dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

1 525 000 zł79 m² 19 259,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Natolinie przy ul. Belgradzkiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabłocie

Zabłocie,małopolskie

1 350 000 zł66 m² 20 547,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 740.00 zł; Budynek: apartamentowiec, nowe budownictwo, z 2017 roku bardzo wysoki; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: duży balkon, klimatyzacja, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 218 000 zł58 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Woli Lokalizacja: bogata infrastruktura: sklepy (w tym Biedronka), apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Limby

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł49 m² 12 259,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta zawieszona ***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (48,86m2 ) z dużym ogródkiem (ok. 130m2) oraz aneksem kuchennym. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

362 400 zł36 m² 10 066,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

06 [konkrety] -odbiory kluczy: 2/3 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -brak pcc I prowizji -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

432 000 zł27 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękna kawalerka położona w Starym mieście we Wrocławiu Kawalerka zadbana, po remoncie nadająca się od razu do przeprowadzki mierząca 27 m2, składające się z : Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

550 000 zł78 m² 7 026,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie w Świdnicy, osiedle Zawiszów. Mieszkanie o powierzchni 78,27 m 2 usytuowane 1-piętrze. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł58 m² 10 137,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Witam, sprzedam prywatnie mieszkanie na osiedlu Projektant przy ul. Nowosądeckiej. Mieszkanie o łącznej powierzchni 58,2 m2 składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

485 000 zł87 m² 5 574,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie po remoncie nie wymagające wkładu finansowego. Mieszkanie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87 m2 położone na III piętrze w kamienicy Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

650 000 zł56 m² 11 607 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W swojej ofercie posiadam do sprzedaży mieszkanie w Niepołomicach w doskonałej lokalizacji. Centrum Niepołomic. W mieszkaniu znajdują się: salon z aneksem kuchennym 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ligota,dolnośląskie

430 000 zł88 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 88 m2 w Ligocie koło Trzebnicy. Nieruchomość znajduję się na trasie między Trzebnicą a Miliczem. Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pierwsze piętro W niskim bloku na rusa - tylko W naszym biurze! Miło mi zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe - powierzchnia blisko 37 m2 - mieszczące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł50 m² 13 131 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowa ofertę w naszej bazie. Mieszkanie o powierzchni 49,5m2 na warszawskim Bemowie to atrakcyjna oferta, która z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Chorzów,śląskie

239 000 zł51 m² 4 653,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Nowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy, z przestronnymi pomieszczeniami. Wprowadź się od zaraz. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Środa Śląska,dolnośląskie

488 884 zł60 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal nr A.01 Położony na parterze budynku przy ul. Miłej na nowym osiedlu w Środzie Śląskiej. Do lokalu przynależny jest taras o pow. 7,43 m2 wraz z ogródkiem o powierzchni 150,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

408 820 zł41 m² 9 655,83 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe 2- pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 41,48 m2 znajdujące się na 4 piętrze w bloku 14 piętrowym. Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie. Cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 600 zł40 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

599 000 zł62 m² 9 584 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży słoneczne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,50 m 2 , usytuowane na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

750 000 zł62 m² 12 094,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam 3pok.Mieszkanie z 2balkonami,17min.Tramwajem do rynku. Pow mieszkania - 62m2 Mozliwość wydzielenia garderoby w pokoju1 Salon z aneksem 24m pokoj1- 15m pokoj2- 10,5m łazienka- 5,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

938 000 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piękne, ustawne, w pełni wyposażone mieszkanie w bardzo wysokim standardzie - podwieszane sufity, ledowe oświetlenie, granitowe parapety i blaty, stiuk na suficie salonu, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Grójec,mazowieckie

599 000 zł72 m² 8 278,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Budynek z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

586 611 zł69 m² 8 461,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

462 822 zł37 m² 12 495,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

689 999 zł48 m² 14 330,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Top Osiedle / piękne mieszkanie, garaż + komórka Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Iwaszkiewicza we Wrocławiu. Mieszkanie jest przepiękne, zaprojektowane i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Warszawa,mazowieckie

2 199 000 zł95 m² 23 147,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Mokotowie, ul. Juliana Fałata, mieszkanie Powierzchnia: 95,00 m2 i składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perseusza

Głogów,dolnośląskie

209 000 zł50 m² 4 163,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyłącznie w free home Nieruchomości Głogów Wyjątkowa Nieruchomość poniżej ceny rynkowej dostępna "od ręki" Opis Nieruchomości W ofercie sprzedaży znajduje się mieszkanie na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

441 294 zł45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin prestiżowa onyksowa! bez prowizji - bez podatku pcc! brak kosztów obsługi biur nieruchomości! Inwestycja zlokalizowana jest w Lublinie na osiedlu Węglinek Powstaje tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Piekary Śląskie,śląskie

199 000 zł48 m² 4 137,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zaaranżuj pod siebie mieszkanie w spokojnych Piekarach Śląskich Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

434 999 zł24 m² 17 827,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Grunwald / kawalerka z parkingiem - top Kawalerka z ogródkiem i miejscem postojowym blisko Dominikańskiego i Grunwaldzkiego - Centrum! Polecamy na sprzedaż gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

532 356 zł48 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

> kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura < na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,96 m2; usytuowane na 1 piętrze pięciopiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł78 m² 8 293,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 78 m2 wraz z komórką o pow. 2,5 m2. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w ocieplonym bloku pięciopiętrowym z 1991r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

610 624 zł60 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp275-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- zachód - łazienka ok 5m2 - korytarz z miejscem na szafę - aneks kuchenny z oknem - 1,5km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodakowskiego

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł36 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty: - w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - Świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem - Widok na las - Blisko Olivia Business Centre - Spokojna, cicha okolica - Słoneczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurlandzka

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł71 m² 10 831 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci podatku pcc! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 70,74 m2, usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku mieszkalnego z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Janowice Wielkie

Janowice Wielkie,dolnośląskie

189 990 zł80 m² 2 499,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2 w Janowicach Wielkich niesamowita lokalizacja z pięknymi widokami cisza i spokój przy samym lesie mieszkanie jest słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Partyzantów

Rumia,pomorskie

1 450 000 zł145 m² 9 986,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu z 2018 roku, zlokalizowanego w malowniczej dzielnicy Rumia. Ta elegancka nieruchomość o powierzchni użytkowej 145,2 m2 to prawdziwa perełka na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł37 m² 9 676,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty 2 pokoje piwnica atrakcyjna cena świetna inwestycja doskonała lokalizacja Opis Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 37,1 m2 znajdujące się przy ulicy Sienkiewicza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Radom,mazowieckie

359 000 zł84 m² 4 258,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wygodnego mieszkania położonego w Centrum Radomia, przy ul. Kelles-Krauza. Lokal ma dużą powierzchnię, co pozwoli do zaaranżowania jej wedle potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

553 320 zł64 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 63,6 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny o pow.16,72 mkw. sypialnia pow. 12,36 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Skawina,małopolskie

857 248 zł96 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! bez prowizji dla kupującgo! Prezentujemy mieszkanie z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim o powierzchni 96,32 m2. Dotyczy lokalu kl1m8 (w ofercie posiadamy także inne lokale od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł102 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się wśród historycznej zabudowy,.