dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 109 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

680 000 zł67 m² 10 149,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam wykończone mieszkanie o powierzchni 67 m2 w Dobrzykowicach (położone tylko 1,4 km. od granicy miasta Wrocław, (ok. 3 min. jazdy samochodem do obwodnicy Wrocławia, 5 min. do dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

620 000 zł66 m² 9 399,64 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedaję mieszkanie składające się z trzech pokoi, słonecznego dużego balkonu, oddzielnej kuchni, łazienki i toalety. Do mieszkania przynależy piwnica. Razem z mieszkaniem sprzedaję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

942 000 zł82 m² 11 558,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie 81,5m2 - 300m od tramwaju - gotowe do odbioru Mieszkanie 81,5m2 położona w nowo wybudowanej inwestycji na Białołęce Nowodworach. Mieszkanie to salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł31 m² 18 032,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl bezpośrednio Bez prowizji Z wyposażeniem Gotowe do wprowadzenia po generalnym remoncie, wysoki standard. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

564 000 zł44 m² 12 818 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

392 000 zł37 m² 10 658 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawada

Zawada,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł64 m² 6 186,05 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyłączność w Biurze Makler!świetna lokalizacja! Nowa cena! Polecam mieszkanie 3 pokojowe o pow.63,20 m2 plus 2,26 miejsce przynależne. Lokal znajduje się na 2 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

795 906 zł55 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,08m2, mieszczące się w powstającym, kameralnym osiedlu Slow City, położonym w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Kielce,świętokrzyskie

579 000 zł85 m² 6 811,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1190

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85 m2 zlokalizowane na 3 piętrze przy ul. Targowej w Kielcach. Na powierzchnię 85 m2 składają się: salon z wyjściem na balkon - loggia, trzy pokoje /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

492 000 zł36 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł53 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m znajdujące się na 2 piętrze 4 piętrowego budynku bez windy, mieszkanie z świetnym rozkładem pomieszczeń, bardzo widne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

647 000 zł50 m² 12 837 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

3 990 000 zł101 m² 39 548 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikalny apartament z ogrodem na dachu i widokiem na centrum Zarówno z salonu jak i tarasu oraz ogrodu podziwiać można wspaniałe zachody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

331 000 zł25 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

397 549 zł39 m² 10 186 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44 m2 na Zielonej Białołęce z przestronnym balkonem. Mieszkanie składa się z przytulnej sypialni, pokoju z funkcjonalnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Pogórze,pomorskie

690 362 zł62 m² 11 199,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie 3 pokoje z balkonem Ip, miejsce parkingowe i 2 komórki lokatorskie - pogórze Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł46 m² 14 084,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 46,08 m2 położone na osiedlu Muchoborze Wielkim ( Dzielnica- fabryczna ) we Wrocławiu z ogrodem (30m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

649 000 zł67 m² 9 629,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z tarasem typu loggia, ogródkiem znajdujące się na wysokim parterze niskiego bloku z 2000 roku w Mierzynie. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

759 011 zł66 m² 11 462 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

332 000 zł52 m² 6 347,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, dostępne od ręki, do wprowadzenia! Atrakcyjne, rozkładowe, ustawne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 5. piętrze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

817 716 zł58 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferuję do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,5 m2, położone w doskonałej lokalizacji blisko stacji metra Natolin. Mieszkanie znajduje się w niskim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij