dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

535 500 zł51 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy pokoje oraz balkon, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

269 000 zł67 m² 4 014,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedaży duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 67,23 m2 z możliwością podziału na dwa mniejsze mieszkania ( około 30 m2 i około 40 m2). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Naukowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł115 m² 21 739,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesny, jasny i cichy apartament 4 pokojowy usytuowany w sercu zielonych Starych Włochów w kameralnym, dwukondygnacyjnym budynku mieszczącym 7 mieszkań. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Kraków,małopolskie

700 000 zł35 m² 20 138,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

/english below/ Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w ścisłym centrum Krakowa - mieszkanie na trzecim piętrze (ostatnim) po generalnym remoncie w 2020 roku. Inwestuj po krakowsku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

699 000 zł112 m² 6 228,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Apartament dwupoziomowy z przepięknym widokiem na staw i z ogrodem już od 5tys zł za m2. Bez prowizji I bez pcc Termin oddania jeszcze W tym roku! W sprzedaży cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

340 000 zł118 m² 2 881,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Śródmieściu Wałbrzycha. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 118 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niecia

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł37 m² 11 391,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,87 m2 zlokalizowane przy ul. Niecia w Rzeszowie, oś. Staromieście. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

479 000 zł65 m² 7 403,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania słoneczne, 64,7 m2, 3 pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią i z dużym balkonem na dzielnicy Zatorze. Dodatkowym atutem jest duża piwnica i możliwość wykupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł52 m² 11 708,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Muchoborze Małym na 3 /10 piętrze w budynku z windą po termoizolacji. Mieszkanie 2-pokojowe ( jest możliwość wydzielenia 3 pokoju), 52mkw w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Libertów

Libertów,małopolskie

995 000 zł87 m² 11 389,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Emmerson prezentuje: nowe dwupoziomowe mieszkanie na kameralnej inwestycji deweloperskiej położonej w Libertowie, w otoczeniu przyrody. Inwestycja obejmuje osiedle 4 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

634 000 zł49 m² 12 944 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem 18.05 m2, - Sypialnia 11,78 m2 , - Pokój 8.77 m2, - Przedpokój 4.61 m2, - Łazienka 4.27 m2, - Garderoba 1.5 m2, Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Strzegom,dolnośląskie

159 000 zł46 m² 3 492,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze w centrum Strzegomia o powierzchni 45,53m2. Mieszkanie składa się z: - kuchni, - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

593 110 zł46 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na start, idealne dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu! Przedstawiam Państwu inwestycję zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł56 m² 12 482 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość znajduję się na osiedlu Złota Podkowa przy ulicy Zwycięskiej. We speak English, ukrainian and Russian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębowa

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem położone na parterze bloku w Kędzierzynie-Koźlu, dzielnica Pogorzelec. Jeśli zależy Ci na szybkiej przeprowadzce, trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 900 zł47 m² 6 408,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i dwie piwnice. Budynek: nieruchomość mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

354 999 zł24 m² 15 106,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Toplokalizacja!/gaj/krzyki/borowska/1 pok./PIWNICA/ Świetne pod inwestycję ze względu na lokalizację! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,87 m2 mieszczącą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

495 000 zł30 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić państwu umeblowane mieszkanie na ul. Okulickiego w Krakowie. Usytuowane jest na 5 piętrze w 7-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: 1 pokoju z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

592 700 zł51 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,10m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to 5-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł57 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Idealny, 3 pokojowy apartament, gotowy do wprowadzenia, cicha spokojna okolica. Dobrze działająca wspólnota, bardzo miłe sąsiedztwo, zadbane tereny zielone wokół, blisko komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł56 m² 11 232,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Idealna lokalizacja: doskonała komunikacja z Centrum (15 minut) oraz Wrzeszczem (10 minut), bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych. Bogata infrastruktura w pobliżu: placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworskie Ogrody

Rzeszów,podkarpackie

669 166 zł78 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną w zachodniej części miasta na Krakowskiej przy ulicy Dworskie Ogrody. Rejon ten jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł55 m² 11 963 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 - Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

485 410 zł36 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnej inwestycji na poznańskim Grunwaldzie! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Nasze wyjątkowe mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

798 004 zł75 m² 10 635,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w niesamowitej lokalizacji! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Nasze przestronne mieszkanie składa się z: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zalety nieruchomości: * Wysoki Sufity 3 m * 2 minuty do przystanku tramwajowego oraz autobusowego * 4 minut pieszo do stacji skm * W promieniu 200 m pełne zaplecze usługowo handlowe, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

636 356 zł61 m² 10 350,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w niesamowitej lokalizacji! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Nasze wyjątkowe mieszkanie składa się z: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł60 m² 13 579,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis Oferujemy do sprzedania piękne, 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni ok. 60 m 2. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskiej Białołęce przy ul. Przejezdnej. Umiejscowione na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 036 728 zł90 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Miejsce dla osób poszukujących komfortowej i ustawnej przestrzeni do życia - rodzin z dziećmi, singli, seniorów, ale również inwestorów chcących zabezpieczyć swój kapitał przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 599 000 zł100 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Atuty: - apartament usytuowany na parterze - salon z kuchnia - 3 sypialnie - wc - łazienka - plaża w Jelitkowie w odległości 2,9 km, - przystanek tramwajowy ( 250 metrów), - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Jesteś zainteresowany inwestowaniem w nieruchomości na wynajem, ale stopa zwrotu z pojedynczych mieszkań jest dla Ciebie za mała? Idealnie trafiłeś. Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

970 771 zł72 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja mieszkaniowa kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

1 198 000 zł67 m² 17 961 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjny, dwupokojowy apartament z oddzielna kuchnią i wspaniałym widokowym tarasem, zlokalizowany na granicy Śródmieścia i Woli. Mieszkanie jest ciche ponieważ znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł47 m² 8 509,28 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przepiękne wyremontowane trzypokojowe mieszkanie (47m2) na III piętrze w bloku z lat 70 na pograniczu wyżyn/kapuścisk ul. Szarych Szeregów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

297 000 zł22 m² 13 814 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż Kawalerka 21,5 m2 z balkonem francuskim, zlokalizowana w Piasecznie niedaleko Puławskiej. Szybki dojazd do Warszawy, przystanek autobusowy pod blokiem. Można się zameldować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł38 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pok 35m2 balkon 3m2 II Q 2025 wschód Pokój dzienny z aneksem 16.38m2 Balkon 3m2 Sypialnia 8.69m2 Łazienka 4.12m2 Hol 4.05m2 Ekspozycja wschodnia. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

595 308 zł32 m² 18 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! oferta dotyczy lokalu 2.A.1.16 Osiedle jest położone w północno-wschodniej części Śródmieścia, u zbiegu Opływu Motławy i uchodzącej do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

464 639 zł38 m² 12 341 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 2 pokoje 37,65 m2 z balkonem 4,5 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł47 m² 15 291,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Top!piękne na Biskupinie z tarasem/winda/klima/zoo blisko Plac Grunwaldzki Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w jednej z ładniejszych dzielnic Wrocławia - Biskupin. Powierzchnia 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

621 500 zł55 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji w rozwojowej dzielnicy Poznania - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Nasze wyjątkowe mieszkanie składa się.