dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

330 000 zł62,48 m² 5 281,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Rudy Śląskiej przy ul. Fojkisa. CO sprzedajemy? Przestronne mieszkanie o powierzchni 62,48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,46 m² 6 599,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż niezwykle przytulne i stylowe mieszkanie z dwoma ogródkami, zlokalizowane w urokliwej i kameralnej miejscowości Bukowiec. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 463 zł53,07 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł74,90 m² 9 679,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - Muchobór Wielki, ul. L. Tyrmanda opis: na sprzedaż ciepłe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią o powierzchni użytkowej 74,9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z balkonem na Mokotowie - bez prowizji i pcc Odbiór 2026 Q4 Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego, położone na prestiżowym Mokotowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,37 m² 8 081,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe 49m, w atrakcyjnym rozkładzie, na osiedlu Michałów. Ocieplony, monitorowany blok, z dużą, nowoczesną windą oraz podjazdem dla niepełnosprawnych. W pobliżu wygodny parking.

Szczegóły ogłoszenia

297 999 zł48,65 m² 6 125,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje do własnej aranżacji | 48,65m2 | balkon | zielona, spokojna okolica - michałkowice Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 060 zł40,20 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie Centum Inwestycji Deweloperskich już gotowe, 40 metrowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze bloku przy ul. Św Kingi w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 40,20 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 300 zł48,50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł34 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie wałbrzych ok dworca kolejowego. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji, blisko dworca kolejowego Wałbrzych z dobrym dojazdem do obwodnicy Wałbrzycha i wyjazdu z miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł24,21 m² 7 682,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nie kupuj kota w worku. Wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect. Zapewnia Ci ona aż 12 miesięcy ochrony przed awariami i pełny spokój po transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł32,10 m² 6 199,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum, ulica hetmańska, 1 pokój, IV piętro, parking ze szlabanem, do remontu. Wgn Nieruchomości ? Oddział Elbląg prezentuje na sprzedaż mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł81,60 m² 7 659,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Słoneczne widoki z przestronnego mieszkania na ul.Grunwaldzkiej 90 (wejście przez klatkę 92) Przed prezentacją zapraszamy do obejrzenia filmu z nieruchomosci:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 840 zł61,30 m² 8 708,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w centrum Mieszkanie przestronne i ustawne. Znajduje się w budynku 2 Mieszkanie wyróżnia duży i ustawny przedpokój, przestronny balkon oraz dające dużo.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł50,50 m² 15 049,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Uwaga, okazja - przepiękne słoneczne mieszkanie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na 2p. na strzeżonym zamkniętym zielnym osiedlu. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opis 0% prowizji pełna obsługa pośrednika,Posiadamy licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, co daje gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Zamieszkaj w wyjątkowej kamienicy nad Odrą!.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł64,40 m² 8 540,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania w fantastycznej lokalizacji z dogodnym parkingiem. Mieszkanie w bloku dwupiętrowym położone jest na idealnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34 m , położone na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy ul. Helclów, stare Miasto. Kamienica po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł61,78 m² 12 123,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł46,70 m² 9 421,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na os. Europejskim w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie o powierzchni 46,7 m2, na 1 piętrze. Lokal składa się z przestronnego salonu i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,49 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka -przedpokój dodatkowe informację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł46,70 m² 11 991,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Elegancki apartament 2-pokojowy Przedstawiam wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 46,70 m , położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowej inwestycji. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł97,80 m² 6 809,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne, częściowo wykończone mieszkanie o powierzchni 97,90 m2, położone na drugim piętrze w budynku mieszkalno-usługowym w Krzyszkowicach (10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

276 150 zł25,28 m² 10 923,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż mieszkania w nowym apartamentowcu | 25,28 m | Parter | Cicha i spokojna okolica Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,28 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

353 500 zł37,10 m² 9 528,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler bardzo poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,50 m² 15 022,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

English version below Emmerson prezentuje Szukasz mieszkania w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa? świetnie! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - Bronowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28 m² 21 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Freedom oferuje na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych atrakcji Starego Miasta, licznych restauracji, klubów.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł76,46 m² 5 493,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wiechlice, mieszkanie 3 pokoje z ogródkiem, 76 m2, cena 420 000 zł, sprzedam. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania o powierzchni 76 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 345 000 zł65,32 m² 20 590,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży trzypokojowego apartamentu o pow. 65,32 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Czy szukasz mieszkania w wyjątkowej lokalizacji w Bydgoszczy, z widokiem na rzekę i dostępem do natury? Marzysz o tarasie, ciszy i kameralnym budynku z windą?.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł31 m² 15 161,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Wybickiego, dzielnica Krowodrza Górka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 096 032 zł97,86 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe Apartamenty na Osiedlu Dworska - Ptasie, katowice Brynów Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, elegancję i naturę. Nowe Osiedle Dworska na katowickim Brynowie to renomowana.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł50 m² 12 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3 pokojowego mieszkania na Wildzie. Mieszkanie o powierzchni 50m2, usytuowane na 2 piętrze bloku przy ulicy Rolnej. Opis mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 656 zł27,82 m² 16 989,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne w Gdańsku z inteligentnymi systemami smart home zapewniają komfort i wygodę codziennego życia, idealne dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł43,85 m² 21 208,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament klasy premium Z widokiem na kopiec I panoramę krakowa W pełni umeblowane | Staranny projekt wnętrza | Doskonała lokalizacja | Zakup inwestycyjny Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł82 m² 10 609,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Oferta sprzedaży mieszkania ursynów (zielony) Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł37,50 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń. Oferujemy na sprzedaż przestronne, gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,77 m² 8 078,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości 4 Kąty posiada w ofercie wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie o łącznej pow. 61,77 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł115 m² 7 478,26 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m | ul. Wrocławska, kraków | Idealny pod hostel lub prywatny akademik! Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m , położony przy.