dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 992 zł60 m² 11 705,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sztabowa/ Krzyki 58m2/balkon /lux! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w pełnym rozkładzie ul Sztabowa Krzyki Odpowietrznik 57,80m2, 1p z 4, 3 pok. Pełny Rozkład, balkon, piwnica, blok po termo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł40 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie położone na Gdańskim Przymorzu zlokalizowane nad samym morzem z piaszczystą plażą oraz graniczące z parkiem Regana- dużym kompleksem rekreacyjnym ze ścieżkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

669 000 zł57 m² 11 695,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na gdyńskim Witominie. W pobliżu znajduje się pełne zaplecze handlowo-usługowe. Dzielnica jest świetnie skomunikowana. Tuż przy budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

890 000 zł50 m² 17 623,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest dostępne także w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł65 m² 6 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam na prezentację! Wyłączność w Biurze Makler!świetna lokalizacja! Nowa cena! Polecam mieszkanie 3 pokojowe o pow.63,20 m2 plus 2,26 miejsce przynależne. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ul. Długiej - w budynku z 2022/2023 roku. Znakomite połączenie z całym miastem, nowoczesne osiedle, balkon na szerokość całego mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwardii Ludowej WRN

Ciechanów,mazowieckie

279 000 zł61 m² 4 566,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,1 m2 znajdujące się w bloku na III piętrze przy ulicy Gwardii Ludowej 8. Mieszkanie posiada bardzo dobry rozkład: + salon + przestronny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynamonowa

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie. Najważniejsze informacje: - nowe budownictwo 2022r. - mieszkanie o powierzchni 50m2, na która składa się duży salon z aneksem, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

509 999 zł40 m² 12 911,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Popowice /park/40m2 /2 pokoje tramwaj Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,10 m 1 piętro w 4-piętrowym Fabryczna, ul. Popowickabalkon, piwnicamieszkanie do zamieszkania Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kączkowskiego

Turek,wielkopolskie

275 000 zł49 m² 5 658,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie o pow użytkowej 46,60m2 przy ul Kączkowskiego w Turku woj. wlkp. Usytuowane w bloku z cegły na 2 piętrze. Blisko plac zabaw, przedszkole, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipińskiego

Lublin,lubelskie

479 000 zł62 m² 7 700,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Ofertą sprzedaży jest urokliwe, dwustronne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji. Blisko centrum, pełna infrastruktura (sklepy, szkoły, przychodnie). Mieszkanie sprawdzi się zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 999 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Toplokalizacja!/centrum/krzyki/zielińskiego/2pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zielinskiego na 2-gim piętrze 10-ciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Palestra

Warszawa,mazowieckie

424 886 zł28 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa, wyjątkowa inwestycja W znakomicie skomunikowanym punkcie warszawskiej białołęki oferta bezpośrednio od dewelopera fedezu group 400m od skm Warszawa Płudy (stąd zaledwie 14min skmką do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł57 m² 13 646,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym i luksusowym osiedlu Polana Miłoszycka. Zamknięte osiedle z 2020 roku położone około 8 km od centrum. W bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łódź,łódzkie

410 000 zł55 m² 7 500,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 54,66 m2 położone przy ul. Chełmońskiego. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze budynku, który wyposażony jest w windę, co zdecydowanie ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lublańska

Kraków,małopolskie

778 000 zł41 m² 18 975,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

English below Bezpośrednio oferuję na sprzedaż 41-metrowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Prądnik Czerwony Śródmieście, ulica Lublańska 13, osiedle Ulubione. Bez prowizji Bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Waliców

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł35 m² 28 514,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, w ofercie na sprzedaż lokal mieszkalny na pierwszym piętrze idealny równieżna kancelarie lub biuro. Zlokalizowany na Warszawskiej Woli. Prestiżowa inwestycja, wysoki standard. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

565 000 zł57 m² 9 912,28 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

06 [konkrety] -odbiory kluczy: 2/3 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -brak pcc I prowizji -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Białka Tatrzańska,małopolskie

990 000 zł47 m² 21 063,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu urokliwy apartament z widokiem na Tatry oraz Kotelnicę Białczańską. Główne atuty mieszkania, to przede wszystkim wysoki standard przy wykorzystaniu naturalnego drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

897 000 zł39 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu Eksluzywny Apartament o powierzchni 23 m2 znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Składa się z przestronnego salonu połączonego z w pełni wyposażoną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentuję Państwu trzypokojowe mieszkanie położone nieopodal Stacji Metra Wawrzyszew (5 minut pieszo), oraz Lasu Bielańskiego. Nieruchomość charakteryzuje się dużą ustawnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzebłowiec

Pszczyna,śląskie

519 000 zł53 m² 9 841 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu do sprzedaży 53 metrowy apartament w nowoczesnym budownictwie na zamkniętym osiedlu w Pszczynie przy ul. Grzebłowiec. Oferowany do sprzedaży apartament to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

663 001 zł52 m² 12 799,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maslice piekne 2 pokoje Rozklad 51m2/garaz /2012! Maślice- piękne 2 pokoje z oddzielną kuchnią, garażem, tarasem, w zielonej okolicy Do sprzedania gotowe do zamieszkania 2 pokojowe (z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 110 000 zł46 m² 24 188,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie, oferującym garaż podziemny oraz windę. Lokalizacja w ścisłym centrum Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

960 000 zł40 m² 24 169,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu ekskluzywny Apartament który mieści się w aparthotelu w urokliwej, cichej i spokojnej części Białki Tatrzańskiej. Główne atuty mieszkania, to przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

504 000 zł63 m² 8 048,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż - Świetna inwestycja - 2 Pokoje - 40,2m2 (37m2 + 3,3 piwnica) - Podgórz - Toruń - Antoniego Swinarskiego - przy sklepie LIDL. - - - - - r E Z E R W A C J A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

509 995 zł37 m² 13 680,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Centrum -daszyńskiego | Plomba | 2 pok! | rozkład! Polecam na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu śródmieście ul.Daszyńskiego 37m. Mieszkanie składa się z : dwa pokoje, oddzielna kuchnia , balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Skryta

Poznań,wielkopolskie

1 250 000 zł136 m² 9 170,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Szukasz mieszkania pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomość w rozwijającej się i kultowej lokalizacji? Przedstawiam Ci przestronne mieszkanie gotowe do wynajmu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł59 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam Państwa do zapoznania się z niesamowitym mieszkaniem tuż przy największej ostoi zieleni w Warszawie-Lesie Kabackim. Mieszkanie skłąda się z: -salon (22,9m2) z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

568 133 zł65 m² 8 696,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł50 m² 14 030,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg198-rz zalety mieszkania Powierzchnia 49,82m2 na 1 piętrze w apartamentowcu z windą: - balkon 11m2 na całej długości mieszkania - przestronny salon - korytarz z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł28 m² 24 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nieruchomość idealną dla miłośników przedwojennego budownictwa. Kamienica wzniesiona w 1920r na Placu Unii Lubelskiej (rogatkach Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

528 998 zł37 m² 14 258,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno/buforowa/2pok./BALKON/OS.ZAMKNIĘTE/PREMIUM OKAZJA! OBNIŻONA CENA! OFERTA DLA OSÓB CHCĄCYCH ZAPEWNIĆ SOBIE SPOKÓJ I KOMFORT ŻYCIA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bachledzki Wierch

Zakopane,małopolskie

829 000 zł32 m² 25 618,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronny apartament w urokliwej dzielnicy Zakopanego. Główne atuty mieszkania, to przede wszystkim wysoki standard przy wykorzystaniu naturalnego drewna i kamienia, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

461 250 zł33 m² 14 118,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 1 - pokojowe mieszkanie na 5 piętrze o powierzchni 32,67.