dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł62 m² 15 337 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun Oferty tel. Czeka na Ciebie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,94 m2 z dużym balkonem na zamkniętym osiedlu blisko centrum Wrocławia. Największym atutem tej nieruchomości jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

735 540 zł61 m² 12 098 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw223-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - 2-stronne, położenie południowo- wschodnie - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - długi aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

377 000 zł36 m² 10 472,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

***2 pokojowe W ścisłym centrum *** Polecamy Państwu mieszkanie o pow.36 m2 położone w ścisłym centrum miasta- 7 minut spacerem od Uniwersytetu MEDYCZNEGO , 25 0 m od RYNKU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł35 m² 12 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dzień dobry Ofertuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na Nowym Dworze. Atuty: - blisko linii tramwajowej - cała infrastruktura społeczna i handlowa w zasięgu spaceru - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

379 000 zł49 m² 7 782,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 2-Pokojowe z Dużym Balkonem w Centrum 399 000 zł Największe zalety mieszkania: - duży balkon typu loggia - Jasne i przestronne wnętrza - Miejsce parkingowe dla mieszkańców za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł71 m² 12 271 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg219-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - 2 łazienki- jedna przynależna do sypialni - długość aneksu ok 6m - korytarz z miejscem na dużą szafę - balkon 22m2 od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Wrocław,dolnośląskie

605 000 zł56 m² 10 803,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

PL. Bema | 3 pok | winda! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 znajdujące się na VI piętrze w plombie przy ul. Kilińskiego. Mieszkanie składa się z 2 osobnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 058 015 zł99 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot287-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: wschód, południowy-wschód, południowy-zachód - antresola 30m2 z tarasem 28m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

976 345 zł60 m² 16 340 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie położone jest na 13 piętrze w wieżowcu 17-piętrowym W wieżowcu 3 windy z poziomu garażu. Budynek to gigantyczne przedsięwzięcie 55m wysokości. Powierzchnia tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Luboń,wielkopolskie

549 000 zł88 m² 6 238,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie w Luboniu ul Jana Pawła o powierzchni 88 m2 ( plus komórka lokatorska 12 m2 ) składające się z: - korytarz - kuchnia - łazienka - pokój 1 - pokój 2 - pokój 3 - pokój 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzięcielskiego

Wejherowo,pomorskie

240 000 zł26 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku w Wejherowie Śmiechowie przy ulicy Kazimierza Dzięcielskiego. Lokalizacja Śmiechowo to bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

672 702 zł70 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp282 oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, zachód - korytarz z miejscem na szafę - duża łazienka ponad 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

432 000 zł41 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hиже описание на русском языкe Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w niskiej i kameralnej zabudowie. Mieszkanie o powierzchni 40,80 m2, składa się z: - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

594 000 zł133 m² 4 466 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż przestronny i stylowy apartament położony w Centrum Świdnicy Mieszkanie o powierzchni 133m2: - przestronny salon, - sypialnia z garderobą - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

559 000 zł87 m² 6 454,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym. Możliwość wydzielenia większej ilości sypialni. Bliska odległość do szpitala przy Głuskiej i Abramowickiej. Bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliwińskiego

Lublin,lubelskie

499 000 zł67 m² 7 425,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję przestronne mieszkanie z trzema osobnymi pokojami i oddzielną, zamykaną kuchnią w dzielnicy Czechów. Blisko prywatnych i państwowych uczelni z dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

542 922 zł44 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot288-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 2-stronna: północ, północny- zachód - korytarz z miejscem na szafę - niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 009 000 zł75 m² 13 441 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg228-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - przestronny salon z aneksem 6,6m x 4,5 - korytarz z miejscem na szafę - 2 duże łazienki (4m2 i 5m2) - długi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

798 000 zł68 m² 11 702,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Joker house nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękne mieszkanie w stanie idealnym, w pełni umeblowane mieszczące się w cichej i spokojnej okolicy będącej jednak dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

454 055 zł37 m² 12 422,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Wrocław,dolnośląskie

613 981 zł65 m² 9 445,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 66m2, znajdującą się zaledwie 2km od Wrocławskiego Rynku, w kamienicy z roku 1970. Mieszkanie jest dwustronne, a okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł47 m² 7 537,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Leśnym w bardzo dobrej lokalizacji.Lokal o powierzchni 46,66m składa sie z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

260 000 zł44 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Duże, wygodne, doskonale zlokalizowanie dwa pokoje na Tysiącleciu. Mieszkanie do liftingu w bloku z windą, do szkoły podstawowej 100m, do przedszkola 500m, aquapark 500m, przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł55 m² 13 673,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Top lokalizacja/plac bema/3pok/rozkład. Polecam na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w topowej lokalizacji ul. Jedności Narodowej, o powierzchni 54, 84m2. Idealne pod wynajem, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

555 000 zł67 m² 8 283,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na parterze z ogródkiem o powierzchni 98m2 w nowoczesnym 4 piętrowym budynku na Polesiu. Wszechobecna zieleń, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stefana Batorego

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł36 m² 10 472,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Atuty: kawalerka 36,19 m2 bezpieczny zakup gotowiec inwestycyjny centrum miasta po remoncie Opis: pragnę Państwu przedstawić kawalerkę na sprzedaż , znajdujące się w na ul. Batorego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Centrum E

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł90 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Polecamy! duże mieszkanie W centrum nowej huty! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Centrum E Nieruchomość położona na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

378 000 zł45 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w nowoczesnym 4 piętrowym budynku na Polesiu. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

417 085 zł43 m² 9 722,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Idealne 2 pokoje na zachód z dużym balkonem 4,5m2 Zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

678 000 zł48 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

****biuro ładna willa nieruchmości prezentuje**** oaze ciszy I spokoju, oraz pięknej zieleni W sercu pięknego żoliborza. Mieszkanie 48 M2 3 pokoje znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 495 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

581 062 zł52 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp243-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ogródek 20m2 - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja IV kwartał 2024 roku - zakup od sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł68 m² 6 874,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego, 3 pokojowego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie. Nieruchomość położona jest na górnym tarasie Osowej Góry. Oferta obejmuje lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

699 000 zł59 m² 11 847 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

W podwarszawskiej Nowej Iwicznej 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 położone na parterze kameralnego budynku z 2004 roku.Miejsce gdzie miłośnicy natury znajdą wiele satysfakcji co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

479 048 zł54 m² 8 917,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 3 pokojowego mieszkania z balkonem w wyjątkowej cenie .ZAKUP bez prowizji i podatku PCC. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się stąd nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Sopot,pomorskie

1 350 000 zł52 m² 25 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Nadmorska ulica Parkowa to najlepsza lokalizacja kurortu. Położona tuż przy piaszczystej plaży. Ulica przeszła gruntowną renowację, zachwyca pięknem granitowej nawierzchni, stylowych lamp, klombów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

455 000 zł31 m² 14 677,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona jest ok. 2 kilometry od morza i plaży w Jelitkowie. W najbliższej odległości znajduje się pełna infrastruktura (sklepy, restauracje, punkty usługowe, markety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

411 748 zł40 m² 10 304 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ale które nie chcę rezygnować z korzyści życia w mieście. Funkcjonalne mieszkania o metrażach od 30 do 77 mkw spełnią wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

280 000 zł42 m² 6 746,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Osiedle Przylesie. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 4 piętrze w bloku VI piętrowym z windą. Nie wymaga większego wkładu finansowego przed wprowadzeniem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Katowice,śląskie

275 400 zł54 m² 5 147,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do 06.12.2023R. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 w Katowicach, (w dzielnicy Piotrowice przy ul. Żurawiej) -w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł47 m² 13 226,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe jasne urządzone mieszkanie po remoncie w okolicy Alei Pracy we Wrocławiu. W skład mieszkania o pow. 46,8 m2 wchodzi: - salon 13,3 m2 (przechodni) - pokój.