dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

297 000 zł34 m² 8 648,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne Dwa Pokoje do Wprowadzenia Od Zaraz informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry. Dostępne do uzgodnienia. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Zabrze,śląskie

269 000 zł52 m² 5 123,81 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do generalnego remontu! wizualizacje mają na celu pokazanie możliwości aranżacji pomieszczeń! mieszkanie bez księgi wieczystej, brak przeciwskazań do założenia księgi W trakcie aktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 899 000 zł82 m² 23 113,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania - piękne i eleganckie 82m2, które stanowi połączenie nowoczesnego designu, funkcjonalności i komfortu. Położone na granicy Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Białystok,podlaskie

435 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie położone w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Skłodowskiej na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły. Nieruchomość o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nauczycielska

Gdynia,pomorskie

619 000 zł54 m² 11 555 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura nieruchomości w Gdyni w dzielnicy Witomino. Do sprzedania mamy ustawne, przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł52 m² 7 615 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania w nowszym budownictwie? A może zależy Ci na doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta? Jeśli cenisz sobie bliskość najważniejszych punktów to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świt

Poznań,wielkopolskie

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w okolicach ul. Bukowskiej/ Świt na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku (ocieplony, wymienione piony wodno-kanalizacyjne, elewacja, opierzenie dachu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 148 922 zł82 m² 14 001 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 2 pokoje o powierzchni 82,06 m2 (C6-2-8) na 2 piętrze z balkonem z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

410 000 zł75 m² 5 466,67 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do wynajęcia rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na III piętrze w kamienicy przy ul. Chojnowskiej w pobliżu Galerii Ferio. W mieszkaniu został przeprowadzony gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł63 m² 8 396,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wygodnego i przestronnego mieszkania w mieście? Mam dla Ciebie idealną ofertę! Wyłącznie u nas na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł38 m² 12 729 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży komfortowe mieszkanie 2pokojowe w bliskiej odległości Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

320 000 zł51 m² 6 225,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie na III piętrze budynku na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach przy ulicy Księcia Bolka. Mieszkanie po remoncie. W mieszkaniu została zainstalowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Świebodzice,dolnośląskie

135 000 zł46 m² 2 924,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na parterze przy ulicy Świdnickiej w Świebodzicach. Mieszkanie wymaga remontu. Ogrzewanie piec kaflowy. Niskie koszty utrzymania - 150 zł. Na podwórku miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

235 000 zł53 m² 4 415,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko dla klientów gotówkowych Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Warszawskiej. Ogrzewanie miejskie. Ciepła woda z pieca gazowego. Widna duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Warszawa,mazowieckie

722 000 zł56 m² 12 892,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na Tarchominie ul. Ceramiczna Metraż mieszkania to 56m2 i składa się z Dwóch sypialni Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 800 zł30 m² 7 993,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 30,5 m na 5 piętrze wieżowca na Bydgoskich Wyżynach. Mieszkanie o powierzchni 30,5 m składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty Taras o powierzchni 78m2 garaż podziemny 3 pokoje parter komórka lokatorska 60m2 niska zabudowa bezpieczny zakup świetna inwestycja lokalizacja stan deweloperski Opis Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

584 800 zł40 m² 14 620 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% | last minute | 40m | 2 pokoje | ogródek | bez prowizji | bez pcc | bezpośrednio od dewelopera Metraż: 40.00 m2 | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 0 | Ogród: Tak Korytarz 3,33 m2 Łazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Celtycka

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł65 m² 12 154 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel: trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem, loggią i widokiem na tereny zielone. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest w zachodniej dzielnicy Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

875 000 zł59 m² 14 820,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

|R| Property prezentuje 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na ul. Szlak w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Lokalizacja: atrakcyjna lokalizacja oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

392 000 zł23 m² 16 896,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę po generalnym remoncie wykończone w wysokim standardzie na Bieżanów Prokocim. Opis: mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

419 000 zł100 m² 4 190 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do oferty mieszkania położonego w miejscowości Święte, 5 min drogi do Stargardu. Mieszkanie usytuowane na poddaszu budynku mieszkalnego jednokondygnacyjnego , które składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matki Polki

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł60 m² 10 632,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 60,1 m2, położonego w centrum Wrzeszcza przy ulicy Matki Polki w Gdańsku. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

657 299 zł60 m² 10 975,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W otoczeniu lasu, na łagodnie pochylonym na południe zboczu, powstaje osiedle inne niż wszystkie; zielone, nowoczesne i komfortowe. Inwestycja ta otwiera nowy rozdział w życiu tej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

553 450 zł43 m² 12 841,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,1 idealne na pierwsze własne mieszkanie - świetne też na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Białystok,podlaskie

469 000 zł45 m² 10 422,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Umeblowane i wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45m2 usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły, przy ul. Wesołej 11. Wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

832 304 zł47 m² 17 830 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (28) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Składkowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 040 000 zł75 m² 13 866,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne Mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Ursus - Idealne dla Rodzin i Par! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na słonecznym osiedlu Ursus w Warszawie! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł37 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 37m2 składające się z dwóch pokoi,kuchni z oknem,łazienki z wc oraz przedpokoju.Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Storczykowa

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł55 m² 11 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Trzypokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym bloku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wszystko wymienione: nowe okna, drzwi: wewnętrzne erkado, wejściowe kmt Acoustic, rolety antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

326 344 zł26 m² 12 551,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: w okolicy znajdują się tereny zielone, przedszkole, opieka zdrowotna, ogrzewanie podłogowe w każdym lokalu. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon lub loggie. Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szprotawska

Żagań,lubuskie

359 000 zł88 m² 4 062 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żagań ulica Szprotawska, mieszkanie dwupokojowej o powierzchni 88,39m2 ,na sprzedaż. Kupujący bez prowizji Pośrednika. Oferuję mieszkanie na II piętrze w zadbanej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

494 990 zł41 m² 12 014,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

ok. Ołtaszyna / 2 pokoje, piwnica, parking top! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego. Mieszkanie jest przestronne, jasne, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł61 m² 14 508,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na Sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Rudnickiego róg Kochanowskiego Nowoczesny budynek, dobre położenie. Mieszkanie na ostatniej kondygnacji, z pięknym widokiem Parametry : Liczba pokoi: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł47 m² 6 738,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Wysoki parter w trzypiętrowym bliku z cegły , 2 pokoje, 47,34 m2 Mieszkanie składa się z: - salonu 18,62m2 z wyjściem na balkon 2,90 m2 - kuchni 7,81 m2 - sypialni 10,10 m2 - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 500-lecia

Malbork,pomorskie

205 000 zł43 m² 4 767 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz niezależności i niewygórowanych kosztów utrzymania. A może myślisz o inwestycji np. pod wynajem? Szukasz własnych czterech kątów? Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Puck,pomorskie

774 175 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie idealne pod inwestycję - blisko morza, do Mola i Mariny około 700 metrów (droga wzdłuż alei lipowej). Udogodnienia: - osiedle oferuje bogaty pakiet udogodnień: sala fitness, części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Villardczyków

Warszawa,mazowieckie

719 999 zł42 m² 16 666,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nieruchomość : Mieszkanie 42 m2 zlokalizowane na parterze : * Salon * Sypialnia * Aneks kuchenny, * Łazienka, mieszkanie znajduje się na parterze, okna z ekspozycją na południowy zachód wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

392 000 zł23 m² 16 896,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy! garsoniera gotowa do wprowadzenia! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Kurczaba Nieruchomość położona na parterze w 10 piętrowym budynku z 80lat.