dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Nieruchomości Optima prezentują możliwość zakupu 2 pokojowego mieszkania w odnowionym budynku przy ul. Wyczółkowskiego. Mieszkanie znajduje się na najbardziej lubianym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wolbrom

Wolbrom,małopolskie

399 000 zł62 m² 6 392 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż mieszkanie w Wolbromiu przy ul.Wiejskiej o powierzchni 62,42m2. Nieruchomość usytuowana na IV piętrze, w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł65 m² 14 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam mieszkanie do sprzedaży znajdujące się na kameralnym osiedlu w zabudowie szeregowej przy ul. Motylkowej. Nieruchomość powstała w 2015 roku, mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Będzin,śląskie

260 000 zł53 m² 4 861,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Piastowska, 3 - pokojowe mieszkanie w niskim bloku z widokiem na Zamek. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy w Wałbrzych przy ulicy Wolności. Lokal ma 42m2 powerzchni użytkowej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi , kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleska

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł47 m² 10 548,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż bardzo zadbane, rozkładowe mieszkanie usytuowane przy ul. Oleskiej na Zakrzowie, mieszkanie mieści się na 7 piętrze zadbanego 11 piętrowego budynku. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

744 000 zł42 m² 17 542,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 34.5 m2 + 7m2 (dodatkowy przynależny pokój) Mieszkanie mieści się na 8 piętrze 8-piętrowego budynku z lat 60-tych Lokal składa się -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

1 744 900 zł87 m² 19 998,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikatowe, dwukondygnacyjne mieszkanie w najprężniej rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Woli Młynów. Jego powierzchnia to 87.25m2, z dodatkowym 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

614 000 zł52 m² 11 830,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komandorska 3 pokoje /rozklad/54m2! Polecamy na sprzedaż mieszkanie znajduje się w wieżowcu na pierwszej kontygnacji - wysoki parter. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowy Apartament 4 pokojowy o pow. 74,3m2 w jednej z bardzo atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki i bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w centrum Piły. ul. 11 Listopada! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

526 289 zł51 m² 10 327,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 3 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 50,96 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Nowa Ruda,dolnośląskie

300 000 zł75 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Nowej Rudy z ogrodem na zamkniętym osiedlu. Ul. Stefana Żeromskiego W skład mieszkania wchodzą: - przestrzenny rozkładowy przedpokój - 3 duże pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świrskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Gdańsku, w spokojnej dzielnicy Zakoniczyn, przy ulicy Świrskiego. To trzypokojowe mieszkanie o powierzchni zapewniającej wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

390 000 zł48 m² 8 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu dla mieszkańców spoza ue Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe na parterze niskiego bloku z wielkiej płyty, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

515 928 zł46 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,48m2 z ogrodem o pow. 60,09m2! Mieszkanie znajduje się parterze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł67 m² 6 840,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty niska zabudowa stan deweloperski jasne wnętrza 3 miejsc parkingowych 3 pokoje dwa balkony strych 6,5m2 bezczynszowe Opis Przedstawiam Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

316 900 zł37 m² 8 473 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu ksm. Powierzchnia - 37,4m2 Mieszkanie jest po remoncie. Wymieniony został pion wodny i kanalizacyjny. Nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

359 000 zł51 m² 6 977,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 51,45m 2 wraz z balkonem oraz dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok. 10 m2 na os. Staszica w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myślenice

Myślenice,małopolskie

339 000 zł34 m² 9 898 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 34,25m2 położone na pierwszym piętrze (II kondygnacja) bloku na os. 1000-lecia. Mieszkanie składające się z jednego dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 939 810 zł188 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Oddane do użytku. Salon z jadalnią 67,88 mkw. Kuchnia 15,25 + spiżarnia 3,32. Trzy sypialnie od 13,02 do 21,08 mkw. Dwie łazienki + wc. Garderoba. Taras 27,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 492 zł60 m² 9 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

jeżeli szukasz ciszy i spokoju, to jest Twoje miejsce. Cisza i spokój w świetnej cenie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,15 m2, z balkonem. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 900 zł51 m² 2 759 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy śródmieście idealne do połączenia funkcji mieszkalnej I prowadzenia własnej firmy. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,70m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

419 000 zł56 m² 7 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko W ofercie biura rzeszowskie - nieruchomośći! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m2 z dużym ogrodem - około 120m2 Mieszkanie znajduję się w nowopowstałej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

758 992 zł65 m² 11 709,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Karłowice/polanowice | 3 pok. | wysoki standard! .! Mieszkanie 3-pokojowe wykończone w wysokim standardzie! Nieruchomość MILART z 2017 roku! Bliski dojazd do A8, S5! Oferuję pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bąkowa

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł67 m² 11 974 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w Kielcach w wyjątkowej kameralnej inwestycji na zamkniętym osiedlu w apartamentach wrzosowa Tylko u nas. Mieszkanie jedyne W swoim rodzaju dla wyjątkowego klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 000 zł60 m² 6 302,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż niezwykłe mieszkanie zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim, w spokojnej okolicy na 1-piętrze w bloku 4-piętrowym wybudowanym z cegły. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 996 zł52 m² 11 501,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pok | Wojnów- perkusyjna | duży parking!.!TOP Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym. Dwa oddzielne pokoje plus pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bulwary Marszałka Józefa Piłsudskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

189 000 zł55 m² 3 432 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas- wyłączność! Zapraszam biura do współpracy. Nieruchomość z założoną księgą wieczystą. Nietuzinkowe, ciekawe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55,07 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Białystok,podlaskie

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą fajnego mieszkania z pięknym widokiem, położonego przy ul. Hallera na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku, gotowego do wprowadzenia się lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

478 996 zł38 m² 12 739,30 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Plac Legionow - centrum lux 2 pokoje okazja!top! Polecamy na sprzedaz komfortowe, bardzo nowocześnie, urządzone i zaplanowane przez projektanta wnętrz mieszkanie (pierwotnie dwupokojowe), po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł71 m² 12 027,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

71 M / 3 pokoje / garderoba / taras / 2008 / garaż / komórka lok. / winda / tęczowa Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne, rozkładowe, 3 -pokojowe mieszkanie z dużym , narożnym balkonem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Alabastrowa

Baranowo,wielkopolskie

889 000 zł81 m² 10 945,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kowalska

Radzewo,wielkopolskie

579 000 zł77 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży mieszkania z ogrodem w cichej i kameralnej miejscowości Radzewo koło Kórnika w woj. wielkopolskim Radzewo jest to fantastyczne miejsce dla wszystkich, którzy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

538 644 zł65 m² 8 258,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liwska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł38 m² 19 737 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowe, nigdy niezamieszkiwane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.95m2 znajdujące się na Bródnie w nowej inwestycji z 2023 roku przy ulicy Liwskiej 2. Dodatkowo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

383 000 zł59 m² 6 480,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu Bardzo atrakcyjne lokalizacyjnie mieszkanie na ul. Wojska Polskiego w pobliżu świeżo wyremontowanej drogi wojewódzkiej 764 przez co niniejsza lokalizacja zyskała na atrakcyjności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Malbork,pomorskie

265 000 zł45 m² 5 863 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Galeria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m2 znajdujące się na parterze w bloku przy ulicy Słowackiego w Malborku. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

550 000 zł57 m² 9 701,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 56,69 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 26,00 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

577 410 zł73 m² 7 938 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w Redzie, o powierzchni 72,74 m2, dla osób aktywnych i ceniących bliskość natury, na terenie inwestycji charakteryzującej się unikatową architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

865 541 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na Prądniku Białym. Do dyspozycji mieszkańców prywatny park. Zakup bez prowizji, bez podatku pcc. Metraż: 58,09 m2 piętro: 2 cena: 865.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij