dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohomolca

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł44 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie po całkowitym remoncie w 2021 roku o powierzchni 44m2. Z okna w salonie rozpościera się widok na przestrzeń okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł67 m² 19 388,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzy pokojowe mieszkanie w eko inwestycji na Żoliborzu. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą. Lokal cichy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Tarnów,małopolskie

374 000 zł44 m² 8 598 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez dodatkowych kosztów - Mieszkanie bez pośredników, oferowane przez właściciela! Mieszkanie zlokalizowane w sercu Tarnowa, tuż obok sklepów, przychodni, apteki oraz dworców: pks i pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł65 m² 10 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe słoneczne mieszkanie na 3 piętrze z balkonem miejsce parkingowe w hali garażowej dodatkowo płatne komórka lokatorska winda osiedle zamknięte plac zabaw na terenie osiedla blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł92 m² 8 248,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z bardzo przestronnym mieszkaniem dwupoziomowym, zlokalizowanym na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Siecznej. Mieszkanie usytuowane jest w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

326 000 zł28 m² 11 642,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 400 zł59 m² 8 233,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

476 295 zł42 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bez pcc i prowizji. Kolejny etap nowoczesnej inwestycji od sprawdzonego dewelopera. Inwestycja w świetnej lokalizacji na Winogradach. Bardzo dobry dojazd do centrum. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nenufarów

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł42 m² 10 165,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem na Stawkach przy ul. Nenufarów. Lokal o powierzchni 42,40 m2 znajduje się w bloku wybudowanym z cegły w 2013 roku. Składa się z - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

170 000 zł26 m² 6 614,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Wstępna rezerwacja! Na sprzedaż (bezpośrednio od właściciela) kawalerka 25,70 m kw. do gruntownego remontu. Mieszkanie własnościowe. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

503 349 zł65 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Kośminku o powierzchni 65,37 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helska

Gdynia,pomorskie

360 000 zł42 m² 8 470,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zalety nieruchomości: - 10 minut do stacji skm - 4 minuty pieszo do przystanku autobusowego - Pełne zaplecze handlowo usługowe w promieniu 300m min. szkoły, sklepy, dom handlowy, fryzjer, dentysta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

535 000 zł53 m² 10 094,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 53 m2 składający się z niezależnej kuchni, toalety, łazienki, dwóch mniejszych pokoi oraz dużego pokoju z wyjściem na balkon. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł54 m² 9 290,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Krakowski

Zabrze,śląskie

370 000 zł83 m² 4 438,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z klimatem w ładnej kamienicy położone w centrum miasta przy Placu Krakowskim na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 83,37 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

467 000 zł105 m² 4 447,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w Nowogardzie (woj. Zachodniopomorskie) komfortowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 82,48 m2 z dużą piwnicą! Mieszkanie jest rozkładowe oraz przestrzenne. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenecja

Kraków,małopolskie

805 500 zł36 m² 22 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy! mieszkanie 2 pokojowe W prestiżowej lokalizacji! Posiadamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 na ul. Wenecja - dzielnica Stare Miasto. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abramowskiego

Łódź,łódzkie

230 000 zł26 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Hej, sprzedajemy mieszkanie położone na poddaszu kamienicy prz ul. Abramowskiego 35. Całe poddasze przechodzi właśnie rewitalizację. Nowe ściany, nowe instalacje, nowy dach, nowe okna, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zakopiańska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł135 m² 12 236,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż unikalne, dwupoziomowe mieszkanie do własnej aranżacji w kamienicy z lat 30 przy ul. Zakopiańskiej w samym sercu Saskiej Kępy. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

909 750 zł61 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze budynku o powierzchni 60,65m2, zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka, osiedle Lokum Vista w Krakowie. Mieszkanie idealne dla ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego i przestronnego mieszkania położonego w urokliwej okolicy. Mieszkanie: duża przestrzeń mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 327 zł50 m² 9 450,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 900 zł44 m² 3 817,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oferta na wyłączność biura Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń z balkonem Opis: prezentujemy Państwu 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5mkw zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

551 421 zł49 m² 11 277 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które znajduje się na kameralnym nowoczesnym osiedlu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł70 m² 6 121,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w południowej części Rzeszowa - ul. Biesiadna! Główne Atuty nieruchomości: - szybki dojazd do centrum ulicą Sikorskiego - 300 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damroki

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł54 m² 10 736,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas swpl, spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu. Obcokrajowcy mogą kupić nieruchomość bez zgody Ministerstwa. Mieszkanie idealne pod bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

585 000 zł124 m² 4 717,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania przestronne mieszkanie 5-pokojowe z balkonem w Cieplicach. Na powierzchnię 117m2 składa się : Garderoba 5 pokoi wc Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Dzierżążno,pomorskie

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkania Z odbiorem W 2025 roku dzierzazno koło Kartuz ceny 299 000 zł - 549 000zł Inwestycja Leśne Zacisze jest zlokalizowana przy samym lesie z pięknym widokiem. W pobliżu mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

177 500 zł38 m² 4 671,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz okazji inwestycyjnej? A może szukasz takiego w utrzymaniu mieszkania w Wodzisławiu Śl? Sprawdź wygodne M3 z pełnym wyposażeniem zlokalizowane na os. 1 maja 18. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

479 000 zł46 m² 10 413 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest piękne trzypokojowe mieszkanie o pow 46 mkw zlokalizowane na wysokim parterze w bloku niskim z dużym balkonem. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ewy

Pruszków,mazowieckie

400 000 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w doskonałej lokalizacji Pruszkowa przy ulicy Ewy - druga linia zabudowy od kolejki wkd. Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze o powierzchni 32 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł41 m² 12 055,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta top / ok. Ołtaszyna / piwnica + parking Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego. Mieszkanie jest przestronne, jasne, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 53m 2 Położony jest 3 piętrze w zadbanym bloku z cegły na Osiedlu Leśnym. M-4 składa się z salonu z aneksem kuchennym (20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

675 000 zł50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do wejścia, po remoncie, 2 oddzielne pokoje, centrum Nowej Huty! Przestronne, z funkcjonalnym rozkładem oraz nowoczesnym wykończeniem, położone na 2 p w budynku 4 p. z lat 50tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żeromskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

185 000 zł28 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania przytulną kawalerkę zlokalizowaną w Ełku przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w bloku położonym w ścisłym centrum miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa