kraków,małopolskie

769 500 zł50 m² 15 350,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż atrakcyjne, klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie przy agh/ ul. Czarnowiejska / 50,13m / To niezwykłe mieszkanie, dzięki położeniu naprzeciwko Akademii Górniczo-Hutniczej idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piastów Śląskich

Głogów,dolnośląskie

405 002 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy piastów Etap I Nowa inwestycja deweloperska w Głogowie zlokalizowana na osiedlu Piastów Śląskich w Głogowie. 3 kondygnacyjny budynek z miejscami postojowymi zlokalizowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Henryka Pobożnego

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł52 m² 13 432 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja do 30.11.2023! Super lokalizacja, blisko wrocławskiego rynku, budynek z 2016 roku! Mieszkanie kwalifikuje się do Bezpiecznego Kredytu 2% Do sprzedania rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

350 000 zł61 m² 5 776,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje przytulne M4 do zamieszkania. Ofertą jest mieszkanie w stanie do odświeżenia o pow. użytkowej 60,59 m 2 na 4 piętrze w bloku a w nim: 3 pokoje kuchnia łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

600 000 zł53 m² 11 387 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji i dobrej cenie, to ta alternatywa jest dla Ciebie! ostatnia szansa na skorzystanie Z oferty "bezpieczny kredyt 2%" Więcej informacji mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

505 202 zł62 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu inwestycję realizowaną w południowej części Rzeszowa, na osiedlu Drabinianka. Rewelacyjny układ mieszkania zaplanowany z myślą maksymalnego wykorzystania przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

332 900 zł41 m² 8 105,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym ogródkiem 22m2_z gwarancją najniższej proponowanej ceny_apartemanet jest już gotowy_możliwośc zakupu na kredyt 2% bez wkładu Własnego ( Pomagamy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akacjowa

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł152 m² 8 872,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypoziomowe, niezwykle piękne i przestronne mieszkanie usytuowane w zacisznym miejscu Krakowa - nieopodal Alei Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Klepacze

Klepacze,podlaskie

415 000 zł86 m² 4 825,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy lokal mieszkalny 3 pokojowy A1 o powierzchni użytkowej 86 m2 położony na piętrze budynku w zabudowie bliźniaczej w Klepaczach. Inwestycja składa się z czterech lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł45 m² 9 667 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie na wrocławskim Nowym Dworze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

235 000 zł38 m² 6 216,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tychy - oś G W swojej ofercie mamy 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji, w niskim bloku, na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość mieszkalna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołbińska

Wrocław,dolnośląskie

429 117 zł35 m² 12 395,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum na Nadodrzu przy słynnych kolorowych podwórkach na ulicy Roosevelta na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Trzcianka,wielkopolskie

269 000 zł48 m² 5 584,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Na sprzedaż idealne dla rodziny mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł39 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 39m2 zlokalizowane na Woli / Młynów. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w czteropiętrowej Kamienicy wybudowanej w 1956.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

680 000 zł53 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo! Biuro rs invest house oferuje przepięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 53,10 m2 na poznańskich Winogradach. Nieruchomość położona jest przy ulicy Wilczak w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

629 842 zł61 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,62 m2 posiadające.