dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

299 079 zł35 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy unikalne mieszkanie 1-pokojowe na parterze z tarasem i ogromnym ogrodem (76,78m2)! Cena mieszkania: 299079zł do końca Lutego! Cena brutto m.p. naziemnego: 25 000 zł. Cena brutto m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

564 410 zł51 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe kompaktowe mieszkanie z balkonem Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Witkiewicza

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł26 m² 16 287,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w pięknej Oliwie, dzielnicy doskonale zlokalizowanej na mapie Trójmiasta. Mieszkańcy doceniają tę dzielnicę ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 906 zł40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł81 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opis U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wiślańska

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł25 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna, ciepła kawalerka na 10 (przedostatnim) piętrze - 24,90m2 z pięknym widokiem. Ogrzewanie i media miejskie niski czynsz Do mieszkania przynależy piwnica Umeblowana Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 890 zł49 m² 12 571,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super park/borek lokalizacja al.Dębowa/dla Rodziny Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m kw na Borku przy alei Dębowej w bloku z lat '80. Cały teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Łódź,łódzkie

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu wygodne mieszkanie o powierzchni 43m2 znajdujące się na pierwszym piętrze bloku zlokalizowanym na Bałuty-Doły. W sąsiedztwie asp i zieleńca. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

1 078 339 zł98 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchn 98,12 mkw. usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy duży tara- 79mkw. Inwestycja wznoszona jest we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

1 070 000 zł79 m² 13 554,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78,94 m2 zlokalizowane przy ulicy Kopisto w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

We speak english. English describe below. Opis mieszkania Wygodne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50m2 posadowione jest na 1 piętrze nowego i kameralnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

387 000 zł45 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w nowoczesnym 4 piętrowym budynku na Polesiu. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tychy

Tychy,śląskie

515 387 zł61 m² 8 383 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Narożne 4pok na zachód z dużym 9m2 balkonem. Idealne mieszkania na inwestycje: apartament w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Oferta bezpośrednia Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł52 m² 13 119,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

50 M / 2 pokoje Z balkonem/os. Kuchnia/ zamknięte osiedle Z ochroną/ tęczowa Do sprzedaży ładne, w pełni rozkładowe , 2 -pokojowe mieszkanie ,położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł48 m² 18 237,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,65 m2 z balkonem i komórką lokatorską na Ochocie. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

323 888 zł41 m² 7 919,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł45 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania trzypokojowego o łącznej powierzchni 45,36 m . Mieszkanie znajduje się w urokliwej dzielnicy Pogodno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

691 720 zł62 m² 11 192,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw208-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera bezpieczną umową deweloperską. Świetna lokalizacja inwestycji od strony południowo- zachodniej Wrocławia - to spokojna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

684 000 zł58 m² 11 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2pok 51.5m2 taras 6.3m2 blisko morza IIQ24 Ekspozycja południowa. Salon z aneksem - 29 m2 Sypialnia - 12.5 m2 Łazienka - 5 m2 Przedpokój - 4.5 m2 Taras - 6.3 m2 Jeżeli jesteś zainteresowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Tarnów,małopolskie

299 000 zł43 m² 7 031,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż mamy dla Państwa nowoczesne, atrakcyjnie urządzone mieszkanie o wysokim standardzie, o powierzchni 42,52 m2, usytuowane na 3 piętrze bloku z cegły znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

635 000 zł45 m² 14 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe ul. Łużycka Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m 2 na 3 piętrze w bloku 10-piętrowym z windą przy ul. Łużyckiej (podgórze Duchackie). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zabrze,śląskie

314 000 zł96 m² 3 281,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność! nowa niższa cena! Biuro nieruchomości Projekt Kwadrat zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania wraz z poddaszem oraz możliwością korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórska

Kraków,małopolskie

5 052 320 zł194 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Termin realizacji: IV kw 2023 / I kw 2024 Przestronny apartament 5-cio pokojowy z imponującym balkonami okalającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Łokietka

Poznań,wielkopolskie

619 000 zł74 m² 8 364,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania mieszczącego się na parterze w niskim bloku na os.Łokietka. Na powierzchnię 73m2 mieszkania składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Sosnowiec,śląskie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Kazimierza Puławskiego. Lokal z bardzo dobrą lokalizacją we względu na bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abramowskiego

Łódź,łódzkie

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu fantastyczną kawalerkę w świetnej lokalizacji; w centrum miasta, za razem w cichej i spokojnej okolicy pasażu Abramowskiego Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz dużego mieszkania Z potencjałem W bardzo atrakcyjnej cenie, oddalonego 10 minut pieszo od ratusza, na zazielenionym osiedlu podleeśna-ta oferta jest idealna! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gałczyńskiego

Pruszków,mazowieckie

560 000 zł43 m² 13 114,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 42,70 M2, 2 pokoje, pruszków- bez pośredników (pruszków, mazowieckie, gałczyńskiego) Na sprzedaż: mieszkanie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy na osiedlu sunhouse,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie w centrum miasta, w pełni umeblowane, bezczynszowe z parkingiem. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta, odmalowane we wrześniu 2023. Od momentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

515 000 zł36 m² 14 385,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem. / rezerwacaja / posiadam inne mieszkania w tej okolicy! Zapraszam do kontaktu / os. NA lotnisku/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

516 480 zł34 m² 15 181,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka z widokiem na rzekę na prestiżowym osiedlu, gdzie architektura łączy historię z współczesnością. Osiedle to oferuje nowoczesne wnętrza, luksusowe wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Jawor,dolnośląskie

195 000 zł42 m² 4 698,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne, bez pośredników. Sprzedam mieszkanie bezczynszowe w kamienicy w centrum Jawora, ul. Chrobrego, o powierzchni 41,5m2, składające się z pokoju, osobnej toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

626 500 zł39 m² 16 113,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Podwyższony standard, zielone dachy, nowoczesny budynek, ładowarka do samochodów elektrycznych, bliskość natury, pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki i szybki dojazd do Centrum - oto zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zygmunta Augusta

Kraków,małopolskie

2 612 900 zł154 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1917

Duże mieszkanie w centrum miasta - do remontu. Nieruchomość: mieszkanie o łącznej powierzchni 153,7 m2 zlokalizowane jest na I piętrze w II - piętrowej kamienicy z 1917 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska

Katowice,śląskie

397 000 zł59 m² 6 728,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m2 w Katowicach na ul. Kijowskiej, w skład którego wchodzą: 3 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój balkon piwnica Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 334 000 zł101 m² 13 224,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Oddane do użytku Apartament na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

895 600 zł52 m² 17 199,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od Dewelopera 0% Prowizji 0% bez pcc Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w prestiżowym kompleksie na Woli Justowskiej. To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

729 000 zł67 m² 10 950,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun ofertymariusz Poręckitel.Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,57 m Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyremontowane mieszkanie o powierzchni 66,57 m zlokalizowane na.