dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł57 m² 20 339,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na Nowej Pradze w inwestycji Bohema przy ul. Szwedzkiej. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł54 m² 9 181,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 54,35 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 5 kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku. Osiedle położone jest przy ul. Władysława Jagiełły na Gdańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Kraków,małopolskie

540 000 zł33 m² 16 173 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią w Dzielnicy Grzegórzki na Osiedlu Oficerskim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

903 500 zł67 m² 13 387 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski firmy sdp nieruchomości: zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z zerową prowizją dla biura oraz zerowym podatkiem pcc. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowy Dwór

Nowy Dwór,dolnośląskie

359 999 zł37 m² 9 730 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam na sprzedaż, mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na wyższym parterze. Nieruchomość jest położona w cichej i przyjemnej okolicy. Idealna dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miłkowskiego

Kraków,małopolskie

950 000 zł74 m² 12 883,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Victoria Estate prezentuje 4-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy na Ruczaju. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 73.74m2 znajduje się na 1 piętrze z 4 w budynku z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

645 800 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i aż dwoma ogródkami, dwustronne, przeciwległe o powierzchni 64,58m2 i cena poniżej 10tyś/m2! takie mieszkania znajdą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kacza

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł72 m² 17 347 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Z przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się apartamentowcu położonym przy ulicy Kaczej.Ta oferta jest skierowana do rodzin poszukujących komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł52 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 3pok o pow. 52,44m2 z balkonem na os.Staszica. Nieruchomość mieści się w 4 piętrowym bloku z lat 80 tych na pierwszym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

409 277 zł49 m² 8 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jar | watzenrodego | 3 pokoje | aneks kuchenny| 49,37 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania III kwartał 2025 roku. Dostępne również oddzielne garaże z własną bramą garażową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Radom,mazowieckie

259 000 zł47 m² 5 527,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w najlepszym, dwustronnym rozkładzie w bliskim sąsiedztwie Parku Kościuszki i radomskiej Katedry. Lokal położony jest na drugim piętrze, zadbanego i ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Świetna lokalizacja ul. Mickiewicza nieopodal ryneczku. Dwa duże, ustawne pokoje (w kształcie kwadratu). Przestronna kuchnia z dużym oknem, wykończona kaflami, zabudowa kuchenna z agd (kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

895 100 zł67 m² 13 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W samym centrum miasta. Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni ok. 66,85 m2, znajduje się na 4, ostatnim piętrze, 4-piętrowego, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 50 m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 1986 r., Marysin Wawerski. Sprzedawane bez mebli, do częściowego remontu (salon, przedpokój, ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

1 104 396 zł51 m² 21 843,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna wyjątkowe osiedle świetna lokalizacja duży taras termin realizacji: IV kwartał 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

623 100 zł41 m² 15 123,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Idealne na start mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł51 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo, prezentowane mieszkanie to 3 pomieszczenia (salon, sypialnia, oddzielna kuchnia - do aranżacji na drugą sypialnię) ale z uwagi na 100 m taras przynależny do mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł47 m² 16 067,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w budynku (cztery piętra) mieszkalnym w Warszawie - Mokotów. Wykończenie: podłogi - parkiet, glazura; ściany - tynk, terakota; okna - pcv (nowy typ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie jest położone przy ul. Monte Cassino w Szczecinie. W okolicy Park Kasprowicza, urząd Lista, jasne Błonie, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

320 000 zł58 m² 5 536,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Blok z nową elwacją , po termoizolacji. Duża kwadratowa kuchnia, ustawne pokoje.Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

1 189 000 zł64 m² 18 520,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Rzeszowskie -nieruchomości do sprzedania mieszkanie w centrum Rzeszowa w renomowanym apartamentowcu Capital Towers na ul. Podwisłocze. Nieruchomość o powierzchni 64,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

739 368 zł59 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji, bez pcc Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł46 m² 7 505,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja!welcome Home Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1piętrze/3 w bloku po termomodernizacji w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł46 m² 18 681,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta sprzedaży. Ciche, słoneczne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy. Na metraż mieszkania 45,5 m2, składają się salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

159 000 zł35 m² 4 568,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,8 m2, usytuowane na dziesiątym piętrze wysokiego bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jagielnica

Jagielnica,dolnośląskie

360 000 zł86 m² 4 177,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1845

Niższa cena tylko do końca roku! Wyjątkowa oferta mieszkania w pałacu z romantycznym parkiem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł37 m² 5 600,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Fiesta Nieruchomości prezentuje: 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Pomorskiej 60a Powierzchnia mieszkania to 37,32 m2, mieszkanie idealnie nadaje się na inwestycję. Cena 209000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kraków, ul. Łokietka, os. Prądnik Biały Powierzchnia użytkowa: 57,75 m2 Piętro: drugie w trzypiętrowym bloku z 2004 roku Opis Mieszkania: oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

655 000 zł53 m² 12 358,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam wielką przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,51m2, położonego na parterze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

513 133 zł45 m² 11 319,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 000 zł66 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

NA sprzedaż przestronne 3 - pokojowe mieszkanie w pobliżu hotelu Mieszko w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie mieści się w kamienicy na 3 piętrze, nad mieszkaniem znajduje się strych, do ogólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

614 363 zł32 m² 18 915,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa na ul. Rydlówka Apartament 3 A 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Lublina

Lublin,lubelskie

419 730 zł49 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy dla Państwa wspaniałą ofertę mieszkań w nowym budownictwie, na osiedlu Dziesiąta. Bez prowizji I bez podatku pcc 2%! planowane zakończenie inwestycji - grudzień 2024r Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

864 900 zł49 m² 17 651 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela! Z uwagi na bardzo dużą ilość telefonów od biur nieruchomości, pośredników proszę o nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

557 440 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskich Mistrzejowicach zakup bez prowizji I pcc Termin realizacji II/III kw. 2025 r. Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 999 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/wrocław/2pok./PIWNICA/SKY/TOWER/TOP/HIT Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2. Składa się z: -2 pokoi 15m2, 8m2, -kuchni 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

475 000 zł56 m² 8 421,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bezpieczna transakcja bez prowizji od klienta kupującego, bez podatku pcc, bez ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie z tarasem, garażem, komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

349 000 zł48 m² 7 301 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 z balkonem, usytuowane Nad Jarem przy ulicy Leszczyńskiego na 3/ ostatnim piętrze. Świetny rozkład mieszkania dwustronny, duży balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

594 750 zł52 m² 11 548,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

429 990 zł33 m² 13 030 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 2-pokojwe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 33m2 przy ul. Borowskiej na Krzykach - Gaj we Wrocłśawiu Atuty mieszkania: - dobra komunikacja - Lokalizacja - Rozkładowy układ - niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

619 920 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Zamieszkaj na zielonym Oporowie! Trzypokojowe mieszkanie z tarasem o projektowanej powierzchni 55,35 m2 znajduje się na parterze 3-piętrowego budynku z windą. * oferta.