dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Katowice,śląskie

179 000 zł29 m² 6 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowaniu Państwu mieszkanie do remontu w samym Centrum Katowic! Pełna infrastruktura potrzebna do życia w zasięgu 500 metrów od mieszkania. Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł48 m² 12 562,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentujemy Państwu to przestronne mieszkanie zlokalizowane w malowniczym Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł118 m² 13 486 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bemowo I metro I 3 pokoje I ogód I bez pcc Kup i zamieszkaj w nowej inwestycji w kameralnym apartamentowcu na Bemowie Zakup bez pcc! i bez prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolinki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do odświeżenia-remontu na osiedlu Dolinki ul.Widok. Mieszkanie w bloku 4 piętrowym na 2 piętrze. W skład mieszkanie wchodzi salon z balkonem,sypialnia,widna kuchnia oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Wasilków,podlaskie

269 000 zł28 m² 9 471,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Poszukujesz dobrej inwestycji? Zapraszam! Chciałabym zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w zielonej części miasta Wasilków. Niezwykle interesująca lokalizacja, dzięki sąsiedztwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł102 m² 7 332,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 102,29m2, zlokalizowany na osiedlu Miła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł49 m² 19 591,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż w wysokim standardzie apartament na warszawskiej Pradze-Południe. Ta wyjątkowa nieruchomość usytuowana jest w nowym apartamentowcu z 2023 roku. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowa Sól,lubuskie

335 000 zł76 m² 4 399,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 60,18 m2 usytuowane na II piętrze bloku z garażem o powierzchni 16,96 m2. Nieruchomość znajduje się w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł60 m² 8 343,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zobaczenia na żywo mieszkania na piętrze na inwestycji Novy Pogwizdów, inwestycji deweloperskiej w standardzie premium na północy Rzeszowa. Na inwestycji mamy dostępne również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urzędnicza

Kielce,świętokrzyskie

350 000 zł45 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku, przy ulicy Urzędniczej na Osiedlu Jagiellońskim, w Kielcach. Na powierzchnię 42 m2 składa się: sypialnia z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

337 256 zł36 m² 9 452,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Południowe 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5 m2 na chwile prywatnego relaksu! Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł39 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

360 000 zł37 m² 9 625,67 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Superjednostce o powierzchni 37,40 m2 w Katowicach, w dzielnicy Centrum w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

496 890 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

845 011 zł82 m² 10 361,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł32 m² 8 691,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Biuro makler poleca serdecznie! Oferta wyjątkowo przestronnej kawalerki na sprzedaż w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie po kapitalnym remoncie usytuowane jest na 3 piętrze i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

365 000 zł36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*** po generalnym remoncie *** *** 2 pokoje *** *** centrum *** Polecam urokliwe mieszkanie 2-pokojowe położone w budynku z cegły w ścisłym centrum Białegostoku - ul.Sienkiewicza. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

379 000 zł27 m² 14 011,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Uwaga: kawalerka, mieszkanie na sprzedaż Gdańsk ujeścisko-łostowice, ul. Konrada Guderskiego -> pięknie wykończone mieszkanie z dbałością o najmniejsze detale, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Otwinowskiego

Kraków,małopolskie

165 000 zł13 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy szukają taniego mieszkania W krakowie mieszkanie 1 pokojowe Z aneksem metraż całkowity 13,20 M2 Powstałe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

220 000 zł30 m² 7 387,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, centrum, ul. 1 maja, 1 pokój, III piętro, balkon, piwnica, parking, gotowe do zamieszkania. Jeżeli szukasz przytulnej kawalerki do zamieszkania lub pod wynajem, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

967 000 zł51 m² 18 960,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Szukasz wysokiego mieszkania w zielonej, cichej okolicy i świetnej lokalizacji? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

497 500 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Sprzedam mieszkanie, w którym zakochasz się już od samego progu, zapoznaj się z ofertą poniżej. Niesamowitą zaletą tego mieszkania jest bezpośrednie sąsiedztwo i bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł46 m² 13 050,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku, oraz dwa miejsca w garażu podziemnym. Cena: 599 000 pln + 60 000 pln za dwa miejsca w garażu podziemnym (30 000 pln za jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

587 000 zł66 m² 8 876,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż lub zamianę Mieszkanie 3 pokojowe gotowe do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycje w centrum miasta. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszczelna

Kraków,małopolskie

1 385 000 zł99 m² 13 971,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nieruchomość: apartament mający 99,13 m2 znajduje się na 3 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku. Nieruchomość jest bardzo dobrze oświetlona dzięki dużej ilości okien. Mieszkanie posiada: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł73 m² 9 536,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania o powierzchni ponad 73m2, znajdującego się w samym sercu miasta. Mieszkanie posiada trzy pokoje, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Szczecin,zachodniopomorskie

472 100 zł40 m² 11 656,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rynek Pierwotny - Brak Podatku pcc 2%! biuro nie pobiera prowizji! Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe z rynku pierwotnego (brak 2% pcc) w stanie deweloperskim (40,50M2) z Loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 200 zł27 m² 12 842,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Świętochłowice,śląskie

299 000 zł50 m² 6 016,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe do odświeżenia znajduje się w Świętochłowicach, dzielnica Piaśniki przy ul. Świętokrzyskiej. Nieruchomość mieści się w bloku po termoizolacji na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Poznań,wielkopolskie

345 000 zł26 m² 13 351,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczej kawalerki o powierzchni 25,84 m , zlokalizowanej w pełni odrestaurowanej kamienicy na Wildzie przy ulicy Fabrycznej. Remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł48 m² 8 030,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż: ciepłe i widne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Z przyjemnością chciała bym zaprezentować Państwu dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł46 m² 12 250,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Premium Jagodno 3-pok/46m2 Taras Parking Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze we Wrocławiu przy ul. Buforowej/kajdasza (osiedle Nowe Jagodno). Budynek z 2018 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kęty

Kęty,małopolskie

440 000 zł89 m² 4 943,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu gotowe dostępne od zaraz mieszkanie na sprzedaż w Kętach przy ul.3Maja. Prezentowane mieszkanie jest 2 poziomowe , z osobnym wejściem, dobrze nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lokajskiego

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł60 m² 12 602,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,51 m znajdujące się na 3 piętrze 3 piętrowego budynku bez windy, stan wykończenia do remontu. Mieszkanie posiada potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łosia

Marki,mazowieckie

633 500 zł71 m² 8 906,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 71,13 m2 , oferowane w standardzie deweloperskim; usytuowane na 2 piętrze dwupiętrowego, kameralnego budynku zlokalizowanego przy ul. Łosia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dylewicza

Siedlce,mazowieckie

610 000 zł72 m² 8 512,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Piękne i rozkładowe mieszkanie przy ul. Dylewicza w Siedlcach. 4 pokoje. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wczasowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 050 000 zł244 m² 8 413,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Apartament na osiedlu botanica konstancja W konstancinie-jeziornie, tuż obok ogrodu botanicznego! kupujący nie płaci 2% podatku pcc, zakup bezpośrednio od dewelopera osiedle: botanica Konstancja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł60 m² 11 462,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nieruchomość położona na spokojnym osiedlu tuż przy Hali Wola. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

408 072 zł42 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.