dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zoologiczna

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł59 m² 9 813,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się na 4 pietrze na osiedlu Kijewo. Powierzchnia mieszkania 71m2 w skład której wchodzi -salon z aneksem kuchennym 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł69 m² 11 579,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania (69m2) w bardzo cichej , zielonej części Ursynowa. Budynek: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1978.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł52 m² 11 519 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie w nowszym bloku na Naramowicach. Mieszkanie o metrażu 52m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym (można oddzielić i uzyskać kuchnie osobną z oknem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowa kawalerka w okolicy ul. Oławskiej we Wrocławiu, przy spokojnej bocznej ulicy w samym centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Gdynia,pomorskie

814 345 zł68 m² 11 988 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 68 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł55 m² 17 860,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jeśli poszukują Państwo przestronnego mieszkania, nowocześnie urządzonego w jasnych barwach oraz pięknym widokiem na zieleń - zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotra i Pawła

Miejsce,małopolskie

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Szukasz domu dla siebie lub inwestycji na wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania wolnostojący dom o powierzchni 120m2. Nieruchomość znajduje się z miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł55 m² 11 454,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie w Centrum Wrocławia - okolice ul. Grabiszyńskiej Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem o powierzchni 55 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

575 777 zł47 m² 13 709 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Biuro rs invest house oferuje przepięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 46,92 m2 w kamienicy po rewitalizacji, przy ul. Ignacego Prądzyńskiego w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starodąbrowska

Tarnów,małopolskie

310 000 zł37 m² 8 481,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Pragnę Państwu zaprezentować mieszkanie stanowiące idealną lokatę kapitału, położone w samym centrum miasta przy ul.Starodąbrowskiej 4. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Pawia

Lublin,lubelskie

215 000 zł19 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

Ofertą sprzedaży jest kawalerka bardzo blisko centrum miasta przy ul. Pawiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 19m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

558 904 zł63 m² 8 857,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

239 000 zł34 m² 6 927,54 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,70 m2 położone na parterze w wieżowcu. Do mieszkania przynależy piwnica. Jednostronne, jasne i ciepłe. Lokalizacja os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,7m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na Białołęce. Osiedle jest zamknięte i strzeżone całodobowo przez ochronę. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 996 zł56 m² 11 627,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Muchobor Lux 2 /3 pokoje55m2/ taras!top Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,12 m parter w 2-piętrowym bloku bez windy z 2010 rokuwrocław, muchobór Wielki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sztuk Pięknych

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się apartamentowcu przy ulicy Sztuk Pięknych. Ta oferta jest skierowana głównie do rodzin poszukujących przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczytowa

Świętochłowice,śląskie

290 000 zł50 m² 5 835,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący na płaci prowizji agencji. Mam do zaoferowania Państwu mieszkanie 3-pokojowe w Świętochłowicach przy ulicy Szczytowej. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze i składa się z: kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 501 920 zł101 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bełzy

Białystok,podlaskie

950 000 zł70 m² 13 669,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Spełnij swoje marzenie i zamieszkaj w pięknym mieszkaniu na 6 piętrze. W pakiecie z mieszkaniem zapewniamy piękne zachody słońca. Nie czekaj z obejrzeniem mieszkania, oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maszynowa

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł50 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, zlokalizowane na parterze w kameralnym 3-piętrowym budynku tuż przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

757 999 zł52 m² 14 548,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Staremiasto/centrum/tęczowa/2 kawalerki/lux/balkon superinwestycja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość w samym centrum Wrocławia, w dzielnicy Stare Miasto, przy pl. Orląt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

536 502 zł49 m² 10 845 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 3 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 49,47 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

555 000 zł61 m² 9 137 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjne, trzypokojowe, nowe mieszkanie w Górze Kalwarii. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w nowo wybudowanym bloku w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blatona

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł64 m² 11 154 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 64,1 m2, 3 pok.,Bemowo,Blatona METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł77 m² 2 012,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania rozkładowe, przestronne oraz słoneczne trzypokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, położone w okolicy Placu Tuwima w śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Grzybek Nieruchomości oferują na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane przy ul. Pachońskiego. Mieszkanie nowe, w nowym budynku łatwy dojazd do centrum sprawia, że oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł66 m² 5 303,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, jasnej i przestronnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

499 356 zł51 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Funkcjonalne mieszkanie na spokojnym osiedlu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

702 702 zł72 m² 9 700,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Idealne dla Rodziny mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Kielce,świętokrzyskie

235 000 zł30 m² 7 833 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 30m2 ul Chrobrego os Czarnów Mieszkanie jest usytuowane na 10 piętrze w odnowionym bloku z nowoczesną szybką windą. teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł92 m² 8 662,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł68 m² 10 166,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niesamowitą inwestycję stworzoną z myślą o seniorach. Łamiemy schematy i proponujemy Państwu prywatne mieszkania z dostępem do usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Leszno,wielkopolskie

805 060 zł101 m² 7 963,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży mieszkania w nowym budynku mieszkalny czterokondygnacyjnym z jednopoziomowym garażem podziemnym położonym w centrum miasta Leszna - okolice Stadionu i ul.17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

660 000 zł75 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Górzyskowie w bardzo dobrej lokalizacji.Idealna dla osób młodych-młodych małżeństw z dziećmi.Komunikacja miejska , szkoła, przedszkola, żłobki,.