dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zimowa

Częstochowa,śląskie

646 900 zł84 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W realizacji nowo powstający budynek zb 4 w dzielnicy Wrzosowiak. Do sprzedania widny, przestronny, ustawny apartament w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czumy

Bochnia,małopolskie

415 000 zł46 m² 8 925 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Bochnia ul. gen. Waleriana Czumy - oferujemy funkcjonalne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 (+ piwnica), ulokowane na 4 piętrze w 5-kondygnacyjnym bloku (bez windy). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł76 m² 10 786,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Muchobór Wielki/2/3pok./parter/taras/ogród/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie (można powiększyć o jeden pokój robiąc bezpośrednie przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piaskowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

599 000 zł57 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowy apartament zlokalizowany na zamkniętym i chronionym osiedlu "bałtyk" w miejscowości letniskowej Grzybowo koło Kołobrzegu. Osiedle Bałtyk to oaza zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

400 000 zł40 m² 10 075,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym w Gdyni Cisowej, przy ulicy Kcyńskiej. Lokalizacja Cisowa - najdalej na północny zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimowa

Częstochowa,śląskie

548 350 zł71 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

386 211 zł47 m² 8 234,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,90 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

654 999 zł54 m² 12 129,60 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m2, położone w dzielnicy Śródmieście, centrum, okolice pl. Grunwaldzkiego, 5 min do Rynku. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

282 032 zł33 m² 8 492 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dodatkowa promocja dla osób kupujących za gotówkę! *oferta ograniczona czasowo oraz ilościowo! + super oferty promocyjne także dla klientów kredytowych, w tym specjalne rabaty na miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

659 625 zł45 m² 14 577,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Idealne na start mieszkanie z tarasem. Możliwa osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł38 m² 14 914,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w nowym bloku na osiedlu Klecina. Idealne dla osób szukających spokojnej, zielonej okolicy z licznymi miejscami spacerowymi. Blisko park Kleciński,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

956 350 zł62 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży inwestycji. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe. Lokal będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł25 m² 23 960 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Wyłącznie U nas! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 1-pokojowe mieszkanie znajdujące w świetnej lokalizacji w zadbanym budynku przy ul. Karmelickiej 19. PO generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł45 m² 19 196,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.54 m2 usytuowane na ostatnim piętrze trzy-piętrowego apartamentowca przy ul. Gieysztora. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 130 000 zł71 m² 15 808,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości 3parts partner Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania premium znajdującego się na toruńskiej Winnicy. 4-pokojowy apartament znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Harcerska

Wejherowo,pomorskie

315 000 zł37 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2 m znajduje się na drugim piętrze w dwu piętrowym, kameralnym budynku, co zapewnia dodatkowe poczucie prywatności i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m2. Położone na 1 piętrze zabudowy wielorodzinnej przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

486 492 zł43 m² 11 264 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, na zielonym osiedlu, 2-pokojowe mieszkanie, w atrakcyjnej cenie - czeka na pierwszego właściciela! Możliwe także spotkanie online. Zakup bez prowizji i podatku pcc! bezpłatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

552 500 zł52 m² 10 524 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gwarancja ceny do końca marca lub lipca bez notariusza! *myślisz o zakupie mieszkania przy skorzystaniu z najnowszego programu "mieszkanie na start" - to twoja szansa na zarezerwowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

455 000 zł47 m² 9 671 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza. Idealne dla pary bądź jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

389 935 zł40 m² 9 712 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Specjalne promocje na mieszkania oraz miejsca postojowe przygotowane na ten tydzień! Zarezerwuj termin spotkania już dziś! W ofercie 3 osiedla w okręgu Manufaktury + Parku na Zdrowiu +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejskiego

Częstochowa,śląskie

390 000 zł82 m² 4 756,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż duże rozkładowe mieszkanie o powierzchni całkowitej około 82m2 w centrum Częstochowy, zlokalizowane przy ul. Nowowiejskiego 14. Mieszkanie w dzielnicy Śródmieście jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dusznicka

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł64 m² 14 046,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie , w okolicy ulicy Dusznickiej: w doskonałym położeniu: gaj/krzyki przy ch Ferio Gaj z pełną infrastrukturą handlowo-usługową i rekreacyjną (park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł72 m² 12 472,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Szukasz mieszkania na Wawrze? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić się na prezentację lub masz jakieś pytania? -> Dzwoń mieszkanie Oryginalne mieszkanie pełne przestrzeni (także tych ukrytych).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł31 m² 13 006,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 30,6 m . zlokalizowaną na zamkniętym osiedlu we Wrocławiu Do mieszkania przynależny jest ogródek o powierzchni 30,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł70 m² 28 557,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

3 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Śródmieściu Południowym. Zaprojektowane przez architekta wnętrz. Mieszkanie jest dwustronne, z klimatyzacją, lokal znajduje się na 2 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

759 080 zł54 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 6-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

873 000 zł72 m² 12 177,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kraków, banacha obsługa bezprowizyjna, pez pcc, bez ukrytych kosztów Do sprzedaży mieszkania w nowej inwestycji gotowe do odbioru i wprowadzenia się. Do dyspozycji mieszkania o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

829 000 zł53 m² 15 641,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze VII piętrowego budynku przy ul.Okulickiego. Składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

588 175 zł38 m² 15 357 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z nowoczesną odsłoną miasta w mieście. Spokojna okolica i rodzinna wygoda w jednej inwestycji przy Parku Grabiszyńskiem. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionu AK Parasol

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł46 m² 16 346,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Twoje wymarzone mieszkanie na Woli - blisko metra i z mnóstwem udogodnień! Szukasz komfortowego mieszkania w prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Częstochowa,śląskie

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Norwida, dzielnica Wyczerpy w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o powierzchni ok 53m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Toruń,kujawsko-pomorskie

490 000 zł48 m² 10 315,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości! Komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Podchorążych w Toruniu - tzw. osiedle Słoneczne Tarasy - bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

756 006 zł73 m² 10 384,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, w południowej części Wrocławia. Cicha okolica w bliskości centrum miasta. W pobliżu liczne tereny zielone, spacerowe. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tymiankowa

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł80 m² 8 613 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2. Nieruchomość składa się z: - salonu - sypialni 1 - sypialni 2 - kuchni - łazienki z wanną i kabiną prysznicową - przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

785 000 zł51 m² 15 392,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz pięknie urządzonego mieszkania w spokojnej okolicy? To świetnie trafiłeś! Poznaj naszą ofertę. Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Częstochowa,śląskie

305 000 zł56 m² 5 446,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Kontkiewicza 13, dzielnica Wyczerpy w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

2 490 000 zł101 m² 24 653,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowy apartament na Woli może być Twój. Apartament na ostatnim piętrze. Salon z aneksem ponad 40 mkw, cztery sypialnie. Zaletą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł44 m² 19 177,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Słoneczny apartament o powierzchni 44 m2 | 2 pokoje wykończone i zaaranżowane w nowoczesnym stylu | 5 piętro I Osiedle Impuls ze starannie zaprojektowaną małą architektura.