dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł43 m² 14 395,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na 1 piętrze (niski blok) do remontu na granicy Wilanów / Mokotów - ul. Sobieskiego 10 - 2 pokoje, 43 m2 z francuskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

352 688 zł38 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł31 m² 18 032,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio Bez prowizji Z wyposażeniem Gotowe do wprowadzenia po generalnym remoncie, wysoki standard. W bloku z windą. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Gliwice,śląskie

345 000 zł60 m² 5 730,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Sośnica - Gliwice. Gotowe do zamieszkania, nie wymaga generalnego remontu aby się wprowadzić (raczej do odświeżenia) , okna plastikowe, blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kmieca

Wrocław,dolnośląskie

818 000 zł94 m² 8 656,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Doskonałe mieszkanie o powierzchni 94,50 m zlokalizowane na Strachocinie w okolicy ul. Kmieca we Wrocławiu. Znajduje się ono na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2006 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

854 728 zł68 m² 12 625,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie duże 4 pokojowe, rozkładowe na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (termin na 11-2024), mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

333 270 zł29 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 1 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 950m od morza i plaży! (M.2.5) Mieszkanie, położone na II - piętrze w bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Łódź,łódzkie

1 140 000 zł128 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przyjemny Apartament z iście loftową wysokością pomieszczeń - 4m, w inwestycji Arboretum, nowoczesnym osiedlu wybudowanym w 2012r przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

499 000 zł67 m² 7 420,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta. Położone na 4 piętrze w bloku( bez windy) przy ulicy Wojska Polskiego 4. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł42 m² 23 482 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Westate Wola prezentuje dwupokojowe mieszkanie na osiedlu przy Arkadii na sprzedaż. Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu ,przy Arkadii'. Osiedle wybudowane zostało w 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł73 m² 18 082,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkową ofertę trzypokojowego mieszkania z przestronnym ogrodem (60 m2) i tarasem (5 m2), usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

619 000 zł46 m² 13 346,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wykończone mieszkanie W nowym budownictwie Z dużym balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży starannie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,38 m2 z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość z bardzo bobrze rozwiniętą infrastrukturą, dobrze skomunikowane z centrum miasta i innymi dzielnicami, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

158 900 zł39 m² 4 074,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z ogromną przyjemnością poleca się na sprzedaż urocze mieszkanie położone w najlepszej lokalizacji Bytomia w dzielnicy Kleinfeld. Budynek zarządzany przez Spółdzielnię Mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Białystok

Białystok,podlaskie

378 000 zł28 m² 13 745,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu doskonałą ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 27,5 m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku. Apartamentowiec w nowym budownictwie w poszukiwanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

235 000 zł30 m² 7 753,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek poleca Państwu mieszkanie dwupokojowe, w zadbanej kamienicy, w okolicach centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow. użytkowej 30,31 m2, usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł41 m² 18 512,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o pow.41m2 na I piętrze w VI-piętrowym budynku z 1960r. (z cegły) , świetna lokalizacja na granicy Starego Mokotowa i Śródmieścia, blisko Placu Unii Lubelskiej, pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł28 m² 16 906,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka z oddzielną kuchnią i balkonem, z możliwością wydzielenia małego pokoju. Idealne na start lub pod inwestycję - Bemowo/ul. Czumy 2 Mieszkanie: kawalerka o powierzchni 27,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 700 zł40 m² 12 492,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 198 000 zł106 m² 11 310,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

To Mieszkanie to prawdziwa perełka - przestronne i elegancko urządzone Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł47 m² 20 395 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Budynek z 2023 roku znajduje się w nowoczesnej inwestycji scalia apartamenty, budowanej przez dewelopera Moderna w ścisłym Centrum Gdańska, 10 minut od ul. Długiej. Mieszkanie 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł100 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 109 000 zł100 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże balkony/ nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boża Góra Prawa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

310 000 zł74 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie po remoncie, o pow. 74 m2, znajdujące się na cichym, zielonym oraz kameralnym osiedlu przy ul. Boża Góra Prawa. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

404 000 zł41 m² 9 870,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam nowe mieszkanie o wysokim standardzie. Bardzo ładne, w pełni umeblowane mieszkanie w nowym budynku osiedla łęczycka. położone na parterze o pow.40,93m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł58 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Pradze Południe przy ul. Szklanych Domów. To wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie, posiada bardzo funkcjonalną antresole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Sopot,pomorskie

639 000 zł52 m² 12 288 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m2, usytuowane na 3. piętrze bloku. Mieszkanie wymaga generalnego remontu, co stanowi doskonałą okazję do dostosowania wnętrza według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

531 000 zł38 m² 13 922 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Agent prowadzący tel: 2 pokoje z balkonem nad rzeką. Inwestycja w centrum miasta! Dział deweloperski sdp Nieruchomości Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona jest przy terenach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

670 000 zł27 m² 24 399,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość usytuowaną na Pradze w bliskiej okolicy Parku Praskiego, galerii Wileńskiej oraz Centrum Konesera. Mieszkanie znajduje się nieopodal budowanej kładki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

354 999 zł24 m² 15 106,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Gaj/krzyki/borowska/1 pok./PIWNICA/TOPLOKALIZACJA! Świetne pod inwestycję ze względu na lokalizację! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,87 m2 mieszczącą się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pok | rozkład | Psie Pole - Kiełczowska Polecam na sprzedaż słonecznego, rozkładowego, dwustronnego mieszkania położonego na 1 piętrze w budynku z lat 80 tych. Kameralny blok 4 piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

809 900 zł60 m² 13 541,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Jagodno. Mieszkanie nowoczesne, rozkładowe, mierzące 59,81m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

619 800 zł53 m² 11 672,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Toplokalizacja/grabiszyńska/3 pok./WINDA/BALKON Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, mieszkanie przy ul. Grabiszyńskiej. Powierzchnia mieszkania to 53 m + balkon oraz komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju) o powierzchni 49,2 m zlokalizowane na Woli. Do mieszkania przynależy naziemne miejsce parkingowe na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Lublin

Lublin,lubelskie

325 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Świetna oferta dostępna tylko w Royal Nieruchomości! Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego na parterze czteropiętrowego budynku przy ulicy Krasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

484 255 zł43 m² 11 220 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem i tarasem, o powierzchni 43,16 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

498 999 zł31 m² 16 045 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Toplokalizacja/krzyki/borek/mielecka/2pok./PREMIUM Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne, nowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy mieszczące się przy ul. Mieleckiej na wrocławskim Borku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

484 999 zł44 m² 11 149,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

ok. Plac Bema 2 pokoje /rozklad/media mieskie!top! imeszkanie na sprzedaż przy ulicy Nowowiejskiej Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m 3 piętro w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

656 820 zł41 m² 16 020 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

797 501 zł55 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psie Pole/3pok./parter/balkon/top/lux./Wrocław Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Skarżyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 400 000 zł87 m² 16 092 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87m2 na ostatnim piętrze apartamentowca na osiedlu Hynka. Mieszkanie składa się z: - salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon.