dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł25 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 25m2 składające się z pokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł39 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie z dużym balkonem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

285 000 zł54 m² 5 325,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż, ul. Browarna, 2 pokoje, parter, 53,52 M2, gotowe do zamieszkania. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu mieszkanie przy ul. Browarnej w Elblągu. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ratajczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł52 m² 7 019,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52 m2. W topowej lokalizacji jakim jest Pogodno. Do wprowadzenia lecz wymaga remontu. Blok ocieplony , klatka schodowa w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Flatta

Łódź,łódzkie

530 000 zł62 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedania przepiękne 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. W pełni rozkładowe mieszczące się na parterze w trzy piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

709 000 zł81 m² 8 740,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

460 851 zł43 m² 10 692,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru (jeżeli potrzebujesz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 022 zł42 m² 9 218,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadetów

Gdańsk,pomorskie

780 000 zł61 m² 12 786,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania: parter, 61m , ul. Kadetów, matarnia Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż o imponującej powierzchni 61 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

849 997 zł38 m² 22 251,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lux/premium/nyskaresidence/penthouse/2pok./BALKON! TOPLOKALIZACJA! PREMIUM! LUKSUSOWY APARTAMENTOWIEC NYSKA RESIDENCE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Morzęcin Mały

Morzęcin Mały,dolnośląskie

99 000 zł77 m² 1 286 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w miejscowości Morzęcin Mały, w starym pałacyku na wysokim parterze. Budynek jest w dobrej kondycji, nie ma zbędnej wilgoci , złych zapachów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

648 000 zł71 m² 9 115,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko w naszym biurze apartament dwupoziomowy na pierwszym piętrze w cenie 648000 zł. Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Oferta dotyczy sprzedaży 4-pokojowego apartamentu na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe lub trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone w bloku na trzecim piętrze Osiedla Osmolin w Zduńskiej Woli. Mieszkanie o bardzo dobrym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł56 m² 3 931,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja tylko U nas! atrakcyjna lokalizacja! M-4 przy ul. Zielona Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55,7 m2 z balkonem przy ul. Zielonej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł63 m² 6 699,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,69 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w południowej części Rzeszowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Radom,mazowieckie

312 000 zł47 m² 6 572,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Grzybowskiej Osiedle nad Potokiem. Mieszkanie po remoncie, na podłodze panele i gres. Okna pcv. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

344 900 zł18 m² 19 161,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży kawalerka w centrum Wrocławia w okolicy centrum handlowego Renoma wraz z pełnym wyposażeniem. Kawalerka jest energooszczędna. Bojler i piec akumulacyjny są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł32 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą przytulnej kawalerki w kamienicy na warszawskiej woli. Lokalizacja: - cicha i spokojna okolica, - 200m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

265 000 zł45 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na 2 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Stargardu. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 38,95mkw , zaś całkowita to 44,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Katowice,śląskie

489 000 zł39 m² 12 519,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

agencyjnej! Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a zarazem mieści się w dogodnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

587 600 zł60 m² 9 793,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Різноманітна пропозиція відповідає очікуванням як тих, хто шукає комфортні рядові будинки з гаражем, так і тих,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

300 542 zł25 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. 65 kompaktowych lokali mieszkalnych w dwóch 4-piętrowych budynkach wraz z miejscami postojowymi w podziemnych halach garażowychosiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł121 m² 16 520,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do obejrzenia jednego z najładniejszych mieszkań przy Parku Szczęśliwickim. Apartament składa się z : -salon -3 sypialnie -2 łazienki -garderoba, duży balkon, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bylinowa

Wrocław,dolnośląskie

653 499 zł51 m² 12 836,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe do zamieszkania! | 2 pok | taras | garażx2 Polecam na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane przy ul. Bylinowej w nowym bloku we Wrocławiu o powierzchni 50,91 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

375 000 zł36 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie idealne na start lub pod inwestycję. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

625 000 zł53 m² 11 837,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zachęcamy do poznania wyjątkowej oferty w jednej z najbardziej malowniczych części Sopotu - Brodwinie. Prezentowane mieszkanie stanowi idealne miejsce dla rodziny, ale też jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Gdańsk,pomorskie

740 000 zł39 m² 18 974 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Inwestycja w Gdańsku - Mieszkanie z Potencjałem! Opis: to 39-metrowe mieszkanie ma ogromny potencjał inwestycyjny. Co go wyróżnia? Przede wszystkim to, że jest z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

340 000 zł74 m² 4 594,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na Os. Piasta, w Świebodzicach. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, dużego przedpokoju i balkonu. W pobliżu znajdują się sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barkowska

Bielsko-Biała,śląskie

449 000 zł58 m² 7 709,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezczynszowe mieszkanie Z ogródkiem na Osiedlu Zielone Wzgórze - zielona dzielnica. W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

479 999 zł35 m² 13 675,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Krzyki/fabryczna/szczęśliwa/2pok./TOPINWESTYCJA! TOPLOKALIZACJA! GOTOWIEC INWESTYCYJNY! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż gotowy do zamieszkania apartament w świetnej lokalizacji Krzyki-Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Konin,wielkopolskie

232 000 zł38 m² 6 057,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do wprowadzenia od zaraz - ul. Dworcowa Konin Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Koninie. Okolica jest cicha i spokojna, a rozwijająca się infrastruktura to niezaprzeczalny atut tej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł37 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyłącznie w Biurze Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m2 zlokalizowane w samym sercu Rzeszowa w rynku przy ulicy króla kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

325 000 zł57 m² 5 702 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe , w pobliżu Parku Wodnego i Politechniki Częstochowskiej. Mieszkanie mieści się na parterze w niskim bloku , idealne na wynajem dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Radom,mazowieckie

260 000 zł35 m² 7 403,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentuję Państwu bardzo wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Kusocińskiego XV lecie. Mieszkanie po remoncie. Wymieniona cała instalacja elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Gdynia,pomorskie

694 294 zł64 m² 10 851,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 64 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł53 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Witolda Świadka. Nieruchomość usytuowana jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

194 000 zł39 m² 4 974,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Prezentujemy Państwu słoneczne mieszkanie z widokiem na zieloną przestrzeń. W skład dwupokojowego mieszkania wchodzą: 2 pokoje niezależne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

913 452 zł45 m² 20 326 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim na 16 piętrze w wieżowcu 17 piętrowym. W wieżowcu są 3 windy z poziomu garażu. Budynek to prestiżowe przedsięwzięcie z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Grójec,mazowieckie

305 000 zł42 m² 7 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na Sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42m2 w Grójcu przy Alei Niepodległości. Mieszkanie: nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia dzięki czemu nowy właściciel będzie mógł cieszyć się.