dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

394 992 zł26 m² 15 250,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Top Centrum ul. Inowrocławska 25,7m2 piwnica***top Na sprzedaż kawalera 25,7 m2 znajdująca się w centrum Wrocławia na osiedlu Szczepin ul. Inowrocławska. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordona

Gliwice,śląskie

495 000 zł68 m² 7 279,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Wygodne Mieszkanie 3-pokojowe (M4) po generalnym remoncie przy ul. Juliana Ordona w Gliwicach, bez zadłużenia, mieszkanie własnościowe - sprzedaż bezpośrednia Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł47 m² 13 909,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./PARTER/TARAS/TOP/OD ZARAZ! Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł63 m² 13 485,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Muchobór wielki/3pok./TOP/PARKING/BALKON/KOMÓRKA Proponujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł36 m² 13 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie- apartament ,nowy gotowy do zamieszkania. Powierzchnia 36m apartament usytuowany na trzecim piętrze w budynku pięciopiętrowym. Gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Kazimierza Jagiellończyka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

279 000 zł36 m² 7 763 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania? Chcesz zainwestować w swoją pierwszą nieruchomość? Zależy Ci, żeby mieszać w bardzo dobrej lokalizacji blisko wszystkich dogodności? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wójta Radtkego

Gdynia,pomorskie

438 000 zł33 m² 13 390,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Gdyni Śródmieście, przy ulicy Wójta Radtkego blisko Dworca pkp i skm, naprzeciwko Miejskiej Hali Targowej. Atuty lokalizacji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Oleśnica,dolnośląskie

400 000 zł50 m² 7 996,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oleśnica/lux./2POK./KOMÓRKA/KLIMATYZACJA/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 w Oleśnicy przy ulicy Lotniczej. W cenie wliczona jest również komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chociwel,zachodniopomorskie

269 000 zł54 m² 4 946,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze zlokalizowane w Centrum Chociwla (pow. stargardzki). Chociwel zlokalizowany jest około 25km od Stargardu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Łódź,łódzkie

240 000 zł31 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Sprzedam funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe z kuchnią, położone na I piętrze w cichej okolicy Łodzi, przy ulicy Dubois. To doskonała oferta dla tych, którzy cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Wojska Polskiego

Zambrów,podlaskie

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1889

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie z potencjałem. Okolica z pełną infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

619 999 zł72 m² 8 607,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oleśnica/4pok./PIWNICAx2/BALKON/OKAZJA/AUTOBUS/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 4-pokojowe mieszkanie w Oleśnica na ul. Sikorskiego. Mieszkanie ma 72m2, mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstania Styczniowego

Gdynia,pomorskie

668 000 zł39 m² 16 988,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,32 m2 na osiedlu zamkniętym, położone przy rezerwacie przyrody w Gdyni Redłowo w niedalekiej odległości od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Tarnów,małopolskie

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie usytułowane jest w centrum Tarnowa przy ul. Lwowskiej, 5 min od Rynku Głównego. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, żłobek oraz infrastruktura handlowo-usługowa. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabrzańska

Wrocław,dolnośląskie

1 395 000 zł82 m² 16 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82,50 m , znajdujące się na 2 piętrze w w 2-piętrowym apartamentowcu, bez windy. Apartamentowiec powstał w 2016 roku, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horeszków

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł35 m² 11 399,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze niskiego bloku z 2000 roku, znajdujące się na kameralnym osiedlu w dzielnicy Pogodno. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotników

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł40 m² 9 142,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie z dużym tarasem ok. 25m2, niski blok z cegły, wysoki parter, parking za szlabanem tylko dla mieszkańców, świetna okolica, dobre połączenie mzk, świetna inwestycja Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

175 000 zł29 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przytulna kawalerka na 10 piętrze czeka na nowego właściciela. Mieszkanie składa się z: - pokoju z wyjściem na balkon - dużego przedpokoju z aneksem kuchennym, - łazienki - oddzielnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

290 550 zł39 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania 2-pokojowego, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy miasta (u zbiegu ulic Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

465 000 zł65 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o powierzchni 65 mkw. składające się z 3 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc osobno i przedpokoju. Usytuowane jest na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartąska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

449 000 zł42 m² 10 569,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja! Szanowni Państwo, mamy do zaoferowania nowe mieszkanie - nigdy niezamieszkałe! Nieruchomość jest w pełni wykończona i gotowa do wprowadzenia. Zostały zrobione m.in: Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

355 000 zł50 m² 7 163,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle to nowoczesny kompleks 3 budynków o kameralnym charakterze związanym z niską, sięgającą 3 piętra zabudową oraz dużymi odległościami między poszczególnymi obiektami. Takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

375 000 zł50 m² 7 498,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./LOGGIA/LUX./PIWNICA/KOMÓRKA/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy na Placu Zwycięstwa. Mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze, z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

797 501 zł55 m² 14 494,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psie pole/3pok./parter/balkon/hit/lux./Wrocław Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dąbrowskiego

Chorzów,śląskie

333 000 zł30 m² 11 026,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji - Promocja tylko 343.000 zł! W Krakowie takie same mieszkanie prawie 600 tysięcy - wielu naszych Klientów inwestuje na Śląsku - te same ceny najmu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

572 000 zł65 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. 4 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 65,47 m2 + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

548 000 zł57 m² 9 614,04 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. 3 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 57 m2 + taras 23,54m2, na parterze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca w Łodzi na Starym Polesiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabińskiego

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł63 m² 13 406,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferujemy Państwu mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy (w drugiej linii zabudowy od Alei ken) składające się z: - oddzielnej kuchni, - pokoju dziennego (stąd znajduje się wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

429 000 zł43 m² 9 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe do zamieszkania, gustownie wykończone i umeblowane mieszkanie, znajdujące się na osiedlu Południe w Zduńskiej Woli. Mieszkanie na osiedlu zamkniętym z dużym balkonem, 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

929 999 zł72 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! Unikatowy Apartament w najwyższym standardzie w atrakcyjnej dzielnicy Czuby u. Hetmańska Cicha i spokojna okolica. Piękny widok z okien na panoramę miasta. Apartament 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 001 zł60 m² 14 980,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gaj/2xbalkony/3pok./LUX./WROCŁAW/TOP/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 na ostatnim piętrze 6/6 z windą, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie, ulica Zielińskiego Wrocław Witam serdecznie, przedstawiam Państwu bardzo komfortowe mieszkanie w centrum Wrocławia na sprzedaż! Mieszkanie idealne dla jednej osoby, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

365 000 zł50 m² 7 295,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oleśnica/tanio/2pok./lux./piwnica/hit/klimatyzacja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow 50m2, znajdujące się na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z: -dwóch pokoi, -kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

644 500 zł75 m² 8 638,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskim Jasieniu. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Otwock,mazowieckie

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone w centrum Otwocka przy ul. Kruczej. Metraż mieszkania wraz z piwnicą 54,55 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł57 m² 14 005 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.05m2 znajdujące się na przepięknym Górnym Mokotowie przy ulicy Cieszyńskiego 1A. Lokal mieści się na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Stawy Kellera

Warszawa,mazowieckie

1 554 000 zł77 m² 20 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaoferować Państwu czteropokojowy apartament o powierzchni 77 m2 wraz z dużymi balkonami o łącznej powierzchni 19 m2. Apartament położony na warszawskich Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Świecie,kujawsko-pomorskie

336 000 zł59 m² 5 685,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość położoną w Świecie ul. Wojska Polskiego. Lokal mieszkalny znajduje się na II piętrze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

798 000 zł123 m² 6 495 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, piękne mieszkanie II poziomowe z zapierającym dech widokiem na panoramę Szczecina, posiadające dwa balkony. Stare Miasto. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni około 123m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

799 000 zł53 m² 15 058,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko u nas. Bez prowizji! Zapraszam do obejrzenia domu osoby zainteresowane oraz agencję nieruchomości do współpracy. Cena: mieszkanie: 799.000 PLN Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zebrzydowicka

Rybnik,śląskie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu mieszkanie w Rybniku o pow. 38mkw. Mieszkanie dostępne od zaraz, o małym wkładzie finansowym. Mieszkanie było wynajmowane, meble zostają przy sprzedaży, mieszkanie do.