dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł72 m² 31 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękny apartament na Bielanach. Apartament położony na Bielanach Warszawskich, w otulinie Parku Krajobrazowego Starych Dębów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

498 000 zł59 m² 8 440,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze w kameralnej, spokojnej i nowoczesnej inwestycji w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Łodzi: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

861 000 zł52 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z tarasem w sercu miasta, gwarantujące piękne widoki z 6.piętra! Opiekun oferty tel. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie lub mieszkanie dla rodziny 2+1 lub 2+2. Mieszkanie posiada widne pokoje, dużą otwartą kuchnię, łazienkę, toaletę oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł42 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atuty: - piękny widok na morze - 3min pieszo do plaży - kameralna okolica z niską zabudową - dwustronna, słoneczna ekspozycja(płd-płn) - mieszkanie po generalnym remoncie w 2021 - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Mieroszów,dolnośląskie

279 000 zł80 m² 3 467,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne bezczynszowe mieszkanie w Mieroszowie na tzw. Parkowej Górze, w bliskiej odległości do Rynku, sokołowska oraz Czech. Mieszkanie dwupoziomowe (na piętrze tylko jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubalczyków

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł34 m² 22 058,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, w sprzedaży apartament 34m z 2016 r. zlokalizowany na Warszawskiej Woli. Narożny, doskonale doświetlony, bo aż cztery okna, w tym balkonowe, loggia 5 metrów kw. bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

553 630 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 50,33m2 z narożnym ogrodem i tarasem o powierzchni 53,57m2 we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

586 000 zł65 m² 9 015,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Dostępne różne metraże, rozkłady i piętra mieszkań. 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł79 m² 16 455,70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 78, 60m2, VI piętro, 3-pokojowe z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską o pow. 4,7 m2 Opis mieszkania: 3 pokoje - pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Łódź,łódzkie

245 000 zł34 m² 7 132,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę dużej kawalerki o powierzchni 34,35 m2 w samym centrum Łodzi, ulica Zachodnia, tuż przy Manufakturze. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

1 800 000 zł72 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Pięknie urządzony i zadbany apartament znajdujący się na osiedlu Sopocka Rezydencja przy ul. Łokietka 19, składa się z dużego i doskonale oświetlonego salonu (okna na trzy strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

420 000 zł36 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Białymstoku! Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Całe mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł60 m² 10 786 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kozanow/pilczyce/3 pok/tramwaj/rozklad/balkon/top! Polecamy Panstwu na sprzedaz w doskonalej lokalizacjio 3 pokojowe mieszkanie wrocław - kozanów przy ulicy Gwareckiej. Rok oddania budynku do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filaretów

Tychy,śląskie

420 000 zł61 m² 6 851,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje mieszkanie na sprzedaż w Tychach przy ul. Filaretów o powierzchni użytkowej 61,3mkw. W skład lokalu wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia, - przestronny przedpokój - oddzielnie toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tatarkiewicza

Zabrze,śląskie

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania na sprzedaż (bez pośredników) mieszkanie wraz z murowanym garażem. Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w Zabrzu przy ul. Władysława Tatarkiewicz jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

2 223 640 zł97 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup od Dewelopera Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie gotowe do odbioru w kameralnej inwestycji na Bronowicach ul. Stanisława Przybyszewskiego ( 3,7 km od Centrum Krakowa ) Mieszkaj z Krakowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł90 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W pełni umeblowane i wyposażone mieszkania dwupokojowe. Idealne pod wynajem. W pakiecie 2 niezależne mieszkania dwupokojowe. Mieszkania są na jednej księdze wieczystej dlatego sprzedawane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

404 974 zł47 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47,09m2. Inwestycja mieści się przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

517 900 zł53 m² 9 753,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Okazja w Gdyni Chyloni: przestronne mieszkanie z 3 pokojami! Szczegóły nieruchomości: wielkość: 53,1m2, położone na 3 piętrze z 10 Rok budowy: 1993 Rozkład: niezależny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł61 m² 16 452,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,72 m2 + około 4 m2 (dzierżawione od spółdzielni) dodatkowo garderoba zlokalizowane przy Placu Bankowym około 200 m do metra ratusz arsenał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje | obok lasu | jasne | balkon | fenikowskiego lokalizacja: nieruchomość położona jest na osiedlu Fenikowskiego, które położone jest tuż przy lesie. Charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

425 000 zł48 m² 8 810,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 48,24 m . Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość wszelkich przydatnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: mokotów / ul. Wiartel / blisko Galeria Mokotów / 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

479 655 zł56 m² 8 489,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

08 Na sprzedaż jasne, kompaktowe mieszkanie o powierzchni ~ 56 m2. Niewątpliwie, jednym z największych atutów tej nieruchomości jest lokalizacja tzn. nieopodal Górki Rudzkiej i Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Rudzianką

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie zlokalizowane w cichej dzielnicy osiedla Bukowego. Powierzchnia całkowita 75m2 (użytkowa 56.40m2) plus piwnica 12m2 Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celarowska

Kraków,małopolskie

499 000 zł35 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! oferta dostępna tylko W naszym biurze! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 35,18 m2 na ul. Celarowskiej - dzielnica: (olsza). Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

464 630 zł50 m² 9 307,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Moc promocjidzień otwarty 23.09!I! LIMITOWANY DODATKOWY RABAT W DZIEŃ OTWARTY PO UMÓWIENIU SPOTKANIA! Idealne 3pokojowy APARTAMANT dodatkowo z DUŻYM balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł61 m² 15 987 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Digital Broker prezentuje 3- pokojowe mieszkanie na ul. Puławska 87/89, które będzie doskonałą lokatą kapitału. Nieruchomość ze względu na swoja lokalizację jest atrakcyjnym mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

70 000 zł38 m² 1 842,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

! cena w dół Stwórz własne mieszkanie tak jak chcesz! Duży potencjał aranżacyjny Jeżeli szukasz cichej okolicy, z dala od zgiełku miasta - ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

290 000 zł48 m² 5 979,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zakup mieszkania o powierzchni 48 metrów kwadratowych w Zgierzu może być trafioną decyzją z kilku powodów. To wyjątkowa nieruchomość, która oferuje wiele korzyści: a) To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

902 940 zł89 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Investment - prezentuje wyjątkową inwestycję W grodzisku mazowieckim Do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, w trakcie budowy, zlokalizowanym w doskonałej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

1 000 000 zł82 m² 12 232,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

! oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, czteropokojowego apartamentu zlokalizowanego w malowniczej części Poznania, przy brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łubinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

597 000 zł60 m² 9 983,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow 60 m2 Mieszkanie położone w doskonałej części Prawobrzeża, ul Łubinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

842 760 zł70 m² 12 002 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament z pięknym widokiem. Zakup bez pcc i prowizji! Wyjątkowa przestrzeń dla wymagających: - salon z aneksem kuchennym - 29mkw. - dobrze doświetlona przestrzeń, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł42 m² 7 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 1977 roku zlokalizowanym na Wyżynach. Cena ofertowa: 319.000 zł. Oferta dostępna wyłącznie w Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

834 024 zł45 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 44,69m2 z balkonem 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

395 000 zł39 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Kawalerka z możliwością zrobienia 2 pokoi w stanie.

Szczegóły ogłoszenia