dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Radwanice,dolnośląskie

679 000 zł71 m² 9 563 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana tuż przy granicy z Wrocławiem. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajduję szkoła podstawowa, park Radwanicki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

499 000 zł72 m² 6 949,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulny i gustownie urządzony apartament w Szczawnie Zdroju. Mieszkanie o powierzchni 71,8 m2 składa się z : - aneksu kuchennego - salonu, - trzech pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

1 911 000 zł91 m² 21 074,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone pod klucz w wyjątkowym standardzie gotowe do odbioru. Bardzo blisko morza. Szczegóły oferty: lokalizacja: plac Kaszubski, gdynia - serce miasta, otoczone kulturą, rozrywką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

558 375 zł45 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

OD dewelopera bez prowizji 3% bez pcc 2% oddanie do użytku już w maju 2025! duży wybór tanich mieszkań Trzy pokoje o pow. 44,67 m2 Salon z aneksem kuchennym 15,95 m2 1 Sypialnia 8,43 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

440 000 zł60 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokoje na osiedlu Solno! Komfortowy, wysoki parter! Oferta dostępna tylko w biurze nieruchomości Prestige. Możliwa zamiana na mieszkanie dwupokojowe! Prestige Nieruchomości prezentuje dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybałtów

Warszawa,mazowieckie

2 082 200 zł123 m² 16 921,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! Bez prowizji! Elegancki apartamentowiec o niepowtarzalnej bryle położony na skraju Kabat, zaprojektowany i wyposażony tak, byś mógł mieszkać komfortowo, zdrowo i oszczędnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł46 m² 7 770,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: w pełni wyposażone 2 pokoje z balkonem na osiedlu ksm! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

950 000 zł49 m² 19 507,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy do zapoznania się z wykończonym mieszkaniem przy ulicy Grzegórzeckiej 76a. Mieszkanie: mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach wymagających najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

734 000 zł64 m² 11 522,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

571 046 zł50 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,57m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

456 708 zł57 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,24 m2. Przestronne mieszkanie z dużym ogrodem. Inwestycji z 2023 roku, przy ul. Dębickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

306 291 zł39 m² 7 965,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o pow. 38,56 m2 z ogródkiem Cena katalogowa: 400.023 zł Cena po rabacie: 328.927 zł Plus GRATIS: Pakiet Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Oława

Oława,dolnośląskie

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Marzysz o dwupoziomowym mieszkaniu z ogródkiem na kameralnym osiedlu? Mamy coś dla ciebie. W Żłobiźnie przy ul. Stokrotki powstaje prestiżowa inwestycja w idealnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł66 m² 19 097,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

***oferta bezpośrednia. Agencjom dziękuję, bardzo proszę się nie kontaktować.Fotografie są objęte prawami autorskimi, bez pozwolenia na kopiowanie i rozpowszechnianie*** Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Gdańsk,pomorskie

1 817 325 zł56 m² 32 411,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Widok na Marine, czyste powietrze, szyk i elegancja. Lokalizacja Apartament powstaje w unikatowej lokalizacji - przy nabrzeżu Martwej Wisły nieopodal Wyspy Sobieszewskiej. To jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

519 000 zł83 m² 6 246,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Mieszkanie w Szczytnikach - Dostępne w III Kw. 2024! Szczegóły Oferty: powierzchnia Całkowita: 83,08 m Typ Zabudowy: szeregowy Ilość Pokoi: 4 Piętro: 1 Piętro Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

564 000 zł30 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie mieszczące się w Dzielnicy Ruczaj w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - duży pokój z wyjściem na balkon - funkcjonalny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

319 000 zł41 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe 40,6 m2, na trzecim piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z salonu z balkonem, kuchni, sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strażacka

Kleszczewo,wielkopolskie

376 926 zł55 m² 6 819,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 55,27m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

380 000 zł53 m² 7 196,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 52,8 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Żagań,lubuskie

499 000 zł110 m² 4 528,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! Żagań ul. Długa , mieszkanie w nowej kamienicy, o powierzchni użytkowej 99,7m2- na sprzedaż. Oferuję duże ,nowocześnie urządzone mieszkanie 3 pokojowe, na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

498 267 zł43 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzednia mieszkanie jednopokojowe stan deweloperski oddane do użytku Katowice Sródmieście połozone w wieży mieszkaniowej w nooczesnym kompleksie budynków.Obowiazkowy zakup garazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł86 m² 15 621 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 90 m2. Ekspozycja dwustronna: kuchnia i salon -południe, dwie sypialnie - północ. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

376 000 zł29 m² 12 965,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie na Os. Staszica, o pow. 29 m2 usytuowane na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie w dobrym stanie, jedynie łazienka wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł60 m² 12 421,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy z dostępem do rozwiniętej infrastruktury. Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makolągwy

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł57 m² 17 489,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Strzeżone osiedle | Cudowne wnętrze | 57,12mkw | Jasne | 3 Pokoje | Dogodna Lokalizacja | Komórka Lokatorska | Miejsce Parkingowe w Garażu Podziemnym | Cicha i Zielona Okolica Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

245 000 zł46 m² 5 326,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46m2 w Strzegomiu. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni z oknem, łazienki razem z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł46 m² 10 843,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Drzwi otwarte 23 marca sobota :) Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Grunwaldzie , na ul. Smardzewskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Bolesławiec,dolnośląskie

470 000 zł71 m² 6 621 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 4-pokojowego, przestronnego i rozkładowego mieszkania o powierzchni 70,99 m2 , przy ul. Wańkowicza w Bolesławcu. Lokal usytuowany jest na ostatnim-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

151 036 zł37 m² 4 074,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zacznij remontować swoje 2-pokojowe mieszkanie od zaraz. Nieruchomość przy centrum, ale w bocznej uliczce, która zapewnia spokój mieszkańcom, może niedługo stać się Twoim domem. Zakochaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

649 343 zł60 m² 10 826 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż cztery pokoje na poznańskim Łazarzu! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie czteropokojowe w powstającym budynku na Łazarzu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

509 000 zł45 m² 11 296 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2 pokojowe ze słonecznym balkonem od strony południowej. Lokalizacja świetnie skomunikowana Pogodno, śródmieście-Zachód, osiedle Mickiewicza, ul. A. Mickiewicza. Miejsca parkingowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Gdynia,pomorskie

2 750 000 zł110 m² 25 093,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: apartament mieści się w samym sercu Gdyni - Kamienna Góra przy ul. Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego w bliskiej odległości od morza i gdyńskiego bulwaru. Kamienna Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

393 088 zł28 m² 13 846 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna nowa kawalerka 28,39 m2 z ogródkiem 20 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł59 m² 14 430 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazyjna cena do końca marca! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowocześnie urządzonego mieszkania o powierzchni 59m2, usytuowanego w prestiżowym osiedlu viva jagodno przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł34 m² 18 445,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Świetna lokalizacja kamienicy, w sąsiedztwie Łazienek Królewskich (odległość 130m) Mieszkanie z widokiem na podwórze, w oddali na Park. Kamienica z 1938r. po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale Staromiejskie

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł28 m² 19 607,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się przy ul. Podwale Staromiejskie, w sąsiedztwie zabytkowej Hali Targowej. Nieruchomość: przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurierów Armii Krajowej

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł56 m² 10 431,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam ofertę mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Orunia Górna, zaledwie 500 metrów od pętli tramwajowej przy Alei Vaclava Havla. Nieruchomość: lokal znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

169 000 zł49 m² 3 455,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem w Świebodzicach. Mieszkanie znajduje się na I piętrze. Przed budynkiem duży wygodny.