dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

578 925 zł42 m² 13 816,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle w zielonej części Oporowa - inwestycja przyciąga swoim kameralnym klimatem. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie m.in. klub mieszkańca, który pozwoli na spędzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trubakowska

Chełm,lubelskie

140 000 zł35 m² 3 977,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Obszerna kawalerka z oddzielną kuchnią i możliwością wydzielenia dwóch pokoi z dużego salonu położona w zielonej części Chełma. Nieruchomość: jeśli szukasz pomysłu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

1 757 700 zł65 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż stylowe, słoneczne i nowoczesne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 6 piętrowego budynku z 2007r. przy ulicy Stawki. Mieszkanie o pow. 65,1 m2 jest umeblowane, odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł20 m² 19 655,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę o powierzchni 20,30m2 zlokalizowaną na Woli / Koło. Nieruchomość znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku z 1956 roku. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anny

Łomża,podlaskie

450 000 zł46 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu świeżo wyremontowane mieszkanie w Łomży przy ulicy Księżnej Anny. Spokojna okolica w pobliżu przedszkola i Biedronki. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolnicza

Wrocław,dolnośląskie

1 138 000 zł50 m² 22 943,60 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękny, 2-pokojowy apartament o łącznej powierzchni 49,6m2. Nieruchomość jest usytuowana na drugim piętrze w ośmiopiętrowym apartamentowcu z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Newtona

Poznań,wielkopolskie

319 000 zł31 m² 10 324 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Newtona w Poznaniu (os. Kopernika, grunwald). Oferta 0% prowizji od Kupującego. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

709 000 zł56 m² 12 672 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentuję Państwu zjawiskowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Topolowej w miejscowości Smolec. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białystok,podlaskie

689 000 zł68 m² 10 199,80 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone na siódmym piętrze 13-piętrowego apartamentowca z 2012 roku na osiedlu Piasta II z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Lubsko,lubuskie

185 000 zł43 m² 4 312,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku przy ul. Czesława Miłosza. Mieszkanie składa się z salonu o powierzchni 20m2, sypialni - 7,5m2, oddzielnej kuchni - 7m2, łazienki - 3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

551 750 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla pary! Okolica sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

508 970 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne na start na rodzinnym osiedlu w sąsiedztwie parku! Doskonały adres dla wszystkich, którzy cenią zaciszne otoczenie, a jednocześnie zależy im na sprawnym dojeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połomińska

Katowice,śląskie

409 000 zł30 m² 13 771 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz luksusowej kawalerki w dogodnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 149 000 zł84 m² 13 600,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sejmowa

Namysłów,opolskie

159 900 zł51 m² 3 109,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z a K Ł A D A D M I N I S T R A C J I N I E R U C H O M O Ś C I Z A N S P Ó Ł K A Z O G R A N.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł50 m² 24 915,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż w wysokim standardzie apartament na warszawskim Żoliborzu. Ta wyjątkowa nieruchomość usytuowana jest w apartamentowcu w spokojnych i zielonych Sadach Żoliborskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

770 650 zł59 m² 13 151 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na najlepiej zagospodarowanym osiedlu w zielonej części Krzyków! Osiedle otulone zielenią idealnie współgra z otoczeniem i naturalnymi potrzebami człowieka. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł76 m² 9 197 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przytulny domek z dużym ogródkiem w cenie mieszkania - willowa dzielnica Poznania gotowe do odbioru! Osiedle Miętowa Park to kameralne osiedle domów z zacisznymi ogródkami w trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Warszawa,mazowieckie

1 119 000 zł62 m² 18 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu Warszawskiego Powiśla. Jest to inwestycja skierowana do miłośników klasycznych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

936 000 zł147 m² 6 367,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Emmerson prezentuje nową inwestycje deweloperską W Skawinie. Sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja - zapytaj O cenę! Inwestycja rusza I kwartał 2023r Proponujemy apartamenty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł50 m² 13 466,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nieruchomość zlokalizowaną na Zakrzowie. Inwestycja składa się z 10 budynków, w których powstanie łącznie około 460 lokali mieszkalnych z dostępnymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Siemaszki

Kraków,małopolskie

815 000 zł70 m² 11 642,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie składające się z 5 pokoi w dzielnicy Krowodrza przy ul. Siemaszki (żabiniec) Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego kameralnego bloku. Jest duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

383 962 zł40 m² 9 489,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:21

 

Rok budowy:2023

Idealne 2pok. z dużym ogrodem na zachód, w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły, dostępni jesteśmy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

275 000 zł47 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe w Centrum. Lokal o powierzchni 47,30m2 położony jest na II piętrze 2-piętrowej kamienicy, w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

632 879 zł71 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla rodziny z antresolą oraz tarasem zaledwie 10 minut od Wrocławia! Przedstawiam Państwu inwestycje, która łączy w sobie nowoczesny minimalizm z elegancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jara

Warszawa,mazowieckie

1 695 000 zł115 m² 14 679,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W okazyjnej cenie na sprzedaż piękny, 115 metrowy apartament z dwoma tarasami. Wyjątkowa oferta, w budynku 2 piętrowym mieści się winda! Apartament jest świeżo po remoncie, mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Poznań

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł37 m² 10 513,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz atrakcyjnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Cenisz sobie bezpieczeństwo i komfort? Zapraszam do zapoznania się z propozycją wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej na Poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł81 m² 6 160,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dziekuje za współpracę z Agencjami nieruchomości. Nowa niższa cena! Ogłoszenie wystawione przez prywatnego właściciela-bez prowizji.(mozliwosc rezerwacji do grudnia 2023) Mieszkanie , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Police

Police,zachodniopomorskie

337 000 zł60 m² 5 609,19 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ofertą sprzedaży jest duże, przestrzenne mieszkanie 3 pokojowe położone w Policach. W pobliżu nieruchomości liczne miejsca postojowe, a także sklepy wielobranżowe, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pergolowa

Lublin,lubelskie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Rozkładowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Sławin os Botanik. Lokal usytuowany na wysokim parterze w budynku z 2005r. Budynek zadbany, ocieplony, estetyczne klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

513 000 zł43 m² 12 062 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nepalska

Wrocław,dolnośląskie

765 000 zł54 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lux 3 pokoje ok krzyki jagodno / 2018 taras! Polecam do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w cichej okolice Brochów - ul. Nepalska, wygodna lokalizacja. 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na 2-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

565 456 zł56 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

672 702 zł70 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 70m2 z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Radom,mazowieckie

510 000 zł73 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przytulne trzy pokoje 73,10m, w funkcjonalnym rozkładzie i zachodnio-wschodniej ekspozycji. Położone na drugim piętrze, w bloku z 2000 roku, na osiedlu Zamłynie. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

653 000 zł56 m² 11 660,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na 10 piętrze w budynku zlokalizowane w Legionowie- osiedle Jagiellońska- przy ul. Marysieńki. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kowalczyków

Opole,opolskie

599 000 zł101 m² 5 938,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja Nowa niższa cena 599.000 zł. Jedynie w nasze biuro oferuje do zakupu duże wygodne mieszkanie czteropokojowe. Mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze trzy lokalowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

219 555 zł35 m² 6 341,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykończona duża, jasna kawalerka z osobną kuchnią w centrum Inowrocławia. Widok na dziedziniec. Gotowa od zaraz! Duży parking na posesji lub przed. 0% prowizji = 6 586 złotych oszczędności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłonkowska

Kraków,małopolskie

449 000 zł26 m² 17 484 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż ustawne i jasne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice przy ulicy Jabłonkowskiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży ustawny pokój.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij