dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł41 m² 16 456,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,26 m2 znajdujące się w cztero-piętrowym bloku (niska zabudowa) z 2017/2018 r. mieszczącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

531 000 zł54 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Dostępne różne metraże, rozkłady i piętra mieszkań. 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

930 000 zł57 m² 16 202,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania. Komfortowe mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Każdy lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł66 m² 16 793,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

English version below: szanowni Państwo, mamy na wyłączność do sprzedania mieszkanie do remontu z ogromnym potencjałem na rogu Jana Pawła II i Miłej Mieszkanie znajduje się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

878 000 zł65 m² 13 507,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia, całkowicie wyposażone o powierzchni 65m2, znajdujące się na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku z dwiema windami, monitoringiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

579 900 zł60 m² 9 698,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

07 [konkrety] -odbiory kluczy: 1 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -brak pcc I prowizji -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

795 840 zł50 m² 16 012,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń I zapytaj O szczegóły! perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 49,7 m2 w nowopowstającej inwestycji przy ul. Federowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

560 625 zł38 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

670 242 zł66 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru ostatnie piętro do własnej aranżacji oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości W ofercie posiadamy także inne mieszkania o podobnym metrażu- zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Pragnę zaprezentować Państwu piękne mieszkanie na Ochocie tuż przy parku szczęśliwickim. Mieszkanie składa się z: -salonu, -4 pokoi, -2 niezależnych łazienek, -2 dużych balkonów Ponadto do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

503 335 zł67 m² 7 512 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 na 1 piętrze z balkonem. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 23,99 m2 Sypialnia - 9,59 m2 Sypialnia - 9,43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 63,15m2, zlokalizowane w samym centrum dzielnicy Suchanino. Suchanino to kameralna dzielnica położona na wzgórzu, znana ze swoich malowniczych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

389 000 zł48 m² 8 070,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszanie przy ul. Piastowskiej, osiedle Piasta, białystok. Mieszkanie widne, dwustronne, położone na III piętrze niskiego bloku, o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filtrowa

Kraków,małopolskie

713 000 zł31 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest dostępne także w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jeśli chcesz mieszkać w zielonej okolicy lecz z dogodnym dostępem do stolicy to ta oferta będzie dla Ciebie bardzo insertująca.Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

795 000 zł53 m² 14 966,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Osiedle zlokalizowane jest na Woli Justowskiej , najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa. Składa się z ośmiu budynków w zabudowie bliźniaczej i dwóch w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

155 551 zł41 m² 3 761,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie dla rodziny 10 minut od Łodzi Niski czynsz zdejmie z Twoich barków obawy o opłaty. Odbiór planowany już w lutym 2024 r. Bez prowizji - oszczędność wynosi 4 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osikowa

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł46 m² 14 945 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,50 m , 8 piętro w 8-piętrowym budynku z windą z 1982 roku -warszawa, bielany, ul. Osikowa. Osiedle małe, należy do wsbm Chomiczówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysocka

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

345 475 zł51 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie, wysocka Park, M504, IV piętro, 50,88 m , 2 pokojowe. Do sprzedaży mieszkanie z rynku pierwotnego, w tzw. stanie deweloperskim,położone w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł59 m² 12 563 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 2258 super mieszkanie na starym mieście W apartamentowcu Z 2009 R.! Polecam na sprzedaż klimatyzowane, 3-pokojowe mieszkanie na III piętrze ośmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gryglewskiego

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł56 m² 12 839,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Trzypokojowe mieszkanie z loggią mieszczące się na 3 piętrze czterokondygnacyjnego budynku znajdującego się przy ul. Gryglewskiego w Gdańsku Oliwie (osiedle VII Dwór). Mieszkanie obejmuje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

972 893 zł64 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 64,43 m2 + balkon w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Nowoczesne mieszkanie w dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Koszykowa

Katowice,śląskie

469 000 zł47 m² 10 021,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Tylko W realton oferta na wyłączność apartament idealny pod inwestycję! Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Katowicach w dzielnicy Panewniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Kraków,małopolskie

738 000 zł37 m² 20 065,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy dwupokojowe mieszkanie Z antresolą O metrażu 36,78 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Szczecin,zachodniopomorskie

409 000 zł48 m² 8 563,65 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Super oferta mieszkania wśród drzew - przy lasku arkońskim. Zapraszam do zakupu pięknie położonego mieszkania na os. Arkońskim wśród zieleni, drzew, parku Kasprowicza. Osiedle z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Emaus

Kraków,małopolskie

1 899 000 zł109 m² 17 454 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji pięciopokojowego apartamentu usytuowanego na drugim piętrze czteropiętrowego kameralnego budynku, usytuowanego na Woli Justowskiej apartament Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogólna

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł65 m² 11 901,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Prezentowane mieszkanie to 4 funkcjonalne pokoje z zamkniętą kuchnią i balkonem do remontu. Mieszkanie usytuowane jest od strony południowo-zachodniej (sypialnia) oraz północno-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

489 000 zł32 m² 15 281,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie po generalnym remoncie w Gdyni na Płycie Redłowskiej. Mieszkanie przez kilka lat wynajmowane było z powodzeniem na doby. W salonie jest bardzo duże okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

540 000 zł30 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umeblowane mieszkanie na wysokim parterze. Jednopokojowe z łazienką i aneksem kuchennym. W nowym bloku. Do mieszkania przypisane jest miejsce postojowe w garażu podziemnym pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 075 000 zł62 m² 17 339 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament 3-pokojowy o powierzchni 62m2 w apartamentowcu z basenem. Apartament składa się z: - bardzo przestronnego salonu; - otwartej kuchni; - jadalni; - wydzielonego miejsca na biurko; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

528 900 zł49 m² 10 794 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Do remontu, w supercenie! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ul. Balonowej w odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowiecka

Siedlce,mazowieckie

620 000 zł64 m² 9 666,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piękne przestronne mieszkanie z jasnym wnętrzem i kuchnią ze sprzętem agd w zabudowie! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł54 m² 7 104,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem 37m2 i balkonem 5,4m2 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 6 oddanie trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Tyczyn,podkarpackie

269 785 zł34 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Good Life Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Kazimierza Wielkiego na nowoczesnym osiedlu w Tyczynie. Nieruchomość o powierzchni 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Koniczyny

Warszawa,mazowieckie

1 345 000 zł58 m² 23 054,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe! Bez podatku pcc. Bez Prowizji! Gotowe już za dwa miesiące. Apartament w budynku dwupiętrowym, 58,34 m2, 3 pokoje, balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, parking naziemny, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

220 000 zł36 m² 6 197,18 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Grodzkiej. Budynek ocieplony, klatka schodowa w bardzo dobrym stanie. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

540 609 zł61 m² 8 862,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

01 -rynek pierwotny, czyli zakup bez prowizji I podatku pcc -dla naszych klientów darmowa konsultacja ze specjalistą ds. Kredytu mieszkaniowego -kontakt: na sprzedaż rodzinne 4 pokoje na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

699 000 zł44 m² 15 879,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w budynku z dwoma windami budynku z 2017 r, os. Piastów, dzielnica Mistrzejowice. W okolicy m.in. Lidl, biedronka i park. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

545 000 zł48 m² 11 354,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż trafia niezwykłe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z urokliwym balkonem, usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Oferuje ono powierzchnię 48,00 m2, składającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł68 m² 11 029,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu mieszkanie czteropokojowe na warszawskim Bemowie. Lokal jest dwustronny , rozkładowy. 3 pokoje wychodzą na ulicę, sypialnia i kuchnia na podwórko ( wschód-zachód). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł93 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Inwestycja blisko centrum/park staszica+balkon Oferujemy na sprzedaż duże mieszkanie 5 pokojowe przy ul. Trzebnickiej, niedaleko Leclerca. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2020 roku. Łączna.