dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

530 265 zł44 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Mieszkanie na kameralnym, nowoczesnym osiedlu 2 piętrowych willi miejskich. 2 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 43,50 m2 znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nugat

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł79 m² 14 024 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,15 m znajdujące się na 2 piętrze 3 piętrowego budynku bez windy. Stan wykończenia do zamieszkania. Na parterze klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

479 710 zł44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tel ważne - zakup W tej cenie tylko do dnia 31 grudnia Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: inwestycja znajduje się na naramowicach, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Kawalerka z oddzielną sypialnią świeżo po remoncie, blisko parku w Pruszkowie. Podstawowe informacje: mieszkanie przeszło generalny remont w 2023 roku, nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 580 000 zł82 m² 19 268,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Słoneczny apartament nad morzem. Osiedle zajezdnia wrzeszcz Apartament ma powierzchnię 81,68 m2 Salon z aneksem kuchennym i jadalnią - 29,30 m2 Trzy niezależne pokoje 1. 9,53 m2, 2. 10,60 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Katowicka

Chorzów,śląskie

599 000 zł169 m² 3 544,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1896

Apartament w wysokim standardzie z nowoczesną aranżacją w zabytkowej kamienicy. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piłsudskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

449 000 zł58 m² 7 754,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Szukasz kapitalnie wyremontowanego mieszkania 4. pokojowego w najbardziej pożądanej lokalizacji w mieście? Tej oferty nie możesz przegapić! Oferuję na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

759 000 zł93 m² 8 181,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 92,77 m2 w zabudowie szeregowej z niezależnym wejściem z parteru. Mieszkanie dwupoziomowe (2 sypialnie + gabinet + pralnia + salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł63 m² 10 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Gotowe mieszkanie inwestycyjne dzięki któremu zarabiasz co miesiąc stałą, gwarantowaną kwotę. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą w świetnie zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

975 000 zł78 m² 12 554,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy dwupokojowe mieszkanie W kamienicy O metrażu 77,66M2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Bielawa,dolnośląskie

295 000 zł67 m² 4 409,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dwurodzinnej kamienicy, które zajmuje całe pierwsze piętro. W skład nieruchomości wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Pokoje przechodnie. Duże, przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

396 303 zł42 m² 9 326,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Spokojne 2pok. w gotowym budynku z oknami skierowanymi na wschód w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł64 m² 8 938 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kredyt 2% odpada - mieszkanie wynajęte na rok.Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie typowe na wynajem na ul.Rydygiera-Centrum. Mieszkanie po remoncie , ładnie wykończone , wyposażone i nawet może byc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Życzliwa

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł39 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka, os. Życzliwa Stan deweloperski | budynek wybudowany w 2023 roku | 2 pokoje z aneksem kuchennym | balkon | miejsce w garażu 35 tys. | oddanie 30.11.2023r. dostepne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

625 000 zł65 m² 9 630,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. ok. 65 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z cegły z ok. 1992 r. w dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magnolii

Józefosław,mazowieckie

990 000 zł84 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne mieszkanie o powierzchni 84 m2 znajduje się na cichym i kameralnym osiedlu strzeżonym Przylesie w Józefosławiu. Mieszkanie jasne słoneczne w dużym tarasem ( 30m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

968 800 zł86 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 4 pokojowe nieopodal terenów zielonych w Śródmieściu. Oferta bez pcc. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierska

Lublin,lubelskie

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Ofertą sprzedaży jest przytulne 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, z możliwością zrobienia 3 pokoi Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: *salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Sosnowiec,śląskie

300 000 zł49 m² 6 166,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Home Drop ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Sielec ul. Kaliska w Sosnowcu. Mieszkanie jest położone na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł47 m² 9 743,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrowiecka

Radom,mazowieckie

453 000 zł70 m² 6 489,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Ostrowieckiej Prędocinek. Mieszkanie po remoncie, zadbane. Okna pcv, bardzo ładnie zachowana drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 061 940 zł64 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Avenue Estate prezentuje mieszkanie usytuowane w ekskluzywnym apartamentowcu przy ul. Puławskiej. ********klient kupujący nie płaci prowizji************* Nieruchomość Nieruchomość to 4-piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pszów,śląskie

205 000 zł47 m² 4 330,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie Oferujemy na sprzedaż ładne, dobrze nasłonecznione mieszkanie o powierzchni 47,34m2, usytuowane na czwartym piętrze niskiego 4-piętrowego bloku mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

439 000 zł60 m² 7 353,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie o pow. uż. ok. 60 m2, usytuowanie na I piętrze w 10 piętrowym budynku na Osiedlu Malinka w Opolu. Mieszkanie z balkonem, składa się z 3 ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł75 m² 19 704,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania o powierzchni 75,11m2 przy ulicy Obozowej w samym sercu Warszawy miejsca, które łączy innowacyjność, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

1 315 000 zł113 m² 11 647,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe 5 pokojowe mieszkanie z tarasem i 5 balkonami na 2 piętrze z windą na dzielnicy Czuby Węglinek, przy ul. Kryształowej w Lublinie. Rok budowy 2018. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

509 000 zł52 m² 9 788,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W nowo remontowanej al. Wojska Polskiego pomiędzy Jagielońską a placem Szarych Szeregów. Zobacz zdjęcia z pięknie zaprojektowanej al. Wojska Polskiego. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

999 000 zł65 m² 15 268,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji city vibe w Krakowie. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej zaledwie 800 m od najbliższego przystanku tramwajowego. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majakowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na tzw. Alejach w Dąbrowie Górniczej, ul. Majakowskiego Mieszkanie o pow. użytkowej 60 m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż lokal mieszkalny przy Pl. Bankowym" Mieszkanie na 7 piętrze z widokiem na centrum Warszawy Powierzchnia 33 m2 + balkon ok 3 m2 Rozkład mieszkania: - salon - Kuchnia z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Limby

Szczecin,zachodniopomorskie

689 000 zł66 m² 10 498,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest znajdujące się na drugim piętrze, trzypokojowe mieszkanie z tarasem, piwnicą oraz miejscem parkingowym na zamkniętym terenie bezpośrednio obok budynku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

632 410 zł59 m² 10 679 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Proponujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim bez prowizji oraz podatku pcc Odbiór 1 kwartał 2024 Dostępny kredyt 2 % Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 59,22 m2 na 4 piętrze na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

272 000 zł48 m² 5 646,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy Arenie Lodowej. Duże przestronne mieszkanie z balkonem. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki wraz z wc. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł47 m² 15 106,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe po generalnym remoncie, w pełni rozkładowe, w dogodnej lokalizacji ul. Wesoła- krzyki blisko ścisłego centrum miasta. Podstawowe informacje: cena: 710 000 zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowniczych

Koszalin,zachodniopomorskie

250 000 zł44 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - 44 m2 Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, przedpokój balkon zewnętrzny, piwnica. Mieszkanie jest na drugim piętrze w bloku pięciokondygnacyjnym w Koszalinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł48 m² 6 607,47 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w pobliżu Arkonki i hali Netto Arena. Na powierzchnię 48,43 m2 składają się: - salon z wyjściem na zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość ta jest doskonała inwestycją ze względu na zapotrzebowanie na najem w tej okolicy i idealne miejsce do życia dla ludzi, którzy cenią sobie bliskość morza oraz wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionowa

Lublin,lubelskie

479 000 zł67 m² 7 158,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe i jasne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wieniawa, na 2 piętrze w bloku z 1968 roku. Prezentowane mieszkanie to 66,9 metrowa powierzchnia, w skład której wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

483 725 zł60 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w II kwartale 2025 Świetna opcja dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem(aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziewiczówny

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w inwestycji z 2011 roku usytuowane w świetnej lokalizacji na osiedlu Muchobór Wielki. Wyposażone w klimatyzację, komórka lokatorska 2,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

260 000 zł45 m² 5 748,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe , piła, śródmieście, parter, ul. Sikorskiego pow. 45,23 M2 ogrzewanie miejskie. Przedmiotem oferty jest mieszkanie o funkcjonalnym układzie w ścisłym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij