dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł41 m² 13 285 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Okazja 2-pok/ 41,50m2 Balkon Ogród Garaż, przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie 41,50m2 znajdujące się na ul. Jurija Gagarina. Nieruchomość składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

295 000 zł83 m² 3 545,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

W rm Nieruchomości R-ealizujemy M-arzenia nie pobieramy prowizji od strony kupującej Kochasz klimat kamienic? Ta propozycja jest dla Ciebie! Budynek i okolica Z przyjemnością prezentujemy Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

499 900 zł97 m² 5 153,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 500m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

980 000 zł62 m² 15 680 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Możliwe rozpoczęcie procesu kupna-sprzedaży wcześniej, natomiast wydanie lokalu najpóźniej w kwietniu. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w siedmiopiętrowym budynku (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Druhny Hanki

Kraków,małopolskie

485 000 zł34 m² 14 265 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Ruczaj w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - dużego jasnego pokoju - otwartej kuchni - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Pułku Szwoleżerów

Chełm,lubelskie

339 000 zł61 m² 5 540,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu urokliwą i przestronną nieruchomość o atrakcyjnej lokalizacji. To przestronne mieszkanie posiada 3 pokoje, co daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

465 084 zł43 m² 10 703,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska (ujeścisko). Jest one zaaranżowane w stylu skandynawskim pełnym minimalizmu oraz poszanowania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zgody

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania przytulna kawalerka o powierzchni 32 m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w kamienicy. Salon 22m2, wyposażenie jak na zdjęciach, aneks kuchenny wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł45 m² 12 892,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z ogródkiem i tarasem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł73 m² 7 250,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w dzielnicy Niebuszewo, w kamienicy na czwartym piętrze. Mieszkanie przeszło generalny remont 4 lata temu. Nieruchomość jest obecnie przystosowana pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

195 000 zł34 m² 5 752,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż prezentujemy Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się w Boguszowie Gorcach. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 33,9m 2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł31 m² 3 838,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31m2 , usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy zlokalizowanej przy ul. Zachodniej(dzielnica górny Sobięcin) ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym 31m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł30 m² 12 847 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 1 pokojowe na osiedlu Sady w Kielcach o powierzchni 29,5m2. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z windą z piękną panoramą na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Twardowskiego

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł54 m² 10 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie os. Mieszka I Szukasz mieszkania usytuowana w świetnej lokalizacji, zaledwie 15 minut spacerem od Centrum Miasta, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

290 000 zł49 m² 5 937,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z balkonem położone na 2 piętrze w trzypiętrowym bloku - w centrum miasta. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - dostęp do pełnej infrastruktury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł61 m² 19 802 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szanowni Państwo, z przyjemnością i niekłamaną dumą prezentuję Państwu unikalne mieszkanie o powierzchni 60,67 m2 przy ulicy Spiskiej, w atrakcyjnej części Starej Ochoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł53 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferujemy na sprzedaż, bardzo atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie Rozkład mieszkania: - salon 16 m2 - sypialnia 12 m2 - sypialnia 8 m2 - kuchnia 7 m2 - łazienka 3 m2 - wc 1 m2 - przedpokój 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ratusz

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł43 m² 17 418,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Tylko W naszym biurze! Unikatowa oferta- apartament w samym Centrum Rynku. Mieszkanie dwustronne, okna na Rynek i przejście Garncarskie Klimatyczny apartament 2- pokojowy o pow. 43 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zakopane

Zakopane,małopolskie

910 000 zł50 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament znajduje się w Kościelisku (zaledwie 3km od Krupówek) w ciekawym architektonicznie obiekcie. Apartament jest usytuowany na I piętrze z balkonem z którego możemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł44 m² 4 420,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Do sprzedania mieszkanie na Nowym Mieście przy ulicy Piłsudskiego w Wałbrzychu. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, ocieplony, wybudowany w latach 90-tych z cegły. Znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

935 877 zł60 m² 15 642,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 3 pokoje o powierzchni 59,83 m2 (C9-6-30) na 6 piętrze z balkonem z ekspozycją zachodnią. Piękny widok! bardzo dobrze doświetlone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Białystok,podlaskie

545 000 zł49 m² 11 122,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne i ciche mieszkanie w bloku położonym w centrum miasta z dala od ruchliwej ulicy. Wokół zielono i spokojnie. Nieruchomość przeszła generalny remont pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

473 616 zł54 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park B3! ostatnie wolne 3 pokoje! - Salon od południa / dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł51 m² 11 054,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50,66m2 położone w Poznaniu( Centrum) przy ul. Królowej Jadwigi( róg ul. Karmelickiej). Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bergiela

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na gdańskim Zakoniczynie przy ul. Bergiela! Miejsce to charakteryzuje się połączeniem terenów zielonych z nowoczesnymi osiedlami. W okolicy zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieniewicka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł44 m² 20 431,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przestronne mieszkanie ze świetnym rozkładem na Żoliborzu znajdujące się w kamienicy z 1956r z duszą. Mieszkanie zostało odświeżone i jest wynajmowane. Lokalizacja: usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł38 m² 14 079 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz dwupokojowego mieszkania w niskiej zabudowie i pasie nadmorskim? Idealnie trafiłeś! atuty: - świetna lokalizacja w samym sercu Przymorza, - słoneczne, - świetnie skomunikowane, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

588 288 zł46 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 45,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł63 m² 5 942,95 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Wzgórze Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł43 m² 10 702 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego w Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 993 zł31 m² 14 610,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Soltysowicka 30m2/2 pokoje /media miejskie! Mieszkanie składa sie z salonu z aneksem, drugiego pokoju sypialnianego i osobnej łazienki. Mieszkanie jest w pełni wyposażone: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

629 000 zł52 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnia i panoramą na cała Gdynię -w dzielnicy Działki Leśne przy ul. Warszawskiej. Miejsce, w którym zgodnie zazębiają się dwa klimaty -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

469 402 zł42 m² 11 419,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja- chorzów Centrum- 2 pokoje- 41,54m2 Rabaty nawet do 10% dla inwestorów- tylko do końca grudnia! Szukasz mieszkania pod inwestycję? Zapytaj mnie o pełną ofertę W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

537 537 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł74 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Warszawa Wilanów, ul. Sarmacka Oferta dla osób ceniących dobrą lokalizację i komfort codziennego funkcjonowania. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

694 476 zł69 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

860 000 zł106 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

> inwestycja W stanie deweloperskim najwyższej jakości < na sprzedaż dwa apartamenty w stanie deweloperskim znajdujące się na pierwszym piętrze w domu jednorodzinnym - dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

539 000 zł61 m² 8 792,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, w Pełni Wyremontowane Mieszkanie w Gdyni Oksywie - Idealne dla Rodziny! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jarocka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

310 000 zł30 m² 10 264,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Informacje pod numerem. Na sprzedaż nowocześnie wykończona Kawalerka o powierzchni 30,2 m2 znajdująca się na 3 piętrze (w budynku 4 piętrowym) przy ulicy Jarockiej, osiedle Jaroty. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta dostępna tylko W naszej agencji opis lokalu Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowej kamienicy z 1959 roku, wyposażonej w windę i położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

485 000 zł86 m² 5 632,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie centrum Jeleniej Góry. Lokal położony jest na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy. Na powierzchnię użytkową 81.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij