dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 042 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 042 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

483 000 zł48,72 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przestronne 2 pokojowe Na Skarpie, okna 3 szybowe i loggia Serdecznie zachęcam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Ligi Polskiej w Toruniu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 630 zł76,45 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ogłoszenie przedstawia 3-pokojowy apartament z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i tarasem. Lokal znajduje się w inwestycji Ignatki Forest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 622 zł57,61 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Ogłoszenie przedstawia 3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Ignatki Forest w miejscowości Ignatki-Osiedle zaledwie 7km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 182 zł55,41 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł36,63 m² 12 530,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 36,63m2! Nowy nietuzinkowy apartament, w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł70,06 m² 3 996,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie typu M5 usytuowane w Radlinie przy ul. Damrota. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, posiada bardzo korzystny układ pomieszczeń. Całkowita pow.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o pow. 56,26m2 znajdujące się w najbardziej pożądanej lokalizacji Żor - przy ul. Wojska Polskiego! W kilka minut jesteś na Autostradzie A1 lub trasie dk1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1 pokoje /34 m 2 /podgórze- płaszów/ul. Turka/2000 r. Okazja! Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 1 pok. o pow. 34 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Turka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 620 zł42,35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Łowicka 25 w Bydgoszczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 972 zł41,41 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 920 zł42,60 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł87 m² 14 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - 3x sypialnia, - łazienka, - hol, - poddasze, - taras, oraz - ogródek. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł49,96 m² 15 192,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: kraków, ruczaj, ul. Federowicza Cena : 759 000 zł Powierzchnia: 49,96 m2 Piętro: 1/3 Pokoje: sypialnia + salon z aneksem kuchennym. Istnieje możliwość wydzielenia drugiej sypialni. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 975 zł40,75 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48 m² 11 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - garderoba, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest przestronne, do odświeżenia. Otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 571 zł32,99 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aldan Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży 2 pokojowych Apartamentów nad morzem w nowoczesnym i monitorowanym kompleksie Apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł66 m² 13 409,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na zadbanym, kameralnym osiedlu we Wrocławiu Jagodno. Dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaflarska 9

Stare Podgórze Kraków

1 179 640 zł42,13 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, zlokalizowane przy ul. Szaflarskiej 9 w Krakowie. Ekspozycja: zachód Cena miejsca postojowego w garażu podziemnym 100 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szaflarska 9

Stare Podgórze Kraków

1 910 510 zł77,98 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i dwoma balkonami, zlokalizowane przy ul. Szaflarskiej 9 w Krakowie. Ekspozycja: południe, zachód Cena miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szaflarska 9

Stare Podgórze Kraków

2 990 960 zł106,82 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

5-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i dwoma łazienkami, zlokalizowane przy ul. Szaflarskiej 9 w Krakowie. Ekspozycja: południe, zachód i wschód Cena miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowe mieszkanie, 61 m2, 3 pokoje, duży balkon 10 m 2, służewiec. Budynek: apartamentowiec Villa Cavaletti to pięciokondygnacyjny, kameralny budynek, który składa się z 38 nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 350 zł41,50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł60 m² 11 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m w kamienicy w samym centrum Opola. Mieszkanie przeszło generalny remont wymieniona została instalacja elektryczna, gazowa oraz centralne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż! Lokalizacja: trzebnica, ul. Zielonego Dębu - tuż przy samym lesie. Powierzchnia: 57 m (użytkowa) / ok. 75 m (po podłodze). Zamieszkaj na skraju Lasu Bukowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 99,5 m w stanie deweloperskim z balkonem Skawina, ul. Łanowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego mieszkania o powierzchni prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 582 zł39,58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 548 zł45,24 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł36,73 m² 19 030,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pośredników mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie z klimatyzacją na bezpiecznym i ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł27,65 m² 21 663,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

144 300 zł33,57 m² 4 298,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z Potencjałem w Centrum Dąbrowy Górniczej Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w samym sercu miasta, w klimatycznym budynku z czerwonej cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 304 zł59,72 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 312 zł36,88 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aldan Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży 2 - pokojowych Apartamentów w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym kompleksie apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł57,07 m² 12 773,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 57,07 m zlokalizowane na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2000 roku bez windy. Lokal znajduje się na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł39,77 m² 22 504,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nie korzystam z pośrednictwa, dziękuję za uszanowanie. Sprzedam ładne, jasne mieszkanie znajdujące się w Gdańsku Wrzeszczu, przy ul. Grudziądzkiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego apartamentu z tarasem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe połączenie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł66,93 m² 8 815,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w powstającej właśnie inwestycji w Mierzynie, przy ulicy Nasiennej. Mieszkanie znajduje się na II piętrze budynku, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 250 zł41,50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2 przy ul. Wajzera 13 w Zabrzu-Rokitnicy. Pierwsze piętro w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Cena nieruchomości 329 000 zł-.

Szczegóły ogłoszenia

688 400 zł48,95 m² 14 063,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Strefa Dobrych Nieruchomości prezentuje: nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na zamkniętym osiedlu w Grodzisku Mazowieckim! Szukasz mieszkania które spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 375 zł45,07 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z tarasem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na ul. Papierni Prądnickich w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2, składa się z: - przedpokoju (5,09 m2), - salonu z aneksem kuchennym (16,86 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 600 zł45,93 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z widokiem na Giewont Kościelisko k. Zakopanego budynek W kwietniu 2026 odebrany przez pinb ul. Sobiczkowa 26a kameralny kompleks 12 apartamentów z niepowtarzalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,38 m² 11 634,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,38 m w zadbanej kamienicy przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu, w bezpośredniej bliskości Dworca pkp Wrocław Główny. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł43,75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania 2 pokojowy apartament na zamkniętym, kameralnym osiedlu z ogródkiem w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Mieszkanie parterowe o powierzchni użytkowej 43,75 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł38,60 m² 17 875,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. W mieszkaniu znajdują się duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 383 zł31,27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam, mam do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie w Rybniku na osiedlu Nowiny. To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m znajduje się na 8. piętrze w bloku z lat 80-tych.