dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

335 000 zł55 m² 6 068,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe W atrakcyjnej lokalizacji. Osiedle górne! Mieszkanie idealne dla rodziny ze względu na swoje położenie i plac zabaw dla dzieci. Blisko do całej potrzebnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł37 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Śródmieście, 2 pokoje, rozkładowe, plomba z 1998 r, balkon media miejskie, winda. Polecam, świetna oferta zarówno pod wynajem, ale także na własne potrzeby mieszkaniowe. Bez prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trybunalska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

185 000 zł35 m² 5 240,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Kawalerka w centrum miasta przy ul. Trybunalskiej Cena: 185 000 zł Cena za 1m2 5240,79 zł Powierzchnia 35,3 4 piętro Piwnica Czynsz 563 zł Wszystkie media z miasta Polecamy Państwu ładną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

557 000 zł54 m² 10 315 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Bytom,śląskie

328 000 zł54 m² 6 074,07 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzien dobry, do sprzedania mieszkanie w Bytomiu,przy ul. Chorzowskiej, 10min samochodem do Parku Śląskiego. Mieszkanie 3 pokojowe, 54 m , świeżo po generalnym remoncie. Nowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

445 000 zł34 m² 13 088 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pienista

Łódź,łódzkie

525 000 zł50 m² 10 481,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2 pokojowe 50,09m2 na 3 piętrze w Apartamentowcu 4 piętrowym Pełna własność Budynek wybudowany w 2012 r., utrzymany w bardzo dobrym stanie. 4 piętrowy blok usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

782 600 zł72 m² 10 799 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

M-3 z balkonem w Wodzisławiu Śląskim. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 48 m2, położone na IV piętrze bloku w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Wyszyńskiego. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bratkowice

Łowicz,łódzkie

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na malowniczym osiedlu Bratkowice w Łowiczu. Charakterystyka nieruchomości: lokalizacja: osiedle Bratkowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

658 007 zł59 m² 11 152,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kozanow/pilczyce/3 pok/tramwaj/rozklad/balkon/top!hit! Polecamy Panstwu na sprzedaz w doskonalej lokalizacjio 3 pokojowe mieszkanie wrocław - kozanów przy ulicy Gwareckiej. Rok oddania budynku do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmińska

Kijewo Królewskie,kujawsko-pomorskie

199 000 zł62 m² 3 208,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena sprzedaży! nowa niższa cena sprzedaży! oferta tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Kijewo Królewskie ul. Chełmińska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

730 000 zł59 m² 12 372,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe znajdującą się w dzielnicy Wrotków ul. Wolińskiego inwestycja Diamentowe Wzgórze. Blok z czerwonej cegły ceramicznej z ogrzewaniem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

488 999 zł35 m² 13 971,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Krzyki/jagodno/dwa pokoje lux/2021 Sprzedam mieszkanie przy ulicy Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie o powierzchni 34,34 m składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

368 000 zł37 m² 9 983,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż duża kawalerka (ok. 37m2) usytuowana na 1 piętrze niskiego budynku, w cichej części Pogodna. Skład nieruchomości: - ustawny salon, - łazienka z prysznicem, bidetem i wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barlickiego

Gliwice,śląskie

1 340 000 zł134 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1897

Digital Broker prezentuje idealny lokal użytkowy wraz z mieszkaniem, z możliwością przerobienia na 3 mieszkania. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

225 000 zł30 m² 7 401,32 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację gotowiec inwestycyjny pod wynajem Kawalerka z wydzieloną sypialnią oś. Przyjaźni W ofercie biura ustawna Kawalerka z wydzieloną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczewska

Otwock,mazowieckie

400 000 zł38 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiamy przytulne 2 pokoje na 3 piętrze na osiedlu Stadion. Mieszkanie idealne pod inwestycje czy do zamieszkania. Mieszkanie jest jednostronne, z kuchnią w aneksie. Pełne słońca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

279 000 zł24 m² 11 495,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta sprzedaży kawalerki o powierzchni 25 m2 w Rzeszowie przy ul. Staszica, osiedle Generała Grota Roweckiego. 1. Atuty nieruchomości - Powierzchnia użytkowa 25 m2, - miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Gdynia,pomorskie

1 050 000 zł74 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w kamienicy, w Gdyni Kamiennej Górze przy ulicy Piłsudskiego. Lokalizacja Kamienna Góra to najmniejsza dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

632 000 zł102 m² 6 196 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni 102 m2. To dwupoziomowe mieszkanie składające się z 2 sypialni z garderobami, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł64 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe (63,5m2) mieszkanie na pierwszym piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone i wyposażone jak na zdjęciach. Pokój dzienny z balkonem(19m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Myśliwska

Karpacz,dolnośląskie

990 000 zł98 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w wyjątkowym miejscu! Apartament zlokalizowany w Karpaczu przy ul. Myśliwskiej na prestiżowym osiedlu Apartamenty pod Śnieżką I Kristensen Group. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Wieliszew,mazowieckie

679 000 zł70 m² 9 678 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie, który znajduję się w Wieliszewie na ul. Kościelnej. Mieszkanie ma bardzo dobry rozkład. Znajdują się w nim 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaworowa

Wieliczka,małopolskie

549 000 zł53 m² 10 358,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie sprzedawane jest bezpośrednio bez pcc i prowizji. Lokal znajduje się na najwyższym 4 piętrze z pięknym panoramicznym widokiem na Kraków i Wieliczkę. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rakoniewice

Rakoniewice,wielkopolskie

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie W budynku dwulokalowym Z tarasem I ogródkiem Zapraszamy do zapoznania się z propozycją mieszkania na parterze, w budynku dwu lokalowym, które jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przecław,zachodniopomorskie

499 000 zł64 m² 7 850,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

i polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Przecławiu. Na powierzchnię 63,54 mkw. składa się: -salon z wyjściem na balkon -sypialnia -sypialnia -przestronna kuchnia w zabudowie stałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

729 000 zł81 m² 8 949,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,4 m2 na sprzedaż w Białegostoku, na osiedlu Bojary. Lokal mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

334 100 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

O inwestycji Osiedle Akademickie położone jest na obrzeżach Nowego Fordonu z idealnym wyjazdem na Centrum Bydgoszczy, w pobliżu Lasu Gdańskiego i kampusu Politechniki Bydgoskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł38 m² 18 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Środmieście- solec ul. Fabryczna | 37,51 m2 | 2 pokoje | balkon | 150 m do przystanku autobusowego Mieszkanie 37,51 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł26 m² 11 557,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,87m2, zlokalizowana na 4 piętrze w nowoczesnym budynku z 2022r. Reda City na Gumieńcach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł41 m² 14 489 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Opiekun oferty tel. Świetna lokalizacja! Blisko centrum, dworca pkp, aquaparku oraz uczelni. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,41 m2 znajduje się na 9. piętrze 12-piętrowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Bytom,śląskie

209 898 zł40 m² 5 208 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta sprzedaży mieszkania w centrum Bytomia przez Wisto Nieruchomości - Biuro godne polecenia! -powierzchnia: 40.3 m2 -Liczba pokoi: 2 -Lokalizacja: Centrum Bytomia - Na sprzedaż częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rocha

Białystok,podlaskie

585 000 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta przy ul. Św. Rocha 5a w nowym bloku o wysokim standardzie wykończenia! Świetna lokalizacja łączy ze sobą wygodę mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

540 000 zł49 m² 11 020,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w wysokim standardzie w centrum Białegostoku Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego mieszkania o wysokim standardzie w samym centrum na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 17 Stycznia

Ciechanów,mazowieckie

199 000 zł46 m² 4 354 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie do remontu o powierzchni 45,70m2 w miejscowości Ciechanów przy ulicy 17stycznia 19b. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, posiada balkon oraz piwnicę. Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Tarnów,małopolskie

325 000 zł35 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35m 2 położonego w Tarnowie przy ul.Wiejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

694 994 zł51 m² 13 654,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piekny apartament50m2krzyki /2 pokoje garaz/komorka! polecam nowe i w pełni urządzone mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Drabika (krzyki/jagodno). Nieruchomość o pow. 49,22 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

445 000 zł34 m² 13 088 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogielnicka

Grójec,mazowieckie

345 000 zł35 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 35,32 m2 w Grójcu położone na 3 piętrze przy ul. Mogielnickiej 28C. Uwaga : Aktualnie.