dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

552 500 zł52 m² 10 524 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gwarancja ceny do końca marca lub lipca bez notariusza! *myślisz o zakupie mieszkania przy skorzystaniu z najnowszego programu "mieszkanie na start" - to twoja szansa na zarezerwowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

455 000 zł47 m² 9 671 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza. Idealne dla pary bądź jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

389 935 zł40 m² 9 712 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Specjalne promocje na mieszkania oraz miejsca postojowe przygotowane na ten tydzień! Zarezerwuj termin spotkania już dziś! W ofercie 3 osiedla w okręgu Manufaktury + Parku na Zdrowiu +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejskiego

Częstochowa,śląskie

390 000 zł82 m² 4 756,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż duże rozkładowe mieszkanie o powierzchni całkowitej około 82m2 w centrum Częstochowy, zlokalizowane przy ul. Nowowiejskiego 14. Mieszkanie w dzielnicy Śródmieście jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dusznicka

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł64 m² 14 046,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie , w okolicy ulicy Dusznickiej: w doskonałym położeniu: gaj/krzyki przy ch Ferio Gaj z pełną infrastrukturą handlowo-usługową i rekreacyjną (park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł72 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Szukasz mieszkania na Wawrze? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić się na prezentację lub masz jakieś pytania? -> Dzwoń mieszkanie Oryginalne mieszkanie pełne przestrzeni (także tych ukrytych).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł31 m² 13 006,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 30,6 m . zlokalizowaną na zamkniętym osiedlu we Wrocławiu Do mieszkania przynależny jest ogródek o powierzchni 30,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł70 m² 28 557,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

3 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Śródmieściu Południowym. Zaprojektowane przez architekta wnętrz. Mieszkanie jest dwustronne, z klimatyzacją, lokal znajduje się na 2 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

759 080 zł54 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 6-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

873 000 zł72 m² 12 177,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kraków, banacha obsługa bezprowizyjna, pez pcc, bez ukrytych kosztów Do sprzedaży mieszkania w nowej inwestycji gotowe do odbioru i wprowadzenia się. Do dyspozycji mieszkania o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

829 000 zł53 m² 15 641,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze VII piętrowego budynku przy ul.Okulickiego. Składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

588 175 zł38 m² 15 357 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z nowoczesną odsłoną miasta w mieście. Spokojna okolica i rodzinna wygoda w jednej inwestycji przy Parku Grabiszyńskiem. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionu AK Parasol

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł46 m² 16 346,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Twoje wymarzone mieszkanie na Woli - blisko metra i z mnóstwem udogodnień! Szukasz komfortowego mieszkania w prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Częstochowa,śląskie

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Norwida, dzielnica Wyczerpy w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o powierzchni ok 53m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Toruń,kujawsko-pomorskie

490 000 zł48 m² 10 315,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości! Komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Podchorążych w Toruniu - tzw. osiedle Słoneczne Tarasy - bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

756 006 zł73 m² 10 384,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, w południowej części Wrocławia. Cicha okolica w bliskości centrum miasta. W pobliżu liczne tereny zielone, spacerowe. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tymiankowa

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł80 m² 8 613 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2. Nieruchomość składa się z: - salonu - sypialni 1 - sypialni 2 - kuchni - łazienki z wanną i kabiną prysznicową - przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

785 000 zł51 m² 15 392,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz pięknie urządzonego mieszkania w spokojnej okolicy? To świetnie trafiłeś! Poznaj naszą ofertę. Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Częstochowa,śląskie

305 000 zł56 m² 5 446,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Kontkiewicza 13, dzielnica Wyczerpy w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

2 490 000 zł101 m² 24 653,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowy apartament na Woli może być Twój. Apartament na ostatnim piętrze. Salon z aneksem ponad 40 mkw, cztery sypialnie. Zaletą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł44 m² 19 177,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Słoneczny apartament o powierzchni 44 m2 | 2 pokoje wykończone i zaaranżowane w nowoczesnym stylu | 5 piętro I Osiedle Impuls ze starannie zaprojektowaną małą architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł42 m² 12 589,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Top 2-pok/ 41,50m2 Ogród Garaż Balkon Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie 41,50m2 znajdujące się na ul. Jurija Gagarina. Nieruchomość składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

330 800 zł28 m² 11 648 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta promocyjna tylko do końca tygodnia - specjalne rabaty na mieszkania oraz miejsca postojowe, w tym wyższe rabaty dla klientów gotówkowych! +bezpłatna pomoc dedykowanego doradcy kredytowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł60 m² 10 483,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie znajduje się przy ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu 3 pokoje 60 m2 Balkon Pełen rozkład Media miejskie Piętro 1 z 10 Świetna lokalizacja Osobno wc i Łazienka Parking za szlabanem przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

786 915 zł39 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - Bez prowizji 0% Prezentujemy do zakupu mieszkanie (a0008) położone w dzielnicy zabłocie na parterze z 100 m2 ogródkiem. Mieszkanie 2 pokojowe 39,15 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajska

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł84 m² 13 053,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej (mieszkanie na prawach domu jednorodzinnego - indywidualne wejście bezpośrednio z dworu) w kameralnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Akacjowa

Goleniów,zachodniopomorskie

699 184 zł113 m² 6 170 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferujemy przestronne mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na III piętrze nowo wybudowanego budynku przy ul. Akacjowej w Goleniowie. Do dyspozycji mieszkańców jest balkon o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prusice,dolnośląskie

480 000 zł110 m² 4 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz dużego mieszkania w spokojnej dzielnicy? Sprawdź ofertę, bo to mieszkanie może być Twoje. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m2 znajduje się na parterze budynku dwurodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Oferta. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Częstochowa,śląskie

165 000 zł32 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję Państwu zakup mieszkania typu M-2, zlokalizowanego przy ulicy Limanowskiego 35/37 w Częstochowie. Nieruchomość w bardzo dobrze zlokalizowanej części miasta, piechotą 7 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 665 zł54 m² 7 243 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dodatkowa promocja dla osób kupujących za gotówkę! *oferta ograniczona czasowo oraz ilościowo! + super oferty promocyjne także dla klientów kredytowych, w tym specjalne rabaty na miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowskiego

Częstochowa,śląskie

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie o powierzchni 61 m2, zlokalizowane w cenionej dzielnicy Północ w Częstochowie przy ul. Michałowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł37 m² 20 624,20 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Niezwykle klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na pograniczu Śródmieścia i Ochoty w okolicy pl. Zawiszy. Mieszkanie trzy lata temu przeszło generalny remont. Nowa zabudowa kuchenna, nowy sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 910 000 zł120 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaoferować piękne dwupoziomowe mieszkanie na Wawrze. Idealne miejsce dla osób chcących mieszkać w mieście, jednocześnie kochających naturę. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

545 000 zł46 m² 11 951,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Nowe Miasto przy ul. Zachodniej. Na powierzchnię 45,6 m składa się: - korytarz, - aneks kuchenny z salonem, z którego można wyjść na duży balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żelazna

Kraków,małopolskie

348 652 zł16 m² 21 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W samym centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 16,03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Siedlce,mazowieckie

375 000 zł38 m² 9 842,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po gruntownym remoncie w centrum miasta przy ul. 3 maja. Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń po remoncie instalacji po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł65 m² 11 360,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia - krzyki/klecina - w pobliżu 2 Parków - Południowego i Klecińskiego. Mieszkanie rozkładowe, zadbane, mierzące 64,7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 600 zł55 m² 7 128 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

419 160 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Uwaga Do mieszkania przynależy ogródek o pow. ponad 47 mkw. Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 39,92 mkw. w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Galaktyki

Szczecin,zachodniopomorskie

759 990 zł84 m² 9 035,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle Galaktyka zlokalizowane jest w północnej części Szczecina przy ul. Galaktyki i Plejady na Warszewie. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku przy ul. Galaktyki 6. Mieszkanie jest.