dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł54 m² 11 108,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pok | Grabiszyn- grochowa | balkon. Polecam na sprzedaż mieszkanie , dobra spokojna okolica , blisko komunikacja, sklepy i szkoły. Budynek docieplony , klatka po remoncie , słoneczny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Brzeg,opolskie

159 999 zł29 m² 5 517,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na ulicę Młynarska 3,blisko centrum miasta, rynku do mieszkania przynależy piwnica tak że jest strych dla suszenia rzeczy .Mieszkanie jest własnościowe 29,10 metrów, 2 piętro , dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 254 960 zł46 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Focha

Gdańsk,pomorskie

1 790 000 zł132 m² 13 528 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Proponujemy do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, o powierzchni 132,32 m kw. bez skosów (ze skosami 150 m kw.), położone w Gdańsku Aniołkach, przy ul. F. Focha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Luboń

Luboń,wielkopolskie

534 000 zł51 m² 10 423,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

>Komfortowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy< >Powalający widok z okien na Wartę< >Bez pcc< >Miejsce postojowe w cenie< prezentuję Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

463 675 zł55 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

419 500 zł26 m² 16 135 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja do dnia 29.02.2024 roku. Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej. Ustawna kawalerka z oddzielną widną kuchnią, usytuowana na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Białystok,podlaskie

420 000 zł54 m² 7 850,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania, które znajduje się w samym centrum miasta. To mieszkanie o powierzchni 53,5 m usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł55 m² 24 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Apartament to miejsce, gdzie komfort życia łączy się z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł30 m² 18 272,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość usytuowaną na Bliskiej Woli, blisko ścisłego Centrum oraz Galerii Klif. Idealne mieszkanie pod inwestycję. Lokalizacja: 50m przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

579 000 zł69 m² 8 440,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok.68,6 m2 na 1 piętrze w niskim bloku z 1995 roku, na osiedlu Skarpa, Czuby w Lublinie. - pokój z aneksem kuchennym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Łódź,łódzkie

399 000 zł47 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Doskonała alternatywa dla osób, które szukają przytulnego funkcjonalnego mieszkania gotowego do zamieszkania W sąsiedztwie centrum łodzi lokalizacja: łódź - Bałuty (teofilów) okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

768 915 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot293-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - ekspozycja południowy-wschód - antresola 25m2 - balkon 8m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

565 002 zł50 m² 11 414,20 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top Lokalizacja Nowy Dwór 2 pok/49,6 m2 Piwnica Balkon Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m2 znajdujące się na ulicy Zemskiej na wrocławskim Nowym Dworze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 9 972,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku Prezentujemy do zakupu mieszkanie w stanie deweloperskim w Niepołomicach na nowopowstałym kameralnym osiedlu. Mieszkanie jest o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

398 000 zł48 m² 8 257,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości północ w Białymstoku oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 położone na IV piętrze budynku zlokalizowanego przy ul. Wiejskiej. Mieszkanie, środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

668 000 zł79 m² 8 493,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Opis nieruchomości informacje ogólne Mieszkanie o powierzchni 78,65 m2, usytuowane na III piętrze budynku. Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 8,81m2. Opis mieszkania Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł135 m² 9 992,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Budynek jest obiektem pod ochroną, wyposażony w windę i garaże podziemne. Mieszkanie 135,1m2 składa się z 6 pokoi ( salon 32,2m2, pokój 16,6m2, pokój 15,8m2, pokój 13,0m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

419 000 zł44 m² 9 415,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dzień pokazowy 19 października. Zapraszamy po wcześniejszym umówieniu godziny. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego na osiedlu Sienkiewicza, przy ul. Wąskiej 15a. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe dwa pokoje z garderobą po kapitalnym remoncie! Prezentujemy Państwu mieszkanie z nutką luksusu w bloku. 47 metrowe mieszkanie po generalnym remoncie ( włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

588 720 zł45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Bez podatku pcc! Opiekun oferty: tomasz Leiman Nr Licencji pfrn 28679 Tel: na sprzedaż mieszkanie z osobną sypialnią w nowej inwestycji przy ulicy Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Żyrardów,mazowieckie

610 000 zł59 m² 10 339 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w Żyrardowie Mieszkanie składa się z - 2 oddzielnych sypialni - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania, które zapewni Ci wysoki komfort oraz relaks po pracy? Ta oferta jest dla wymagających klientów, a więc właśnie dla Ciebie. Biała Posesja Nieruchomości poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

779 000 zł53 m² 14 612,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lindego w Krakowie (dzielnica Bronowice). Powierzchnia użytkowa: 53,31 m2 orientacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

530 000 zł56 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Woli Batorskiej,5 km od rynku w Niepołomicach. 3 pokojowe z osobną kuchnią łazienka i wc. Do mieszkania przynależy piwnica oraz garaż ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budowlana

Zabrze,śląskie

257 000 zł53 m² 4 810,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 53,43m2 Balkon Ogrzewanie z sieci miejskiej Blisko śum Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Budowlanej w Zabrzu. Lokal znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 811 zł75 m² 7 909,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 22 Stycznia

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Dostępne od zaraz - w samym centrum Olsztyna. Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w centrum Olsztyna. Idealna lokalizacja lokalu sprawdzi się zarówno dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Biema

Olkusz,małopolskie

613 000 zł84 m² 7 297,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc 2% , bez prowizji. Duże 2 poziomowe mieszkanie 84 m2 z ogrodem 84m2. Nowoczesna architektura świetnie skomponowana z przyrodą w leśnym zaciszu 40 minut do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

692 838 zł88 m² 7 860,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Decydując się w styczniu zyskasz 87 tysięcy złotych! W cenie mieszkanie i 2 miejsca w hali garażowej. Mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej inwestycji na Naramowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

679 000 zł41 m² 16 561 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie sprzedawane jest bezpośrednio bez pcc i prowizji. Lokal znajduje się na najwyższym 7 piętrze z pięknym panoramicznym widokiem. Nowoczesne osiedle Lokum Vista w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tczewska

Warszawa,mazowieckie

1 365 000 zł79 m² 17 256,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na ostatnim zdjęciu w galerii znajduje się rzut lokalu. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji lub uzyskania większej ilości informacji. Oferuję na sprzedaż przestronne, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

620 000 zł43 m² 14 526,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

English below Do sprzedania ustawne mieszkanie przy ul. Sołtysowskiej. Nieruchomość: - pow. 42,68 m2 - ogródek o pow. około 20 m2 - 2 oddzielne pokoje - oddzielna jasna kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł93 m² 13 763,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93m2, usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z roku 199 zlokalizowane na Targówku przy ul Suwalskiej. Osiedle jest zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

558 900 zł38 m² 14 707,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stacja Nowy Gdańsk to nowoczesne osiedle powstające w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - dzielnicy Jasień. To centrum życia dla młodych, aktywnych i niezależnych. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrowska

Szczecin,zachodniopomorskie

720 000 zł48 m² 14 962,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecamy ofertę sprzedaży unikatowego mieszkania położonego w prestiżowej inwestycji Ostrowska Park. W dzielnicy Szczecin Północ, na Wzgórzach Warszewskich, zlokalizowano zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł77 m² 9 089,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera | 0% prowizji | bez dodatkowych opłat | miejsce postojowe zewnętrzne W cenie Oferujemy do zakupu mieszkanie 4 pokojowe na parterze z ogródkiem ok. 38 m2 (4.1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podolska

Wrocław,dolnośląskie

698 999 zł55 m² 12 706,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie W szeregu! | Muchobór Wielki | 3 pok. Polecam na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej z roku 2012, na drugiej kondygnacji + garaż w bryle domu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Adamka

Bytom,śląskie

437 000 zł66 m² 6 591,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do zakupu 3 pokojowe przestronne, słoneczne mieszkanie o pow. 66.30m2 w stanie developerskim, znajdujące się na pierwszym piętrze nowo wybudowanego apartamentowca na terenie ogrodzonego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł56 m² 20 419,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów (ok 50 m od wyjścia z budynku będzie stacja metra)! Rewelacyjne miejsce pod wynajem! 56,27 m2, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Rewal,zachodniopomorskie

900 000 zł36 m² 25 027,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zakupu przepięknego, luksusowego apartamentu o powierzchni 35,96 m , położonego w malowniczym kurorcie Rewal. Ten przestronny, minimalistycznie urządzony apartament to idealna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij