dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł32 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe, ciche mieszkanie na Bródnie Układ mieszkania : - pokój 20m z wyjściem na 1 m balkon - kuchnia 3,5 m z oknem, wejście z pokoju - łazienka 3,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miodowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzy pokoje w szczegółowo zaprojektowanym mieszkaniu we wrocławskiej Leśnicy. Nowe budownictwo | Blisko przystanek autobusowy | Miejsce postojowe w garażu podziemnym mieszkanie - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ścieżka Szkolna

Toruń,kujawsko-pomorskie

294 500 zł31 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 1 pokoi (18m), kuchni, ładnej łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Łódź,łódzkie

280 000 zł52 m² 5 436,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Nieruchomości Kłosek polecają: 2 rozkładowe pokoje w Łodzi. Opis szczegółowy: nieruchomość położona na 4-tym piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni 51,50m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Iłowa,lubuskie

297 000 zł119 m² 2 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Iłowa ulica Żagańska, mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 88,7m2 na sprzedaż. Oferuję przestronne mieszkanie 88,7m2 w skład którego wchodzą : - salon 19m2 z dużym balkonem. - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pl. Gabriela Narutowicza

Malbork,pomorskie

365 000 zł48 m² 7 604 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej, gotowej do zamieszkania nieruchomości w znakomitej lokalizacji. Rozkładowe trzy pokojowe mieszkanie znajduje się przy ulicy Narutowicza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

386 780 zł42 m² 9 191,54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 2 pokojowego mieszkania z bardzo dużym ogrodem w wyjątkowej cenie. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

660 000 zł75 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

W centrum śródmieścia - gotowy apartament klimatyzowany, w pełni wyposażony Z miejscem parkingowym Oferujemy do sprzedaży wygodny, przestronny (75 mkw) apartament położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

355 000 zł26 m² 13 653,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na 1 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Bajecznej. Składa się z: - pokój - aneks kuchenny -łazienka Ogrzewanie i ciepła woda miejska. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Snycerska

Kraków,małopolskie

750 000 zł57 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie położone przy ul. Snycerskiej, na Starym Prokocimu. Lokalizacja: blok znajduje się wśród domków jednorodzinnych w spokojnej dzielnicy Krakowa. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Smolec

Smolec,dolnośląskie

819 000 zł72 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest nowe (budynek z 2022 roku), dwupoziomowe mieszkanie wykończone pod klucz. Nieruchomość Powierzchnia użytkowa to 72M2 (całkowita ok. 90M2). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

777 778 zł56 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! Oferta cenowa ma charakter informacyjny nie stanowi oferty handlowej Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

659 000 zł39 m² 16 897,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem , o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

416 022 zł33 m² 12 452 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

565 000 zł33 m² 17 121,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe, bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

599 000 zł40 m² 15 164,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! mieszkanie dostępne W bezpiecznym kredycie 2% Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

585 000 zł39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

159 000 zł44 m² 3 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym budynku w Bytomiu przy ul. ks. Franciszka Nawrota. CO sprzedajemy ? Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

591 000 zł43 m² 13 744,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej inwestycji Z pięknym dużym balkonem w tym metrażu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

810 000 zł65 m² 12 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość składającą się ze słonecznego mieszkania z dwoma balkonami, garażu podziemnego oraz komórki lokatorskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Słowiański

Elbląg,warmińsko-mazurskie

450 000 zł70 m² 6 468 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mamy przyjemność sprzedać nieruchomość znajdującą się przy placu Słowiańskim w centrum Elbląga. Łączna powierzchnia nieruchomości to 69,57m2, dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anny

Legnickie Pole,dolnośląskie

280 000 zł49 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w Legnickim Polu o pow. 49,4 m2 i piwnicy o pow. 6,1 m2, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

555 556 zł36 m² 15 432,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

210 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko u nas! na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 39m2, usytuowane na parterze. Mieszkanie jest umeblowane, lecz do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

545 000 zł42 m² 12 945,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Home drop ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie na Prądniku Czerwonym! W prezentowanej ofercie mamy przyjemność przedstawić funkcjonalne i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

899 000 zł66 m² 13 631,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: blok bardzo wysoki; Dodatkowo: 2 balkony, domofon, komórka lokatorska, nie ma gazu, winda, garaż pod budynkiem; W pobliżu: apteki, biurowce, park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 424 383 zł94 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję do zakupu niesamowitego mieszkania luksusowego, które definiuje nowy standard komfortu i elegancji. To miejsce, które łączy w sobie niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

471 566 zł33 m² 14 456 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie jednopokojowe z antresolą, w cichej okolicy, z komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu! Zamieszkaj w kameralnym, nowoczesnym budynku, już oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

666 667 zł50 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez prowizjii! bez prowizji! bez prowizji! bez prowizji! Oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej Przedstawiam Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

865 000 zł55 m² 15 727,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie o ekspozycji zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

579 000 zł37 m² 15 820 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Uwaga! lokal W trakcie kapitalnego remontu! Nowocześnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 36,6 mkw. położone w zielonej okolicy przy ul. Okólnej Na Kozłówce. Lokal dostępny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

505 051 zł34 m² 15 031,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

845 000 zł56 m² 15 089,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie, o powierzchni 56m2 w centrum Krakowa w pięknej nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białystok,podlaskie

655 000 zł58 m² 11 338,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko W naszym biurze! umów się na spotkanie , zanim ktoś cię uprzedzi!super oferta! Zapraszam Państwa do zapoznania się o ofertą sprzedaży mieszkania na jednym z najbardziej lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

697 000 zł54 m² 12 907,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej inwestycji w tym układzie 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

628 777 zł60 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle z bardzo dużymi odległościami między budynkami niskie ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

802 000 zł54 m² 14 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Mieszkanie ma niesamowity potencjał ponieważ jest możliwość prawie nieograniczonej aranżacji pomieszczeń! Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne