dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta - Apartamentowiec Casa Verona przy ul. Garbary 100 to prestiżowa lokalizacja w centrum Poznania. Łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olbrachtowska

Wrocław,dolnośląskie

689 989 zł60 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o pow. 60m2 w urokliwej dzielnicy Stabłowice we Wrocławiu! Ta spokojna okolica oferuje harmonię między naturą a życiem miejskim. To nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielska

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł73 m² 6 543,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

- r E Z E W A C J A - sprzedam: -> 3 pokojowe mieszkanie 73,2 mkw, położone na ul. Sielskiej w Poznaniu ( doskonale skomunikowane miejsce ) -> mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

309 000 zł49 m² 6 360,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 48,58 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Gliwic - os. Waryńskiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Roosevelta

Legnica,dolnośląskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Roosevelta. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

696 000 zł58 m² 11 948,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe (wg kw 3 pokoje), 58 metrowe mieszkanie, położone w lubianej części dzielnicy Włochy (stare Włochy, ul. Popularna, śląska, techników).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Bogatynia,dolnośląskie

310 000 zł56 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie ciepłe, tanie w utrzymaniu. Zarządzane przez wspólnotę. Do lokalu przynależą dwie piwnice. Na oknach od południa rolety z ustawieniem czasowym. W mieszkaniu duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

252 846 zł26 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Dostępne w sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na parterze o powierzchni 25,54 m2, na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Rzeszowie, osiedle Architektów. Oferta sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 622 zł33 m² 9 470,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

442 720 zł37 m² 12 126 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 2 pokoje 36,51 m2 z balkonem 4,5 m2 w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

783 000 zł54 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 54m2 położonego na pierwszym piętrze. Budynek mieści się przy ul. Ciołka 26, zaledwie 600m od metra Księcia Janusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł49 m² 19 775,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na Muranowie - dzielnica stworzona dla osób ceniących sobie bliskość centrum miasta. W najbliższej okolicy mamy Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 000 zł63 m² 8 370,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biała Posesja Nieruchomości przedstawia Państwu ładne mieszkanie na Bartodziejach Małych, na osiedlu 6 Planet przy ulicy Toruńskiej. Lokal znajduje się na 4 piętrze, to budynek 5 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

579 000 zł61 m² 9 491,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2, bardzo słoneczne (południe i zachód), położone na 1 piętrze w budynku z 1980 roku, zlokalizowane w Gdyni, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 290 000 zł40 m² 32 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży apartament o powierzchni około 40m2, zlokalizowany w wyjątkowym miejscu- na Gubałówce w kompleksie budynków typu aparthotel, wnętrza apartametu oraz budynku wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

420 772 zł37 m² 11 305 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy klasyczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 37,22m2 + loggią 3,5m2. Osiedle położone w zielonej części Poznania- naramowice, doskonale skomunikowane z Centrum Miasta - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł37 m² 12 699,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/wrocław/2pok./PIWNICA/SKY/TOWER/PIWNICA Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2. Składa się z: -2 pokoi 15m2, 8m2, -kuchni 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milczewskiego-Bruna

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł66 m² 6 091,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu do kupienia mieszkanie 3 pokojowe na parterze bloku z 2008 roku. Na jego powierzchnię 65,50m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym oraz dużym, podwójnym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł57 m² 12 854,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe, wcześniej niezamieszkałe, czteropokojowe mieszkanie W stanie idealnym. Znajduję się pierwszym piętrze, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękne trzypokojowe mieszkanie z ogrodem na nowym osiedlu. Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę To mieszkanie o powierzchni 53m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł55 m² 14 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/3pok./parter/balkon/hit/lux./Wrocław Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 140 000 zł68 m² 16 888,90 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie nowy, ekskluzywny apartament z trzema pokojami, usytuowany tuż przy wybrzeżu (900m od morza). Spacer na plażę zajmuje tylko kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

619 999 zł72 m² 8 609,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oleśnica/4pok./PIWNICAx2/BALKON/OKAZJA/AUTOBUS/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 4-pokojowe mieszkanie w Oleśnica na ul. Sikorskiego. Mieszkanie ma 72m2, mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krynica Morska,pomorskie

760 000 zł39 m² 19 437,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowy apartament w pełni umeblowany, w budynku Continental przy ul. Przyjaźni 7 w Krynicy Morskiej nad samym morzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krynica Morska,pomorskie

1 300 000 zł66 m² 19 756,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzypokojowy apartament w pełni umeblowany, z balkonem w budynku Continental przy ul. Przyjaźni 7 w Krynicy Morskiej. Lokalizacja - nad samym morzem, przy plaży. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł45 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowa oferta W mio casa! Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację 2-pokojowego mieszkania w centrum Gdańska. Mieszkanie: na powierzchnię całkowitą 45m2 składają się : - pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

260 000 zł42 m² 6 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem - Lubin - okolice rynku Cena 260 tys Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie trenów zielonych , blok po termomodernizacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stolarska

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł27 m² 20 169 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przedmiotem sprzedaży jest przestronna kawalerka po remoncie generalnym, zlokalizowana tuż obok Starego Miasta w Gdańsku. Mieszkanie usytuowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy, posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Almeryjska

Pogórze,pomorskie

950 000 zł78 m² 12 137,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament zlokalizowany w miejscowości Pogórze, w pobliżu Gdyni, 10 minut od Centrum miasta, 5 km od linii brzegowej z piaszczystą plażą w Rewie i Mechelinkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 724 zł35 m² 9 617,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

198 000 zł35 m² 5 657,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w kamienicy po rewitalizacji o powierzchni 35m składające się z salonu z aneksem i łazienki.Mieszkanie idealne dla singla bądz pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

989 993 zł94 m² 10 562,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Inwestycja blisko centrum/park staszica+balkon/top Oferujemy na sprzedaż duże mieszkanie 5 pokojowe przy ul. Trzebnickiej, niedaleko Leclerca. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ładna

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł15 m² 19 933,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną, która stanowi idealną okazję dla osób poszukujących atrakcyjnej nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji. Oto kilka powodów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Opole,opolskie

390 000 zł36 m² 10 746,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam nowe mieszkanie, dwupokojowe o powierzchni 36,29 m2 z inwestycji deweloperskiej Struxi przy ul. Szmaragdowej na Osiedlu Róży Wiatrów Mieszkanie w podanej cenie jest urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

659 999 zł37 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania na Pradze? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić się na prezentację lub masz jakieś pytania? -> Dzwoń mieszkanie W stanie do wprowadzenia od zaraz. Po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. 1 Maja

Kielce,świętokrzyskie

444 120 zł195 m² 2 277,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Magdalena Banatkiewicz Kancelaria Komornicza nr I w Kielcach zawiadamia na podstawie art. 953 kpc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

494 999 zł67 m² 7 386,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oleśnica/lux./3POK./BALKON/PIWNICA/STRYCH/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Oleśnicy w centrum. Mieszkanie ma 67m2 i składa się z: -3 ustawnych pokoi, -kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

279 999 zł35 m² 8 107 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Siewierz Jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł66 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./hit/komórka/balkon/winda/top Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł96 m² 1 567,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie na ul. Reymonta w Wałbrzychu, znajdujące się na pierwszej kondygnacji. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, spiżarki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

577 000 zł48 m² 12 147,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Gdańsk orunia Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,50 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze, 3 piętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie składa się z: -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij