dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

465 000 zł56 m² 8 321 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłącznosć biura Res Nieruchomości. Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkania na nowo powstającym osiedlu "ogrody Św. Marcina" w dzielnicy Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

366 984 zł38 m² 9 703,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w III kwartale 2025 Dwupokojowe mieszkanie, idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żelazna

Kraków,małopolskie

341 425 zł20 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W samym centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 19,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł79 m² 14 557 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Trzecie, ostatnie piętro. 3 sypialnie, salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym, taras (okna wschód/południe/zachód). Blok z roku 2022, mieszkanie wykończone pod klucz przez developera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

249 000 zł37 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Kawalerka na 4-artym piętrze w dzielnicy Północ prezentuje; aleja Nieruchomosci lokalizacja; częstochowa, północ, michałowskiego opis mieszkania Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 890 000 zł73 m² 25 890,40 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bardzo atrakcyjny apartament, o pow. 73 m2 w prestiżowej, kameralnej kamienicy, zlokalizowanej w drugiej linii zabudowy(bez hałasu), w samym centrum Sopotu! Kamienica valor jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

401 940 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Dębickiej. Zaprojektowane 2 i 3 piętrowe, niskie bloki z windą o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Solny

Głogów,dolnośląskie

265 512 zł36 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy nowe, funkcjonalne mieszkanie w standardzie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Plac Solny na Starym Mieście w Głogowie, w nowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł26 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie blisko centrum - boczna ul. Borowskiej. Mieszkanie idealne dla konesera strychów w starym budownictwie! informacje podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Rybnik,śląskie

840 000 zł112 m² 7 506,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament W zabudowie szeregowej Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę pięknego i słonecznego apartamentu w zabudowie szeregowej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

485 000 zł51 m² 9 526,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc I bez prowizji! W naszej ofercie posiadamy również inne lokale w tej inwestycji. Zachęcamy do kontaktu. Osiedle Wolka w Chorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kruszyny

Tarnów,małopolskie

365 000 zł44 m² 8 271 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie Mieszkanie! Oferujemy do sprzedania nowe kameralne osiedle w Tarnowie - dzielnica Dąbrówka Infułacka. Tarnów ul. Kruszyny. Prezentowane mieszkanie jest o powierzchni 44,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zapolskiej

Gdynia,pomorskie

949 000 zł113 m² 8 398,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe miejsce dla Twojej rodziny na osiedlu Camellia. Osiedle Camellia znajduje się przy ul. Gabrieli Zapolskiej w Rumii, z dala od ruchliwych ulic. W okolicy dostępne są różnorodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

185 000 zł34 m² 5 522,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo fajne mieszkanie o małej pow 34 mkw zlokalizowane na trzecim piętrze w wieżowcu przy ul. Mireckiego. Mieszkanie posiada bardzo fajny układ i idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalska

Wrocław,dolnośląskie

517 902 zł45 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry Polecam kameralną inwestycję, składającą się z 10 mieszkań, na wrocławskich Kowalach. Rewelacyjna lokalizacja z całą infrastrukturą nieopodal. Komunikacja: - dworzec pkp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nagórskiego

Gdańsk,pomorskie

699 999 zł63 m² 11 093,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Trójmieście. Atuty nieruchomości: -świetna lokalizacja -dwustronna ekspozycja (bardzo słoneczne mieszkanie) -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

374 000 zł43 m² 8 707,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Effect Home prezentuje wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż dostępne tylko w naszym biurze Przedstawiamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 40,91 m2 z przestronnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

537 570 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Doskonała cena! Idealne dla rodziny. 4 pokoje z balkonem na południu Wrocławia! Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Piłsudskiego

Siemiatycze,podlaskie

230 000 zł38 m² 6 062,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Legionów Piłsudskiego. Osiedle Sady. Siemiatycze. Lokal o powierzchni 37.94 m2 położony na II piętrze trzypiętrowego bloku. Na jego wnętrza składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

689 040 zł42 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w eleganckiej kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach zakup bez prowizji I pcc metraż: 41,76 m2 piętro1/2 cena: 689 040 pln Inwestycja Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę zakupu słonecznego mieszkania o powierzchni 36,5 mkw, zlokalizowanego przy ulicy Królewskiej na warszawskim Śródmieściu. *** Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

219 900 zł42 m² 5 235,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Głogów, oś Kopernik, mieszkanie, 2 pok, 42m2, iip, sprzedaż 219 900zł Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie w dobrej cenie i znakomitej lokalizacji gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł66 m² 4 561,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sprzedam przytulne i nowoczesne mieszkanie w kamienicy przy ulicy Armii Krajowej w Jeleniej Górze. Mieszkanie położone jest na niskim pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

629 000 zł60 m² 10 523,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Luksusowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,77 m2, wraz z dużym tarasem o powierzchni 15m2 ,oraz dużym balkonem o powierzchni 8m2 na Os. Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gabszewicza

Poznań,wielkopolskie

580 000 zł54 m² 10 741 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na ul. Gabszewicza, głuszyn. o powierzchni 54 m2, położone na 4 piętrze niskiego bloku (4 kondygnacje) z windą na poznańskiej Głuszynie, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwustronne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe, położone na wysokim parterze. Fantastyczna lokalizacja w Śródmieściu, doskonała komunikacja z każdą częścią miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł50 m² 11 391,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49,6 m2 - Nowy Dwór Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc (łazienka i toaleta osobno) oraz dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

844 000 zł38 m² 22 152,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lux/premium/nyskaresidence/penthouse/2pok./BALKON! TOPLOKALIZACJA! PREMIUM! LUKSUSOWY APARTAMENTOWIEC NYSKA RESIDENCE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Działdowska

Gdynia,pomorskie

896 000 zł64 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Odbiór 04.2024r. Cesja umowy. Nowoczesna i topowa inwestycja z 2024r. w Gdyni na Leszczynkach, morska Park, deweloper Semeko. Na terenie osiedla będzie pięknie zagospodarowane patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

2 588 670 zł124 m² 20 927 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe Mieszkanie w Apartamentowcu przy Bulwarach Wiślanych Zapraszam do zakupu nowego, luksusowego mieszkania w reprezentacyjnym apartamentowcu zlokalizowanym przy Bulwarach Wiślanych! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie , w kamienicy, blisko centrum Świdnicy. Tylko U nas!.