dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

785 000 zł74 m² 10 619,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Luksusowe mieszkanie Z ogródkiem W kołobrzegu - osiedle zacisze Elegancja i styl glamour Przestronność: z ponad 73 metrami kwadratowymi powierzchni, to mieszkanie oferuje dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

771 592 zł45 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (a/150) w Bronowicach o powierzchni 44,86 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł50 m² 15 996 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

WE speak english Chcesz zamieszkać w prestiżowym budynku, w samym centrum Wrocławia ? Dodatkowo marzy Ci się nieosiągalna w tej części miasta cisza i położenie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33m2 usytuowane na III piętrze w bloku na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Siedlce,mazowieckie

235 000 zł36 m² 6 608,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Niepowtarzalna oferta! Mieszkanie do własnej aranżacji! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Katowicka

Opole,opolskie

350 000 zł26 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji! Mamy przyjemność zaproponować Państwu kawalerkę na sprzedaż o powierzchni 25,90 metrów kwadratowych, położonej w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Meteorologów

Katowice,śląskie

520 000 zł31 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Luksusowy aparatament na sprzedaż W prestiżowej lokalizacji! wysoki standard! Lokalizacja: ul. Meteorologów, katowice Piętro: 1/4 opis nieruchomości: - luksusowy apartament w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Morąg,warmińsko-mazurskie

250 000 zł43 m² 5 874,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne i zadbane mieszkanie (42,56 m) na parterze domu przy ul.Dworcowej, zamieszkanego przez zaledwie kilka rodzin. Mieszkanie znajduje się od strony zielonego podwórka, co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

607 459 zł60 m² 10 148 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dostępne mieszkania 4 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie 4 pokojowe z balkonem, o powierzchni 59,86 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Naramowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułańska

Świdnica,dolnośląskie

460 000 zł75 m² 6 133 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 75m2 składa się z: - kuchni połączonej z salonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

359 000 zł40 m² 8 928,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,21 m2 wraz z dużym tarasem na Os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł63 m² 9 001,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Nowa niższa cena o 30 000 zł od ceny regularnej dla klienta gotówkowego. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 200 zł41 m² 9 393,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

999 000 zł65 m² 15 423,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w gotowej inwestycji przy ulicy Rydlówka w pobliżu Ronda Matecznego Mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim. Zakup bez prowizji / bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

426 200 zł48 m² 8 879,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż jasne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni ~48m2. Niewątpliwie, jednym z największych atutów tej nieruchomości jest lokalizacja tzn. nieopodal Górki Rudzkiej i Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł45 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w Wawrze Do sprzedania rozkładowe, ciche 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 do zamieszkania na poddaszu. Powierzchnia całkowita to 52 m kw. Księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Briggsów

Marki,mazowieckie

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentację nieruchomości o wysokim standardzie wykończenia wraz z przepięknie urządzonym ogródkiem. Lokal powierzchni 120m2. stanowi bliźniaka z 2019 r. położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowokarsiborska

Świnoujście,zachodniopomorskie

562 880 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji: zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z podziemnymi garażami wielostanowiskowymi, zlokalizowany w Świnoujściu przy ul. Nowokarsiborskiej 3. Budynki ustawiono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

615 000 zł46 m² 13 369,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje (46,09 m2) w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni. Mieszkanie znajduje się 15 minut od Bulwaru Nadmorskiego. W jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Poznań,wielkopolskie

719 000 zł59 m² 12 248,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Kupując z pośrednikiem - kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. Serdecznie polecam na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta na ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Poznań,wielkopolskie

630 000 zł85 m² 7 438,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta tylko u nas! Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 84,70 m2 położone na Ogrodach na ul. Szczęsnej. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - w bliskiej odległości od ogrodu botanicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Miasteczku

Poznań,wielkopolskie

899 000 zł76 m² 11 838,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

! oferta dostępna tylko U nas! kupujący nie ponosi kosztów prowizji Z przyjemnością przedstawiam tę wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego apartamentowca, położonego na 11. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

459 000 zł55 m² 8 345 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż piękne 3-pokojowe 55m2 po generalnym remoncie w 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z widną w doskonałej lokalizacji przy ul. Chęcińskiej osiedle Centrum Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 180 000 zł74 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowy - kupujący nie płaci 2% podatku pcc - nowoczesny, jasny, komfortowy - 3 pokojowy apartament - gotowy do zamieszkania W wysokim standardzie, z komórką lokatorską oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w bloku. Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej lokalizacji jaką są Błonie. W okolicy pełna infrastruktura, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł54 m² 9 576,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szukasz inwestycyjnego mieszkania blisko Starego Miasta? Ta oferta z pewnością jest dla Ciebie! atuty: - 10 min pieszo do Starego Miasta - Cicha i spokojna okolica - Piwnica ok. 15m2 - 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

512 000 zł63 m² 8 126,98 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 63 m2 + balkon 5,3 m2 na 3 piętrze w 11 piętrowym nowoczesnym apartamentowca w Łodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

445 000 zł32 m² 14 024,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecamy! mieszkanie W sercu nowej huty! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Centrum A Nieruchomość położona na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł61 m² 9 646,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej wraz garażem w bryle budynku. Mieszkanie 61,06 m2 o przemyślanym układzie posiadają aż 3 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kanałowa

Poznań,wielkopolskie

319 000 zł25 m² 12 544,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie jednopokojowe z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie ma 25,43 m2, zakupione od dewelopera Apartamenty na Łazarzu. Inwestycja mieści się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok.47 m2 mieszczące się na 3 piętrze z 4. Lokal mieści się przy ulicy Morskiej/ Gdynia Cisowa. Ostatnia linia zabudowy co oznacza, że jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sosnowiec,śląskie

264 674 zł38 m² 7 035,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% pcc, 0% prowizji. Zakup od Dewelopera! Zapraszamy na prezenatację przytulnego 2 pokojowego mieszkania z ogódkiem. Mieszkanie 4M.1 znajduje się na parterze i ma prawie 38m2. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

331 911 zł36 m² 9 168,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mozarta

Tychy,śląskie

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą w doskonałej lokalizacji - 3 pokoje - balkon - 47 m2 Szczegóły znajdziesz tutaj

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł47 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski sdp nieruchomości Brak podatku pcc! Na sprzedaż 2 pokoje w zielonej okolicy na Zakrzowie otoczenie nieruchomości: rozwijająca się infrastruktura -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworska

Sosnowiec,śląskie

409 406 zł59 m² 6 941,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam W portfolio inne mieszkania - serdecznie zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

548 000 zł87 m² 6 298,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro nieruchomości Makler prezentuje klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Okolu! Nieruchomość! Zrewitalizowana kamienica z początku XX wieku roku poddana termomodernizacji w roku 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

597 240 zł40 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia