dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mysłowicka

Siemianowice Śląskie,śląskie

149 900 zł43 m² 3 477,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone w Centrum Siemianowic Śląskich przy ul. Mysłowickiej. Mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy. Posiada balkon, dużą piwnicę, komórkę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

389 000 zł53 m² 7 323,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Olsztynku. Otoczenie Nieruchomość znajduje się przy ulicy Jeziornej 6 w Olsztynku. To miejsce oddalone o około 20 km drogą ekspresową od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Włocławek,kujawsko-pomorskie

148 000 zł24 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam ładna kawalerkę na ulicy Reymonta we Włocławku. 3 piętro. Wszystko jak w opisie. Cena 148 zł do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

365 000 zł61 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prezentujemy Państwu do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o pow. 61,54m2 zlokalizowane na osiedlu Rąbin. Mieszkanie jest usytuowane na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarska

Wrocław,dolnośląskie

675 935 zł66 m² 10 205,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Duże dla Rodziny z balkonem/po remoncie/piwnica Oferujemy na sprzedaż duże ładne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Zakrzowie o łącznej powierzchni 66,20 m2. Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kędzierskiego

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Terespolska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł60 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż! mieszkanie 3 pokoje, praga Południe/ul.Terespolska Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości - urządzone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

718 000 zł68 m² 10 558,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży : przestronnego, rozkładowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68 m2, znajdującego się na 4 piętrze apartamentowca z 2022r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł60 m² 15 144 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż (na zasadzie cesji od dewelopera Devalia) rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w inwestycji "aleje Praskie" przy ulicy Podskarbińskiej 34. Lokal jest odebrany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł49 m² 9 214,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż idealne mieszkanie dla rodziny oraz na inwestycje - funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowana na pierwszym piętrze niskiego, nowoczesnego 4-piętrowego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł37 m² 16 393,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, przestronnego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie. Nieruchomość w stanie umożliwiającym natychmiastowe zamieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

715 792 zł43 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zaprojektowane z pomocą architekta w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wigierska

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł90 m² 9 322,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy Państwa na otoczone zielenią osiedle Platinum Park w Gdańsku. Osiedle oddane do użytku w 2016 roku, składa się z 18 domów w zabudowie szeregowej oraz ośmiu kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sprzeczna

Warszawa,mazowieckie

792 000 zł29 m² 27 003,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu klimatyczne mieszkanie 29,3 m2 usytuowane w prestiżowym apartamentowcu z 2017 roku na ul. Sprzecznej 4. O inwestycji: sprzeczna 4 to istna perełka architektoniczna - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł32 m² 8 403,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** Rezerwacja umowa przedwstepna do 29.02.24 *** NA SPRZEDAŻ 2 pokojowa kawalerka do wprowadzenia, położona przy ul. Broniewskiego, na os. Stasziaca w Gorzowie Wlkp. Lokal mieszkalny ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

949 000 zł56 m² 16 946,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szuwarowa, szwai, bobrzyńskiego, konopczyńskiego, czerwone Maki, green Office Park Do sprzedania przestrzenne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Ruczaju przy ulicy Chmieleniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

365 000 zł57 m² 6 356,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne i słoneczne mieszkanie własnościowe, 3-pokojowe, o powierzchni 57,42 m 2 , znajdujące się na 2 piętrze w bloku na osiedlu XXX-Lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Prosta

Adamówek,mazowieckie

1 600 000 zł242 m² 4 681,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2004

Place4you ma przyjemność przedstawić obszerny i klasycznie elegancki dom w Adamówku w otulinie puszczy Kampinoskiej. Jeśli szukasz solidnie zbudowanego i obszernego domu (łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kombatantów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

322 000 zł42 m² 7 590,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko w Naszym Biurze! makler Nieruchomości prezentują na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,42m , zlokalizowane w spokojnej okolicy na pograniczu kapuścisk/wyżyn ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goleniowska

Szczecin,zachodniopomorskie

407 000 zł40 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa oferta rozkładowego dwupokojowego mieszkania spółdzielczo własnościowego z balkonem, znajdującego się na 3 piętrze do wykończenia. Mieszkanie robione do dopasowania wnętrza pod swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł42 m² 8 037,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania zlokalizowanego na Szwederowie w pięciopiętrowym ocieplonym bloku. Budynek zadbany i świetnie utrzymany. Najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

395 600 zł43 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na Księżu Małym tylko 300-m od zajezdni tramwajowej mpk (pełen rozkład, do generalnego remontu ) Polecam na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

565 446 zł50 m² 11 347,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje 49,83 m2 z balkonem 4,5 m2! Doskonała lokata kapitału! Zamieszkaj w malowniczej części Poznania blisko terenów zielonych oraz doliny Warty! Inwestycja charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Głogów,dolnośląskie

333 888 zł45 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Free home nieruchomości w Głogowie zaprasza do zapoznania się z ofertą na rynku pierwotnym złota podkowa - Etap D ***rolety zewnętrzne gratis! *** Nasza oferta mieszkań deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

250 000 zł56 m² 4 488,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta mieszkania na pierwszym piętrze w wysokim bloku o powierzchni 55,70 m2. Składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, łazienki, przedpokoju, otwartej kuchni oraz salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

505 000 zł32 m² 15 781,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować państwu kompleksowo wyremontowane mieszkanie na osiedlu Centrum B. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w bloku pięciopiętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czarna Białostocka

Czarna Białostocka,podlaskie

189 000 zł36 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam państwu mieszkanie do odświeżenia w Czarnej Białostockej. Na nieruchomość o powierzchni 36 m2 składa się: korytarz, pokój I, salon, kuchnia, łazienka. Mieszkanie na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

500 000 zł53 m² 9 375,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opis Oferta tylko w biurze prospace Nowa cena Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,48 m2 w budynku czterorodzinnym. Pomieszczenia są jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Tychy,śląskie

399 000 zł50 m² 7 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szukasz mieszkania dla siebie w dobrej lokalizacji? A może jednak opłacalnej inwestycji na wynajem? W takim wypadku zaciekawi Cię z pewnością ta propozycja. Oferuję na sprzedaż 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

765 657 zł61 m² 12 551,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Cena dotyczy pakietu: mieszkanie + miejsce garażowe + komórka Białołęka, tarchomin przy skrzyżowaniu ul. Aluzyjnej i ul. Sprawnej > stan deweloperski > rynek pierwotny bez podatku pcc! >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Służby Polsce

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł31 m² 19 354,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu urokliwe mieszkanie o powierzchni 31m2, położone w kameralnym budynku wybudowanym w 1982 roku z windą. Lokal składa się z dużego pokoju, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jantar

Darłowo,zachodniopomorskie

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia od dewelopera! Dostępność II kw 2025. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą komfortowych mieszkań w Darłowie na Osiedlu Bursztynowym. Mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jantar

Darłowo,zachodniopomorskie

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia od dewelopera! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą nową ofertą mieszkań inwestycyjnych w Darłowie na Osiedlu Bursztynowym. Mieszkania są usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Wrocław,dolnośląskie

449 999 zł48 m² 9 373,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Top Krzyki ul. Chorzowska 3p/ 48m2 Piwnica. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Księżu Małym/ wysoki parter. Osobna Kuchnia z oknem. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małej Łąki

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł84 m² 13 675,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Super lokalizacja przy metro natolin mieszkanie 4- pokojowe 84,09 m2 W idealnej lokalizacji na ursynowie znakomicie położone przy ulicy Małej Łąki na Natolinie rewelacyjna lokalizacja do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 865 000 zł97 m² 19 226,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko w The Estate Warsaw! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduje się w idealnym punkcie dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker nowość W silver nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w Błoniu pod Warszawą. Lokal o powierzchni 66m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowia

Lublin,lubelskie

489 000 zł52 m² 9 384 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz niedużego mieszkania? Mieszkania pod inwestycje najmu? Nie chcesz dodatkowo inwestować w remont? Sprawdź te ofertę! Wysoki standard wykonczenia i praktyczny układ. Mieszkanie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

561 494 zł55 m² 10 242,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiślana

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

555 000 zł67 m² 8 249,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Grudziądz ul. Wiślana - mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży atrakcyjny apartament o pow. 67,28m2 położony na trzecim piętrze w bloku z 2019 roku. W budynku winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

424 626 zł62 m² 6 848,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Na obszarze 2 hektarów powstaje jedyna taka inwestycja - komfortowe, nowoczesne osiedle zamknięte i strzeżone, położone na Osiedlu Górczyn (manhattan) przy ulicy Walczaka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij